Fujinon XF 90mm f/2 R LM WR objektiiv

1,144.79

  • 90 mm tele fiksobjektiiv
  • Suure, f/2.0 maksimaalse avaga
  • Äärmiselt terav ka täisavaga pildistades
  • Sujuv bokeh, perfektne portreede pildistamiseks
  • Fujifilm X-seeria hübriidkaameratele

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 4547410302776 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Fujinon XF-90mm f/2 R LM WR on valgusjõuline telefiks, mille fookuskaugus on 35mm ekvivalendina 137mm ning maksimaalne ava f/2.0 ning pakub kasutajale üliteravaid pilte ning sujuvat bokeh‘t ka maksimaalse avaga pildistades.
Optiline konstruktsioon sellel objektiivil on 11 elementi 8 grupis (millest kolm on ED klaaselemendid). Niimoodi viiakse aberratsioonid miinimumi ning tagatakse maksimaalne teravus. Tänu 9 labaga diafragmale on bokeh sujuv ja ümar, mistõttu sobib see objekiiv suurepäraselt just portreefotograafiaks.

Üliteravad pildid isegi täisavaga pildistades
Objektiivi optiline konstruktsioon on 11 elementi 8 grupis, millest kolm on eriti madala dispersiooniga (ED) elemeti – klaaselemendid, mis vähendavad kromaatilist aberratsiooni ning tagavad terava ja detailse kujutise ka maksimaalse f/2 avaga pildistades.

Lummav bokeh
Kombineerides 9 ümara labaga diafragma optilise konstruktsiooniga, mis on disainitud minimaliseerima vinjeteerumist, saab kokku objektiivi mis loob lummava bokeh efekti kuni kaadri äärealadeni välja. Lisaks, selge subjekti eraldamine taustast on võimalik tänu teravale kujutisele ning bokeh‘le teravustatud ala ees ja taga.

Ülikiire autofookus
Lineaarne mootor teravustamiseks on vaikne ning täpne. Kombineerides neli magnetit ühte lineaarsesse mootorisse, saab uue Quad Linear Motor teravustamissmootori, mis pakub kasutajale veel kiiremat teravustamist ning reageerimist, samas ka täpsemat tööd.

Teravusta lähedale
Lisaks eeskujulikule portreeobjektiivile on Fujinon XF-90mm f/2 R LM WR ka sobiv lillede, putukate jms pildistamiseks, kuna see on võimeline teravustama 60cm kaugusele ning pakub kasutajale 0,3× suurendust (1:3 ülekanne).

Ilmastikukindel disain
Lisaks viimase peal optilisele ehitusele, on XF 90mm ka ilmastikukindel. Sellel on 7 tihendit kaheksas erinevas kohas, mis kaitsevad objektiivi niiskuse ja tolmu eest ning lubavad objektiivi kasutada ka kuni -10°C juures.

Kerge ning kompaktne
See objektiiv kaalub ainult 540g ning on kompaktne – filtrikeere on ju ainult 62mm. Kombineerides selle objektiivi XF-56mm f/1.2 R portreeobjektiiviga, on nende kombineeritud kaal alla ühe kilo – perfektne portreefotograafile, kes tahab maksimaalset teravust ning kvaliteeti oma fiksobjektiividest.

Lisainfo

Sobivus kaamerale

Fujifilm X seeria hübriidkaamerad

Teravustamismootor

Lineaarne mootor

Suum / fiks

Fiksobjektiiv

Objektiivi tüüp

Tele

Spetsiaalobjektiiv

Portreeobjektiiv

Fookuskaugus

90 mm

Fookuskaugus 35 mm ekvivalendina

137 mm

Maksimaalne ava

f/2.0

Minimaalne ava

f/16

Optiline konstruktsioon

11 elementi 8 grupis

Teravustamine

Manuaalne fookus, Autofookus

Objektiivi bajonett

Fujifilm X

Lähim teravustamiskaugus

60 cm

Pildistabilisaator

Puudub

Diafragma labade arv

7

Maksimaalne suurendus

0,30×

Läbimõõt

75 mm

Pikkus

105 mm

Kaal

540 g

Filtrikeere

62 mm

Ilmastikukindlus

Tolmukindel ja niiskuskindel

Komplekti sisu

Objektiiv, Eesmine objektiivikork, Tagumine objektiivikork, Päikesevarjuk, Pehme vutlar

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Fujinon XF 90mm f/2 R LM WR objektiiv”