BIG videostabilisaator VGS5.1 (425910)

162.50

  • Paindlik videostabilisaator
  • Saab kasutada üksjala või statiivina
  • Maksimaalne kõrgus 162 cm
  • Arca-Swiss kiirkinnitusplaadiga
  • Ühildub enamus video- ja fotokaameratega

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 54.17 €
Tootekood: 4501914259103 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Mugav mitu-ühes lahendus peegelkaameraga või hübriidkaameraga filmivale ning pilditavale fotograafile. Seda platvormi saab kasutada mitmeti, sõltuvalt situatsioonile.

Kaamera videostabilisaator
Perfektne videostabilisaator, mille raskuskeset ning tasakaalupunkti on väga lihtne seadistada. Kesksambaks on pikendatav üksjalg, mille maksimaalne pikkus on lausa 168 cm – see omakorda on võimeline koos oma lisaraskustega tasakaalustama ka pikema ja raskema toruga süsteemi. Stabilisaatori raskusi on võimalik muuta vastavalt kasutatavale süsteemile.
Kaamera kinnitub süsteemile Arca-Swiss tüüpi kiirkinnitusplaadiga. Plaadi keset on võimalik kruvist keerates muuta, mis omakorda teeb võimalikuks täpse raskuskeskme leidmise.

Üksjalg
Pane stabilisaator maha või eemalda alt statiiv ning pealt käepide ning sul on olemas üks mugav üksjalg pikemate säriaegadega pildistamiseks või spordiüritustel subjekti kaasavedamise tehnikaga pildistades.

Statiiv
Üksjala otsa käib väike statiiv, mida saab ka eraldiseisva lauastatiivina kasutada. Juhtudeks, mil vaja kõrgemalt pildistada, saab seda statiivi üksjala all kasutada stabiliseeriva toena.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “BIG videostabilisaator VGS5.1 (425910)”