Garmin aktiivsusmonitor Vivosmart 4 S/M, hall/hõbedane

99.98

 • Integreeritud pulsianduriga nutivõru
 • Loendab samme, kaloreid, intensiivseid minuteid jm
 • Mõõdab VO2 max, vere hapnikusisaldust ning stressi
 • Nutitelefoni märguanded otse randmel
 • Aku kestab kuni 7 päeva

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 753759205225 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

 • Õhuke, stiilne ja selge ekraaniga nutivõru
 • Sisaldab täiustatud unejälgimist REM (rapid eye movement) unega ja hindab öösel vere hapnikusisalduse taset randmepõhise Pulse Ox2-sensoriga
 • Randmepõhine südame löögisagedus, kogu päeva stressi jälgimine, lõõgastav hingamise taimer, VO2 max, Body Battery ™ energiarežiim ja palju muud
 • Spetsiaalsed treeningrežiimid kõndimiseks, jooksmiseks, jõutreeninguteks, jooga harjutusteks, basseinis ujumiseks ja muude treeningute tegemiseks
 • Värinaga teavitused, sh kõnede, tekstisõnumite jms kohta (Android-seadmete kasutajatele ka tekstivastused)
 • Aku kestab kuni 7 päeva (va. Pulse Ox une jälgimise režiimis) ning on veekindel nii ujumisel kui duši all käimisel

Rõhuta oma stiili, paranda enesetunnet ja ole aktiivne koos uue vívosmart 4. Õhuke, veekindel on täis funktsioone, mis aitavad Sul parendada nii treenitust kui tervist. Randmepõhine PulseOxi andur võimaldab magamise ajal vere hapnikusisaldust hinnata ning optiline pulsiandur mõõdab 24/7 ka südame löögisagedust. Lisaks annab Body Battery’i energiarežiim nõu, kas peaksid nüüd puhkama või just aktiivselt toimetama. Basseini ja duši jaoks ohutu, vívosmart 4 on koos Sinuga 7 päeva järjest, jälgides Sinu aktiivsust ning hoides Sind maailmaga ühenduses.

Pulse Ox näit sinu randmel
Vivosmart 4 optiline pulsiandur mõõdab lisaks pulsile ka vere hapnikusisalduse taset. Pulse Ox mõõtmised sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas tervisest ja füüsilisest vormist. Pulse Oxi kontrollimine aitab hinnata, kuidas Sinu keha hapnikku imendab. Lülita funktsioon sisse, et mõõta oma SpO2 (hapnikku sisaldust veres) üleöö, või kasutage seda igal ajal, kui soovid oma keha kohta rohkem teada.

Parendatud unejälgimine
Uni on tervise, heaolu ja füüsilise võimekuse oluline tegur. Vívosmart 4 annab ülevaate sellest, kuidas magad, jälgides kerget, sügavat ja REM une astmeid koos liikumisega uneajal. Lisateabe saamiseks lülita sisse Pulse Ox funktsioon, et oma vere hapnikusisaldust unerežiimi ajal salvestada. Ärgates saad Garmin Connect™ keskkonnas oma une andmeid hõlpsalt vaadata ja võrrelda.

Optimeeri energiakulutust
Vívosmart 4 Body Battery keha energiarežiimi hindamisel kasutatakse stressi, südame löögisageduse varieeruvuse (HRV), une ja aktiivsuse andmete kombinatsiooni, et mõõta Sinu keha energiavarusid igal hetkel, nii et saad planeerida oma päeva, selle järgi, kui palju energiat Sul on. Suurem arv näitab, et oled valmis aktiivseks päevaks, samal ajal kui väiksem arv näitab, et enne treeningu tegemist pead võib olla veidi lõõgastuma ja natuke puhkama. Body Battery aitab mõista, kuidas mõjutab aktiivsust Sinu enesetunnet nädala lõikes.

Stressi hindamine
Tõenäoliselt koged stressi iga päev, aga kui palju? Vívosmart 4 annab märku, kui on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke päev. HRV jälgimine (südamelöögi vaheline aeg) arvutab ja kuvab stressi taseme. Lisaks on võrul “Relax Reminder” lõõgastumise meeldetuletuse funktsioon, mida saad sisse lülitada Garmin Connect’i rakenduses. Kui stressitase tõuseb päeva jooksul, annab see vibratsiooniga randmel märku ja kuvab teate (“Take a moment to breathe?”), et teha hingamisharjutusi keha ja meele rahustamiseks.

Hoia oma aktiivsel elul pilku peal
Sinu vívosmart 4 tervitab Sind iga päev personaliseeritud sammueesmärgiga. Seejärel hoiab see Sul pidevalt silma peal ning kuvab progressi. Lisaks sammudele jälgib vivosmart 4 ka trepiastmeid, kaloripõletust, intensiivseid minuteid ja muudki. Lisaks näed ka liigutusriba ja saad vibratsioonialarme, kui on aeg taas veidi liigutada.

Jälgi ka treeninguid
Kasuta eellaetud aktiivsustaimereid, et salvestada oma treeninguid. Jõutreeningut kasutades salvestab võru tehtud harjutused, kordused ja eraldi ka tööaja ning puhkeaja, nii et võid märkmiku koju jätta. Kui aga unustad taimeri sisse lülitada püüab MoveIQ automaatselt kinni iga kõnni, ujumise, rattasõidu või elliptilise trenažööri peal tehtud treeningu. Treeningu lõppedes saad täpsemat infot uurida Garmin Connect keskkonnas.

Igapäevane tervis
Tänu Elevate™ pulsitehnoloogiale suudab vívosmart 4 mõõta Sinu VO2 max taset ning selle põhjal hinnata ka üldist treenituse taset ja Sinu fitness iga. Samuti annab vívosmart 4 Sulle märku, kui Su pulsisagedus ootamatult üle seatud piiri tõuseb. Kui oled üle 10 minuti puhkeolekus ja pulss endiselt alla ei lähe, saad samuti märguande.

Püsi ühenduses
vívosmart 4-ga ei pea Sa eales valima, kas püsida ühenduses või olla aktiivne. Selle võruga saad jooksu pealt vaadata ilmaprognoosi, juhtida telefoni muusikarakendust, näha nutiteavitusi, leida isegi telefoni, kui see peaks plehku panema ning vastata ka SMS või Messenger’i sõnumitele (ainult Android).

Jaga ja võistle
Vivosmart 4-ga on lihtne treeningtel ja saavutustel silma peal hoida. Võru sünkroniseerib automaatselt Garmin Connect keskkonnaga, kus saad oma progressi näha, liituda võistlustega, teenida värvilisi aumärke ja jagada oma tegemisi ka sotsiaalmeedias. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii veebibrauseris kui nutitelefoni rakendusena.

Lisainfo

Omadused

Aktiivsuse jälgimine, Ilmastikukindel, Pulsiandur, Telefoni märguanded

Kompass

Ei

Vastupidavus

Kuni 1 nädal

Ekraani tüüp

OLED

Ekraani suurus

6,6 × 17,7 mm

Ekraani lahutusvõime

48 × 128

Puutetundlik

Jah

Mõõdetavad parameetrid

Harjutuste kordused, Trepiastmed, Päevane aktiivus, Passiivsus, Põletatud kalorid, Pulsisagedus, Sammud, Stressitase, Uneaeg, VO2 max, Vere hapnikusisaldus, Treeningu kestus

Märguanded

Äratus, E-mail, Ilmateade, Kalender, Kõned, Passiivsus, Rakendused, Sotsiaalmeedia, SMS, Telefoni aku tühjenemine

Asendisensor

Ei

Kiirendusmõõtja

Jah

Kõrgusmõõtur

Ei

Pulsiandur

Integreeritud

Sammulugeja

Jah

GPS

Ei

Ühendused

Bluetooth

Bluetooth

Bluetooth 4.0

Mälumaht

7 treeningut

Muud ühendused

ANT+

Nutiseadme rakendus

Garmin Connect

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android, Apple iOS

Aku kestvus

Kuni 7 päeva

Laius (mm)

15

Kõrgus (mm)

10,5

Rihma pikkus

122 – 188 mm

Kaal (g)

16,5

Värvus

Hall, Hõbedane

Rihma materjal

Silikoon

Ilmastikukindlus

Veekindel

Komplekti sisu

Laadimiskaabel, Aktiivsusmonitor

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Garmin aktiivsusmonitor Vivosmart 4 S/M, hall/hõbedane”