Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, black/gray (MQFX3EL/A)

1,212.37

 • Alati aktiivne LTPO OLED Retina puuteekraan
 • 32 GB sisemälu, eSIM, WiFi & Bluetooth 5.3
 • Aktiivsuse & tervise jälgimine, GPS, õnnetuse tuvastus & alarm
 • Pulsiandur, verehapniku sensor, EKG, muusika & Apple Pay
 • Mõranemiskindel ekraan & militaartasemel titaanist korpus

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 194253426394 Kategooriad: , Silt:

3 makset 336.77€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Avastamise aeg.
See on kõigi aegade tugevaim ja võimsaim Apple Watch. Varustatud ülikõva titaankorpuse, kahesagedusliku täppis-GPSi, kuni 36 tundi kestva aku ja mobiilsidega, mis hoiab sind alati ühenduses. 

Kõva vorm. Ilma naljata.
Võrreldamatu jõudlusega erakordse spordikella loomiseks pööras Apple põhjalikku tähelepanu igale üksikasjale. Titaanist korpus on korraga kerge, tugev ja korrosioonikindel. Kella uus kujundus eendub ülespoole ümbritsemaks lamedat safiirkristalli ja kaitsmaks selle servi löökide eest. Kuna Digital Crown on suurem ja külgnupp ulatub korpusest välja, saad neid hõlpsasti kasutada ka kindaid kandes.

 • 49 mm titaankorpus
 • Veekindel kuni 100 m sügavusel
 • Katsetatud standardi MIL-STD 810H kohaselt
 • Tolmukindluse hinnang IP6X

Suurim ja eredaim Apple Watchi ekraan läbi aegade. Otsene päikesevalgus ei ole mingiks probleemiks, sest alati sisselülitatud Retina-ekraani tippheledus on lausa 2000 nitti. See on kaks korda suurem kõigist teistest Apple Watchidest. Ning suuremal ekraanil on rohkem ruumi treeningunäitajate ja detailsete sihverplaatide jaoks.

Öörežiimiga Wayfinder-sihverplaat. Apple Watch Ultra jaoks spetsiaalselt loodud Wayfinder-sihverplaadi saab ümber lülitada reaalajas kompassiks. Sel on ruumi lausa kaheksa erineva näitaja jaoks. Hämaras piisab Digital Crowni keeramisest, et aktiveerida öörežiim ja muuta sihverplaat erepunaseks.

Aeg tegudeks. Uus tegevusnupp Action võimaldab sul kiiresti juhtida mitmesuguseid funktsioone. Tänu kohandatavusele saab sellega juhtida treeningut, seada kompassi teetähise või alustada sukeldumist. Sel on piiritu potentsiaal, nagu sinulgi.

Kõik on paigas. Praktiline ja mitmekülgne Apple Watch Ultra su randmel pakub üllatavalt väikses vormis hämmastavaid võimalusi.

Aku kestab päevi. Seljakotimatka teisel päeval, triatloni viimasel lõigul või korallrahule sukeldumisel on tühjeneva aku pärast muretsemine viimane, millele soovid mõelda. Enneolematult pikk aku kestvus annab igaks seikluseks su käsutusse kaaslase, kel on energiat ülegi.

 • Kuni 36 tundi tavakasutust
 • Kuni 60 tundi akusäästurežiimil
 • Kuni 18 tundi mobiilse internetiga


Trail Loop rihm.
Mugav igal sammul. Kerge, õhuke ja paindlik disain. Mugav silmussulgur võimaldab rihma trenni käigus kiirelt kohendada. Ja tänu venivale kangale istub kell käele iga kord ideaalselt.

Ületa ennast. Piire pole.
Olgu tegu esimese sörgiga üle pika aja, 10-kilomeetrise jooksuga või ultramarato­niga – enda ületamine nõuab tugevat tahet. Apple Watch Ultra on treeningpartner, kes innustab sind piire nihutama.

Numbrites peitub jõud. Sportlasena arenemiseks vajad täpseid andmeid ja ülevaadet. Uute näitajate ja vaadetega täiendatud rakendus Workout annab su käsutusse kogu teabe, mille abil saavutada tippvorm ja rohkemgi veel. Suurem ekraan kuvab korraga kuni kuus näitajat.

Pulsitsoonid. Intensiivsustase on kohe silma all. Treeningtsoonid arvutatakse ja isikupärastatakse automaatselt su terviseandmete põhjal, kuid saad need luua ka käsitsi.

Jooksuvorm. Oma jooksutehnika mõistmiseks lisa vaadetesse jooksusammu pikkus, maapinnaga kontaktis olemise aeg ja vertikaalne kõikumine.

Jooksu intensiivsus. Jooksu intensiivsuse mõõdik Running Power aitab hoida taset, mida suudad säilitada.

Action nupp. Jookse kellaga võidu. Pane tegevusnupp Action juhtima treeningut, märkima lõiku või alustama järgmist intervalli, et jälgida oma edusamme ülima täpsusega.

Teedrajav GPS.
Ükskõik, kas treenid linnatänaval või looduses, täpne GPSi info on erakordselt tähtis. Apple Watch Ultra on varustatud uue kahesagedusliku täppis-GPS-süsteemiga, mis töötab laitmatult isegi kõige keerukamas keskkonnas.

Kõrgemale. Kaugemale. Tagasi. Ja uuesti.
Apple Watch Ultra on loodud kasutamiseks ka rasketes oludes, suurtel kõrgustel ja äärmuslikes temperatuurides. See on asendamatu kaaslane igal su seiklusel. Ja aitab sul pärast tagasi koju jõuda.

Kompassi uus vorm.
Täpne kompass on looduses liikumisel sama asendamatu kui korralik saapapaar. Uuendatud vaated ja funktsioonid viivad täiustatud rakenduse Compass järgmisele tasemele.

Action nupp. Märgi asukoht. Leia oma tee. Tegevusnupu Action ühe vajutusega saad kiiresti markeerida oma asukoha või käivitada Backtrack-funktsiooni. Nii võid keskenduda ees või seljataga olevale teekonnale.

86-detsibelline alarm. Kõva kõla. Kui oled eksinud või ennast vigastanud ja tahad abi kutsuda, hoia lihtsalt Action nuppu all. See käivitab alarmi, mis on kuuldav kuni 180 meetri kaugusele.

Avasta uued alad. Ka vees.
Loodud kindlaks kaaslaseks nii jetisõidule Maunalua lahes kui ka lohesurfiks Columbia jõekurus. Apple Watch Ultra on nüüd varustatud uue sügavusmõõturiga. Ja lisaks näitab see vajalikku infot nii ballooniga kui vabasukeldumisel kuni 40 meetri sügavusele.

Sügavustesse minev innovatsioon. Sügavusmõõturit kasutav rakendus Depth on ideaalne kaaslane snorgeldamiseks ja teisteks veealusteks hobideks. See näitab aega, hetkesügavust, veetemperatuuri, vee all viibimise kestust ja saavutatud maksimumsügavust. See isegi käivitub sukeldudes automaatselt.

Action nupp. Tähelepanu, valmis olla, sukeldu. Vee all nutikella juhtimise hõlbustamiseks saad tegevusnupu Action programmeerida käivitama rakendust Depth või seadma rakendusega Oceanic+ sukelduma minnes kompassisuuna.

See kõik teeb Apple Watchi erakordseks.
Sinu tervist, ohutust ja suhtlust toetavate funktsioonidega nutikell ületab piire, kuid sobib ka igapäevaseks kandmiseks.

Võimsad tervise­funktsioonid.

 • Temperatuuri jälgimine. Uus innovaatiline temperatuuriandur9 annab ülevaateid naiste tervise kohta ja võimaldab menstruaaltsüklit täpsemalt jälgida.10 Lisaks jäädvustab see öö jooksul toimuvad temperatuurikõikumised, mida saad vaadata rakendusest Health.
 • Une jälgimine. Hoia uneajal silm peal. Uuri järele, kui kaua aega veedad kolmes unetsüklis: REM-, põhi- ja sügavunes. Samuti saad teada võimalikud ärkamiskorrad.
 • EKG. EKG-rakendus ECG suudab elektrilise südameanduri abil jäädvustada su pulsi ja südamerütmi ning seejärel kontrollida salvestise põhjal, kas esineb kodade virvendust, mis on üks korrapäratu südamerütmi vormidest.
 • Südametervise teavitused. Saad teavitusi ebatavaliselt kiire või aeglase pulsi ja korrapäratu südamerütmi kohta.
 • Vere hapnikusisaldus. Kontrolli vere hapnikusisalduse näite, et saada teavet olulise üldtervisenäitaja kohta.

Uuenduslikud ohutus­funktsioonid.

 • Autoavarii tuvastus. Uued andurid suudavad koostöös masinõppealgoritmiga tuvastada raske autoavarii ja võtta automaatselt ühendust hädaabiteenistusega. Lisaks edastab Apple Watch Ultra dispetšerile su asukoha ning teavitab hädaolukorras sinu määratud kontaktisikuid.
 • Kukkumistuvastus. Kui kukud kodus või väljas liikudes ning ei suuda ise reageerida, saab kell automaatsel hädaabiteenistusele helistada.
 • Hädaabi SOS. Hädaabiteenistusega kiiresti ühenduse võtmiseks ja oma asukoha edastamiseks vajuta pikalt külgnuppu. Kui su asukoht muutub, saavad su hädaabikontaktid kindla aja jooksul selle kohta teavituse.

Mobiilsidega püsid ühenduses.

 • Helista ja saada sõnumeid. Mobiilside funktsionaalsus on Apple Watch Ultrasse sisse ehitatud. Koos sidepaketiga saad tänu kogu päeva kestvale akule kasutada kiiret LTE ühendust 18 tunni jooksul. Ja tänu rahvusvahelisele rändlusele töötab see peaaegu igal pool.
 • Muusika. Lemmikmuusikat ja netisaateid saad voogesitada nii mäetipus kui ka jõusaalis.
 • Kaardid. Hangi teejuhised ja saad randmel teate, kui on aeg pöörata.
 • Apple Pay. Apple Pay abil saad maksta peaaegu kõige eest. Ja rakendus Wallet toimib ka pardakaardina.
 • App Store. Apple Watchi App Store’ist leiad sobiva rakenduse peaaegu iga spordiala või tegevuse jaoks. Rakendused laadid alla otse nutikella ilma oma iPhone’i välja võtmata.

Lisainfo

Protsessori mudel

Apple S8

Ekraani suurus

1185 mm²

Ekraani lahutusvõime

410 × 502

Ekraani kaitse

Sapphire Crystal

Puutetundlik

Jah

Taustvalgus

Jah

Märguanded

SMS, Sotsiaalmeedia, Äratus, Õnnetusjuhtumi tuvastus, E-mail, Ilmateade, Kalender, Kõned, Rakendused

Nutifunktsioonid

SOS, Muusika juhtimine, Viipemaksed, Telefoni otsimine, Helistamine, SMSide saatmine, Kaamera juhtimine, Kõne vastu võtmine

Mõõdetavad parameetrid

Uneaeg, Vere hapnikusisaldus, Kiirus, VO2 max, Läbitud vahemaa, EKG, Päevane aktiivus, Temperatuur, Põletatud kalorid, Pulsisagedus, Sammud, Stressitase, Tempo, Treeningu kestus

Operatsioonisüsteem

watchOS 9

Pulsiandur

Integreeritud

Ekraani tüüp

LTPO OLED

Tuumade arv

2

Sisemälu

32 GB

Juhtmevaba võrk

WiFi IEEE 802.11 b/g/n, Dual Band

4G

LTE

Mobiilne internet

Jah

Bluetooth

Bluetooth 5.3

Asendisensor

Jah

Kiirendusmõõtja

Jah

Valgussensor

Jah

Sobivad operatsioonisüsteemid

iOS 16 või uuem

Sammulugeja

Jah

Sügavus (mm)

14,4

Rihma pikkus

145 – 220 mm

Kompass

Jah

NFC

Jah

Heli

Integreeritud mikrofon, Integreeritud kõlar

SIM kaardi pesa

eSIM

Vooluallikas

Liitium-ioon aku

Aku kestvus

36 tundi, 18 tundi (LTE), 60 tundi (akusäästurežiim)

Laadimine

Magnetiline laadimine

Laius (mm)

44

Kõrgus (mm)

49

Kõrgusmõõtur

Jah

GPS

GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou

Kaal (g)

61,3

Värvus

Must, Hall

Korpuse materjal

Titaan

Rihma materjal

Nailon

Ilmastikukindlus

Veekindel (kuni 100 m sügavusel), Tolmukindel (IP6X), Sukeldumiskindel (kuni 40 m)

Töötemperatuur

-20 – 55 °C

Komplekti sisu

Kellarihm, USB-C magnetlaadija, Nutikell

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, black/gray (MQFX3EL/A)”