Apple Pencil

129.35

  • Puutepliiats Apple tahvelarvutitele
  • Joonista, kirjuta või tee märkmeid
  • Bluetooth ühendusega
  • Mugav käes hoida ja kasutada
  • Aku vastupidavus kuni 12 tundi

Laost otsas

Tootekood: 888462313711 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Mitmekülgne Apple Pencil pliiats on parim tööriist, kui soovid luua kunsti pikslitäpsusega, aga justkui pliiatsi-paberiga. Kasuta seda märkmete tegemiseks, skeemide koostamiseks või portree visandamiseks. Või rendilepingu allkirjastamiseks või meilisõnumisse märkmete tegemiseks. Mis iganes sul on vaja teha, Apple Pencil pliiatsit on hõlbus kasutada ja sa ei taha seda käest ära panna.

Punktipealt sobiv kõigeks, mida teed
Kuigi Apple Pencil pliiats meenutab klassikalist kirjutusvahendit, on see midagi palju enamat. Pole vahet, kas kirjutad märkmeid keerulisse dokumenti, projekteerid hoonet ehitusplatsil või lood käsitsi andmegraafikat, selles ühes vahendis on koos hämmastavalt suur hulk tööriistu. Apple Pencil pliiats on enneolematult mitmekesine ja koos lahedate rakendustega saad kasutada selle kõiki erilisi võimalusi.

Märkimisväärselt paremad märkmed
Apple Pencil pliiats võimaldab märkmeid kirja panna ja ideid visandada sama loomulikult nagu paberil. Ja iOS 11 annab sulle võimaluse lisada tekstile käsitsikirja ja joonistusi. App Store’is on ka suurepäraseid märkmete tegemise rakendusi, mis võimaldavad isegi enamat.

Tee märkmeid meilisõnumites, dokumentides ja mujal
Apple Pencil pliiatsiga saad kohe PDF-failides, fotodel ja veebilehtedel märkmeid teha. Kuvatõmmist tehes saad lisada iPadis märkmeid millele tahes.

Väljast pliiats. Seest arvuti
Apple Pencil pliiatsi tehnoloogia on uuenduslik, kuid samas näib see juba esimesel kasutamisel väga tuttavlik. Ja kuigi see on sõrmest palju täpsem, on seda sama hõlbus kasutada.

Veelgi tundlikum. Peaaegu viivitusevaba
ProMotion-tehnoloogiaga uue iPad Pro pliiatsi latentsusaeg – väike viivitus alates sellest, kui alustad joonistamist, kuni ajani, mil see ekraanil kuvatakse – on lühendatud peaaegu märkamatuks. Välkkiire tundlikkus loob sujuva ja loomuliku kasutuskogemuse, milleni teised tööriistad ei küündi.

Tõmba erineva jämedusega jooni. Vajutades erineva survega
Peensuseni täpsed surveandurid tuvastavad, kui tugevalt Apple Pencil pliiatsi otsale vajutatakse. Vajuta tugevamini, et tõmmata jämedamaid jooni. Puuduta õrnalt, et kujutada kasvõi kõige peenemaid juuksekarvakesi. Ja kohanda survet vahepealse jämedusega joonte tegemiseks.

Varjutamiseks kalluta kätt
Kaks Apple Pencil pliiatsi otsas olevat kaldeandurit arvutavad sinu käe täpse kaldenurga. Kui sa kirjutad või joonistad, tuvastab Multi-Touch ekraan nende andurite suhtelise asukoha. Seega saad Apple Pencil pliiatsit tavapliiatsi sarnaselt kallutades luua eri astmega varjutusi.

Käe võid vabalt ekraanile toetada
iPad Pro jaoks on välja töötatud käepuute eiramise tehnoloogia, mis lubab Apple Pencili kasutamisel käe iPadi ekraanile toetada. Nii saad keskenduda täpsele joonistamisele ja ei pea muretsema käeasendi pärast.

Aku kestab kuni 12 tundi. Loominguline laeng tuleb sinult.
Apple Pencil pliiatsi magnetkorgi all on Lightning-liides, mille abil saab luua ühenduse iPad Proga. Kui vajad pliiatsit kiiresti, siis 15 sekundit laadimist annab 30 minutit kasutusaega. Täislaetud akuga saad 12 tundi kirjutada, visandada, märkmeid teha ja redigeerida.

Sobivad seadmed:

  • iPad Pro 12.9”
  • iPad Pro 10.5”
  • iPad Pro 9.7”
  • iPad (2018)

Lisainfo

Integreeritud pliiats

Ei

Värvus

Valge

Pikkus (mm)

175

Diameeter (mm)

8,9

Kaal (g)

20,7

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Apple Pencil”