Canon Speedlite Transmitter ST-E10

186.47

  • Kompaktne välgusaatja
  • Tööraadius kuni 30 meetrit
  • 15 kanalit ja 5 gruppi
  • Toide otse kaamerast
  • Ilmastikukindel disain

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 4549292184556 Kategooriad: , Silt:

3 makset 51.8€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Juhi välku kaugelt ühe nutiliigutuse abil
Vii fotograafia järgmisele tasemele ja paigalda Speedlite’i kaameraväliseks juhtimiseks ühilduvatele kaameratele ST-E10 saatja. See kompaktne kõik-ühes-üksus tagab loova ja taskukohase valgustustehnika mitme Speedlite’i üksuse sünkroonimiseks ja jäädvustamiseks ning viib Sinu loovuse järgmisele tasemele.

Ülikompaktne disain
ST-E10 Speedlite’i saatja on väike, kerge ja märkamatu ning selle toide tuleb otse ühilduva kaamera multifunktsionaalsest tarvikust – see avab loova kaameravälise valgustuse uue maailma.

Täiustatud juhtmevaba välk
Juhi kuni 15 Speedlite’i kuni 30 m kauguselt isegi välitingimustes. 2,4 GHz raadiopäästikuga välklamp on usaldusväärne ja toetab välgu juhtmeta sünkroonimist enne katiku sulgemist ja võimsustaset kuni 1/8192.

Lihtne kasutamine kaamera menüü kaudu
Speedlite’i sätete menüü avamiseks kaamera LCD-ekraanil vajuta Speedlite’i saatja menüünuppu, mille abil on võimalik valgustuse seadistust kiiresti konfigureerida ja reguleerida.

Vastupidav ja ilmastikukindel
ST-E10 Speedlite’i saatja on võrreldes uusimate Speedlite’i välklampidega sama taseme ilmastikukindlusega ning see on ka kõige väljakutsuvamates oludes piisavalt vastupidav ja võimas.

Juhi Camera Connect rakenduse abil
Parema juhtimise ja loovuse tagamiseks kasuta Speedlite’i saatja kaugjuhtimiseks Canon Camera Connect rakendust siis, kui kaamera menüü ei ole nähtav.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Canon Speedlite Transmitter ST-E10”