Amazon Kindle Kids Edition 2019 8GB WiFi, roosa

155.21

Põhiinfo

  • Lastele loodud e-luger
  • 6-tolline valgustusega silmasõbralik ekraan
  • 8 GB sisemälu tuhandetele raamatutele
  • Bluetooth & WiFi ühendus
  • Aku kestab tervelt 4 nädalat

Laost otsas

Tootekood: 810014307688 Kategooriad: , Sildid: ,

3 makset 43.11€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

On lugemisaeg, mitte nutiaeg
Kindle Kids Edition on hea valik nii alustavale raamatusõbrale kui tõsisele raamatukoile. Kids Edition e-luger on loodud justnimelt lugemiseks – ei mingeid segavaid rakendusi, videosid või mänge.

Koos e-lugeriga on komplektis värviline kaitseümbris ja 1-aastane Amazon FreeTime Unlimited tasuta tellimus.

Lood, mida lapsed armastavad
Klassikutest menukiteni – Kindle Kids Edition’ist leiab iga laps raamatuid, mis tema lugemisarmastust sütitavad. Amazon FreeTime Unlimited 1-aastase tasuta tellimusega pääseb laps ligi põhjatule raamatukogule.*

Lastel testitud, vanemate poolt heaks kiidetud
Sea õpieesmärke või kontrolli, millisele sisule laps ligi pääseb lihtsate juhtfunktsioonidega. Vanema juhtpaneelilt saad seada vanusepiiranguid ning lisada raamatuid, jälgida lugemisedukust ja muudki.

Kuna Kindle Kids Edition on ainult lugemiseks loodud, ei pääse lapsed FreeTime’i kaudu internetti või sotsiaalmeediasse.

Murevaba
Magnetiline kaitseümbris kaitseb lugeri ekraani ja korpust kriimude ja põrutuste eest. Ava kaas, et lugeri ekraan äratada ning sule kaas, et lugeri ekraan välja lülitada.

Vii lugemine järgmisele tasemele
Mugavamaks lugemiselamuseks saab lugeri teksti suurust, fonti ja reavahesid kohandada. Lisaks on lugerisse integreeritud sõnaraamat, millest sõnu otsides loob luger sõnapanga koos seletustega, et tundmatuid sõnu lihtsam meelde jätta oleks.

Too lood endaga kaasa
Kindle Kids Edition toetab ka Audible audioraamatuid, võimaldades sujuvalt raamatult kuulamisele ümber lülituda. Audioraamatute kuulamiseks ühenda lugeriga juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid.

Üks tellimus, lõputult võimalusi
Amazon FreeTime Unlimited tellimust saab kasutada mitmetel seadmetel – lisaks lugerile ka iOS ja Android nutiseadmetel. Lastel on ligipääs üle 20 000 lasteraamatutele, õpirakendustele jms.*

*Amazon FreeTime Unlimited raamatud on enamjaolt ingliskeelsed – ideaalne lapse võõrkeeleõppe toetamiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Amazon Kindle Kids Edition 2019 8GB WiFi, roosa”