Apple AirPods Pro 2nd Generation

364.63

 • 2. põlvkonna juhtmevabad Apple AirPods Pro kõrvaklapid
 • Aktiivne mürasummutus ja kohanduv läbikuuldavus
 • Isikupärastatud ruumiline heli & mürasummutusega mikrofon
 • Aku kestab kuni 6 tundi / 30 tundi laadimiskarbiga
 • IPX4 pritsmekindlad kõrvaklapid & laadimiskarp

7 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 194253397472 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

AirPods Pro. Heli. Ümber disainitud.
AirPods Pro on ümber disainitud, et pakkuda veelgi rikkalikumat kuulamiskogemust.

 • Järgmise taseme aktiivne mürasummutus ja kohanduv läbikuuldavus vähendavad välist müra veelgi paremini.
 • Isikupärastatud ruumiline heli viib sind kuulatava keskele.
 • Puutetundlik juhtelement võimaldab nüüd helitugevust libistades reguleerida.
 • Ja hüpe aku võimsuses tagab ühe laadimisega lausa 6 tundi kuulamisaega.

H2. Kõikehõlmav meistriteos.
Uus Apple’i disainitud H2 kiip on AirPods Pro ja selle täiustatud helikvaliteedi taga peituv jõud. See töötab koos spetsiaalselt ehitatud draiveri ja võimendiga, et pakkuda selgeid kõrgeid noote ja rikkalikku bassi hämmastava eraldusvõimega. Iga heli on elutruum kui kunagi varem.

Uhiuus H2 kiip suudab rohkem kui kunagi varem. See kasutab arvutusalgoritme, et pakkuda veelgi nutikamat mürasummutust, suurepärast kolmemõõtmelist heli ja tõhusamat aku kasutust. Kõike seda korraga.

Kiip kasutab heli kiiremaks töötlemiseks võimsaid uusi kohanemisalgoritme, häälestades heli just kuulmise hetkel. Iga detail esitatakse su konkreetse kõrvakuju järgi, pakkudes kõrgema kvaliteediga heli.

Ümberdisainitud sissepoole suunatud mikrofon töötab koos hääleparandusalgoritmidega, et su hääl paremini ära tunda ja seda võimendada. Nii kõlad sa helistades ja videokõnedes veelgi loomulikumalt.

Kohandatud draiver ja võimendi töötavad koos H2 kiibiga, et vähendada heliesituse ajal moonutusi. Nii kuuled sügavamat bassi ja teravamaid kõrgeid helisid kõigil helitugevuse tasemetel.

Mürasummutus. Vaikus on kuldne.
H2-ga varustatud AirPods Pro on eelmisest mudelist kuni kaks korda parema mürasummutusega, et saaksid rahus heli nautida. Saad ise kontrollida, mida kuuled ja mida mitte. Muusika ja podcastide nautimine pole kunagi olnud nii kaasahaarav.

Mürasummutusega mikrofonid ja tagumine tuulutusava on paigutatud nii, et kiiresti sissetulevat heli tuvastada. Need töötavad koos, et vaigistada müra enne, kui see sinu kõrva jõuab.

Kuni kaks korda tõhusam aktiivne mürasummutus
Uus draiver ja täiustatud akustilised algoritmid aitavad aktiivsel mürasummutusel vähendada rohkem soovimatut müra. Nii ei sega miski kuulamist tööle sõites ega siis, kui pead tõsiselt keskenduma.

Nüüd on nelja paari silikoonotsakute hulgas ka XS suurus, et kõik leiaks enda kõrva jaoks sobiva. Otsakud loovad akustilise tihendi, mis hoiab heli ja klapid kõrvas.

Kohanduv läbikuuldavus kasutab H2 võimsust, et minimeerida valju müra intensiivsust, nagu alarmid või elektrilised tööriistad. Nii saad ümbritsevaid keskkonnahelisid kuulda mugavalt.

Tipptasemel juhtimine.
Puutetundlik juhtimine võimaldab heli kontrollida lihtsalt kõrvaklapivarre kaudu. Libista üles või alla helitugevuse reguleerimiseks. Vajuta muusika esitamiseks ja peatamiseks või kõnedele vastamiseks ja lõpetamiseks. Hoia all, et lülitada aktiivse mürasummutuse ja kohanduva läbikuuldavuse vahel.

Heli. Sinu järgi häälestatud.
AirPods Pro viib kuulamiskogemuse hoopis isiklikumale tasemele. Dünaamilise peajälgimisega isikupärastatud ruumiline heli töötab kõigi su seadmetega, et elaksid end ümbritsevasse helisse paremini sisse. Adaptiivne ekvalaiser arvestab, kuidas AirPods Pro sinu kõrvas istub. Kuuled iga sagedust täpselt nii, nagu see oli mõeldud.

Sinu kõrvakujuga sobiva heli esitamiseks kasutab isikupärastatud ruumiline heli su iPhone’i TrueDepth-kaamerat, et luua su pea kuju põhjal isiklik profiil. See sünkroonitakse kõigis su seadmetes, et pakkuda alati fenomenaalset heli.

Dünaamiline peajälgimine toob nüüd kolmemõõtmelise heli FaceTime’i rühmakõnedesse. Nii tunned vesteldes, nagu viibiksid oma sõprade ja perega samas ruumis.

Adaptiivne ekvalaiser häälestab muusika sinu kõrvas reaalajas vastavalt sellele, kuidas AirPods Pro su kõrvas istub. Sissepoole suunatud mikrofonid mõõdavad täpselt, mida sa kuuled. Seejärel reguleerivad need laulu madalaid ja kõrgeid sagedusi. Nii saad iga kord täiusliku kuulamiskogemuse.

Võimalusi täis laadimiskarp.
Uus MagSafe laadimiskarp on pungil funktsioonidest, mis muudavad kuulamise liikvel olles eriti mugavaks. Uuendatud disain pakub rohkem võimalusi karbil silma peal hoidmiseks. Pikem aku kasutusiga võimaldab sul laadimiste vahel kauem kuulata, vaadata ja rääkida. Sa ei leia paremat laadimiskarpi.

 • Kuni 6 tundi kuulamisaega, kui aktiivne mürasummutus on sisse lülitatud.
 • Kuni 30 tundi kogukuulamisaega laadimiskarbiga, kui aktiivne mürasummutus on sisse lülitatud.

Laadi MagSafe laadimiskarpi Apple Watchi või MagSafe laadijaga. Võid kasutada ka Lightning-liidest või Qi-sertifikaadiga laadijat.

Uus U1 kiip võimaldab karbi leidmiseks kasutada rakendust Find My koos täpse otsingu funktsiooniga. Kui kaotad oma AirPods Pro, aitab lähedusvaatega Find My need üles leida.

Kaelapael võimaldab karbi selja- või käekoti külge kinnitada. Nii on kaasahaarav heli alati käeulatuses.

Karpi sisseehitatud kõlar esitab vajadusel heli, mis teeb karbi leidmise lihtsamaks. Uuendatud helisignaalid annavad märku, kui aku on tühjenemas või seade on ühendatud.

Nii kõrvaklappidel AirPods Pro kui ka MagSafe laadimiskarbil on higi- ja veekindluse hinnang IPX4.

Ood mugavusele.
AirPods Pro’l on kõik omadused, mis teevad AirPods klapid maagiliseks – alates silmapilksest seadistamisest kuni heli jagamiseni. Ja nüüd on neil uued funktsioonid, mis aitavad sul need veel rohkem enda järgi häälestada. Kõik käib uskumatult lihtsalt.

Lihtne, maagiline seadistamine
Kõigi oma seadmetega sujuvaks sidumiseks aseta AirPods Pro oma iPhone’i lähedale ja vajuta lihtsalt Connect.

Heli jagamine
Jaga hõlpsalt laulu või saadet kahe AirPodsi komplekti vahel. Pane AirPodsid mängiva iPhone’i, iPadi või Apple TV lähedale ja ühendus luuakse hetkega.

Sujuv üleminek
Automaatse ümberlülitusega saad heli sujuvalt oma iPhone’i, Apple Watchi, iPadi, Maci ja Apple TV vahel ümber lülitada. Näiteks kui kuulad muusikat Macist, saad iPhone’ist kõne vastu võtta seadmeid vahetamata.

AirPods ja juurdepääsetavus
AirPods Pro pakub enamat kui kuulamiskogemus, et olla toeks ka teatud kuulmisvajadustega inimestele. Näiteks funktsioon Conversation Boost toob fookusesse sinu ees oleva rääkija. Kõrvaklappide mugandus võimendab sagedusi, mida sul võib-olla on vaja selgemalt kuulda. Ja kui sul on vaja keskenduda rahvarohkes auditooriumis külalisesinejale, töötab Live Listen sinu iPhone’iga, et tuua heli kaugemalt sinuni.

Lisainfo

Kõrvaklappide tüüp

Juhtmevabad kõrvaklapid, Kõrvaklapid koos mikrofoniga, Mürasummutavad kõrvaklapid

Kõrvaklappide disain

Kõrvasisesed

Heli

Stereo

Mikrofoni tüüp

Integreeritud mikrofon

Ühendus

Bluetooth

Bluetooth versioon

Bluetooth 5.3

Integreeritud pult

Puutetundlik juhtimine, Helitugevuse reguleerimiseks, Nutiseadme juhtimiseks

Sobivad operatsioonisüsteemid

Apple iOS, iPadOS, watchOS, Mac OS, tvOS

Vooluallikas

Integreeritud liitiumaku

Aku kestvus

6 tundi (mürasummutusega), 5,5 tundi (ruumiline heli + peajälgimine), 30 tundi (koos laadimiskarbiga)

Kõneaeg

4,5 tundi

Laadimine

Juhtmevaba laadimine, Magnetiline laadimine, Lightning pesa kaudu

Kiirlaadimine

Jah, 5 minutit = 1 tund

Värvus

Valge

Ilmastikukindlus

IPX4

Kaal (g)

5,3

Komplekti sisu

Lightning – USB-C kaabel, Kõrvaklapid, MagSafe laadimiskarp, XS, S, M ja L kõrvaotsakud

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Apple AirPods Pro 2nd Generation”