Bose juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon HP700, hõbedane

367.86

  • Mugavad juhtmevabad kõrvaklapid
  • Bluetooth 5.0 ühenduvus
  • 11-astmeline mürasummutus
  • Kuni 20-tunnine aku kestvus & mürasummutav mikrofon
  • Google Assistant & Amazon Alexa tugi

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 017817787024 Kategooriad: , Silt:

3 makset 102.18€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Liitreaalsusega kõrvaklapid – nüüd reaalsus
Bose 700 mürasummutavad kõrvaklapid toovad Sinuni kõik, mida tipptasemel juhtmevabadest kõrvaklappidest ootad ja enamgi veel. Võta neid kui nutikõrvaklappe, mis tagavad veatu kõne nii virtuaalsete assistentidega suheldes kui ka telefonvestlustes. Bose AR tehnoloogia teeb aga võimatu tõeliseks ning pakub kasutajatele ennenägematut liitreaalsust ka helide maailmas – täiesti uudne ja hämmastama panev helikogemus.

Adaptiivne nelja mikrofoniga süsteem
Bose 700 kõrvaklapid on varustatud mikrofonisüsteemiga, mille neli mikrofoni eraldavad Sinu hääle muudest taustahelidest ning summutab Sind ümbritseva müra. Selle tulemusena on Sind kuulda paremini kui kunagi varem.

Püsi ühenduses kõigega
Bose kõrvaklapid on võimelised ühenduma Google Assistant ja Amazon Alexa virtuaalsete assistentidega. See tähendab, et Sul on võimalik kuulata muusikat, hoida uudistel silm peal ning kõik vajalikud toimetused ära korraldada. Lihtsalt vajuta ja hoia Action nuppu ning Google Assistant või Amazon Alexa on valmis Sind alati aitama.

11-tasemeline mürasummutus
Bose 700 kõrvaklappide juures on täiustatud ka juba varasemalt tunnustust pälvinud funktsioone. Nüüd on Sul võimalik valida koguni 11 erineva mürasummutustaseme vahel, et leida igas keskkonnas just see õige. Mürasummutuse taset suurendades vähendad Sinuni kostuvat taustamüra ning taset vähendades kuuled järjest rohkem ka Sind ümbritsevaid helisid. Soovi korral võid mürasummutuse ka täielikult minimeerida. Lisaks võimaldab mugav vestlusrežiimi nupp Sul vajadusel ka teistega vestluseid maha pidada ilma kõrvaklappe peast võtmata.

Nauditav heli igal helitugevusel
Sa soovid kuulda selget ja rikast heli iga helitugevuse juures. Just sellepärast on need kõrvaklapid varustatud põhjalikult optimeeritud ekvalaiseriga, mis võimaldab kuulata nii madala helitugevusega muusikat vaikses kontoris kui ka keerata helitugevust juurde mürarikkamas keskkonnas, sest mõlemal juhul jõuab Sinuni suurepärase kvaliteediga tasakaalustatud heli.

Üks rakendus kõige jaoks
Bose Connect rakendus tagab Sulle ligipääsu kõigile võimalustele, mis nendel kõrvaklappidel pakkuda on. Erinevad nipid ja toote omadused, mille abil oma seadistusi isikupärasemaks muuta, on kõik hõlpsasti ühes kohas kättesaadavad.

Lisainfo

Integreeritud pult

Nutiseadme juhtimiseks, Helitugevuse reguleerimiseks

Kõrvaklappide disain

Kõrvapealsed

Heli

Stereo

Patjade materjal

Kunstnahk

Mikrofoni tüüp

Integreeritud

Ühendus

Bluetooth, USB-C

Bluetooth versioon

Bluetooth 5.0

Kõrvaklappide tüüp

Juhtmevabad kõrvaklapid, Kõrvaklapid koos mikrofoniga, Mürasummutavad kõrvaklapid

Sobivad seadmed

Bluetooth ühendusega seadmed

Tööraadius

10 m

Vooluallikas

Laetav aku

Aku kestvus

20 tundi

Värvus

Hõbedane

Komplekti sisu

Kõrvaklapid, Helikaabel, USB laadimiskaabel, Kandevutlar, Kiirjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bose juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon HP700, hõbedane”