Amazon Echo Plus 2, heather grey

199.78

  • Nutikas abiline Sinu koju
  • Tuvastab kasutaja ja reageerib tema häälele
  • Kontrolli oma kodu vaid häälega
  • Käed-vabad nutiseadmete juhtimine
  • Dolby Audio helisüsteem

Laost otsas

Tootekood: 841667188539 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Täiesti uus Echo Plus 2
Echo Plus seest leiab võimsad kõlarid 360° heli jaoks, Zigbee nutikodu juhtseadme ja temperatuuri sensori. Lihtslt küsi Alexalt, et ta mängiks muusikat, vastaks küsimustele, teeks kõnesid, pakuks informatsiooni, loeks uudiseid, teadustaks ilma ja palju muud. Tänu sisseehitatud nutikodu juhtseadmele on nutikodu ülesseadmine veelgi lithsam.

Mängi kõige kuumemaid hitte
Echo Plus võimaldab Sulle täielikult käed-vabad nutiseadmete juhtimise. Kui Sul on igas toas Echo seade, saad oma terve kodu hõlpsasti muusikaga täita. Lihtsalt küsi Amazon Music kaudu oma lemmikartisti, -laulu või hoopis kindlat žanri või moodi. Echo Plus ühildub veel ka Apple Musicu, Spotify, Pandora, SiriusXM, TuneIn ja iHeartRadio rakendustega. Lisaks saad kuulata ka Audible audioraamatuid, podcaste, raadiot või ühenda Echo Plus Fire TV-ga, et häälega kontrollida filme ja meelelahutust.

Ole alati kursis kõigega
Muuda oma igapäevane elu kodus tunduvalt lihtsamaks. Kasuta häälkäsklusi pea kõige jaoks – pane tööle taimer, koosta nimekirju, lisa kalendrisse sündmusi ja meeldetuletusi, hoia silm peal uudistel, jälgi ilmateadet või liiklusinfot, ole kursis sporditulemustega, kino seansiaegadega ja kõige muuga.

Alati valmis aitama
Echo Plus on võimeline kõike kontrollima – pane tuli põlema enne voodist tõusmist, teel kööki lülita juba sisse kohvimasin, reguleeri valguse intensiivsust diivanil lebades. Ja seda kõike sõrmegi liigutamata. Lisaks saad vaid ühe häälkäsklusega kontrollida mitmeid tegevusi ja seadmeid – näiteks lukusta kõik uksed või kustuta kõik tuled.

Juhtmevaba helistamine
Echo Plus võimaldab käed-vabad helistamis pea kõigile – ei mingit kontaktilistis otsimist. Drop In funktsioon võimaldub Sul koheselt ühilduda mõne teise Echo seadmega Sinu kodus. Näiteks saad paluda mõnel pereliikme käest abi koduste töödega või tuletada lastele meelde, et aeg on magama minna – kõike ilma häält tõstmata. Alexa Announcements võimaldab ka üle terve elamise kõikides Echo seadmetes kiireid teateid teadvustada. Lisaks saad kõnesid ka läbi Skype’i teha.

Šoppa Alexaga
Kui köögikapist või külmikust hakkab midagi otsa lõppema, aitab Alexa Sul kiirelt poenimekirja kokku panna ning kõik vajaliku Amazonist ära tellida.

Mõeldud teie privaatsuse kaitsmiseks
Alexa ja Echo seadmetel on mitu privaatsuse kaitsekihti. Näiteks on Echo Plus seadmel mikrofoni väljalülitusnupp, mis ühendab mikrofonid elektrooniliselt lahti. Samuti saate kontrollida oma helisalvestisi. Saate neid igal ajal vaadata, kuulda või kustutada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Amazon Echo Plus 2, heather grey”