Garmin Camper 795 EU GPS

477.18

 • 7″ puutetundliku ekraaniga GPS seade
 • Pardakaamera & matkaauto või haagissuvila marsruudid
 • Detailne Euroopa ja Lõuna-Aafrika kaart
 • WiFi ja Bluetooth ühenduvus, microSD pesa
 • Eluaegne tasuta kaardiuuendus

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 753759308452 Kategooria: Silt:

3 makset 132.55€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

 • 7-tollise ekraaniga GPS seade
 • Kergesti kastutataval GPS seadmel on detailsed kaardid koos uuendustega
 • Sisseehitatud pardakaamera talletab intsidendid videole ja salvestab need turvalisse veebihoidlasse
 • Seade pakub reaalaja teenuseid, nt hetke liiklusinfot ja parkimisfunktsiooni
 • Sisaldab matkaauto suuruse ja kaalu alusel kohanduvat marsruutide koostamise funktsiooni
 • BirdsEye satelliitkujutised
 • Hääljuhtimine ning Bluetooth tugi käed-vaba kõnedeks ja nutiteavitusteks
 • Foursquare huvipunktid (POI) ja TripAdvisori hinnangud neile
 • Sisseehitatud WiFi tugi, et saaksid kaarte ja tarkvara uuendada ilma arvutita

Reaalajas liiklus- ja ilmateave
Väldi viivitusi ja leia aega säästvaid marsruute, kasuta reaalajas liiklusteavet, kui seade on töötava rakendusega ja ühilduva Garmin Drive’i nutitelefoniga (BLUETOOTH ja GPS aktiveeritud) ühendatud. Samuti saad vaadata ilmateadet, hetketingimusi, animeeritud radarit ja tormihoiatusi.

Hääljuhtimisega navigeerimine
Vajad juhiseid? Lihtsalt küsi. Garmin DriveCam vastab Sinu häälpäringutele ja juhendab Sind siis õigesse kohta. (Häälassistent on saadaval inglise, saksa, itaalia, hispaania, taani, rootsi ja hollandi keeles).

Naudi paremaid automatkasid TripAdvisori ja Michelin Green Guide abil
Vaata teenuses Tripadvisor olevaid arvustusi hotellide, restoranide ja vaatamisväärsuste kohta, mis jäävad Sinu marsruudile või sihtkoha lähedale. Eellaaditud Foursquare®-i huvipunktid muudavad uute poodide, restoranide ja miljonite muude populaarsete kohtade leidmise lihtsaks. Michelin Green Guide reisijuht sisaldab pilte, üksikasjalikke kirjeldusi ja arvustusi, mistõttu tead kohe, kas vaatamisväärsus on külastamist väärt.

Kaardiuuendused ja kaartide katvus
See satelliitnaviseade sisaldab Euroopa ja Lõuna-Aafrika eellaaditud tänavakaarte ja kaardiuuendusi

WiFi hoiab Su seadme ajakohasena
Sisseehitatud Wi-Fi-ühenduvuse tõttu on lihtne kaarte ja tarkvara ilma arvutit kasutamata ajakohasena hoida. Kui uuendused on saadaval, kuvatakse ekraanil teade.

Vabakäekõned
Sisseehitatud juhtmeta tehnoloogiaga BLUETOOTH® saad oma ühilduvat nutitelefoni sünkroonida, nii et võid helistada ilma käsi roolilt tõstmata.

Reaalaja funktsioonid
Paigalda oma telefoni Garmin Drive rakendus. Rakenduse abil pääsed ligi reaalaja infole, nt parkimine, kiiruskaamerad, liiklusinfo, ilmaolud ja isegi kütusehinnad. Kui seade on nutitelefoniga ühenduses, kuvatakse tekstsõnumid ning muud teavitused telefonist otse GPS seadme ekraani serva.

Juhihoiatused: tunne enda ümbrust
Ohutuma ja teadlikuma sõidu tagamiseks annavad juhihoiatused märku eesolevatest järskudest kurvidest, kiiruspiirangute muutustest, raudteeülesõitudest ja muust. Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused ei ole saadaval kõigis regioonides.

Vaata ette
Kasuliku “Eespool” rakenduse abil saad ilma kaardilt lahkumata oma teekonnal eespool asuvaid sihtkohti nagu näiteks linnad, tanklad, toidukohad ja palju muud.

Näe oma sõiduki taha
Kui ühendad oma satelliitnaviseadme ühilduva Garmini tagurduskaameraga (müügil eraldi), näed hõlpsalt sõidukeid, jalakäijaid ja muid sõiduki taga olevaid takistusi.

Lihtsam otsida, kiirem leidma
Otsinguribal saad lihtsasti leida aadresse ja miljoneid huvipunkte. Kirjavea puhul pakutakse otsingutulemusi, mis on sarnased Sinu sisestatule.

Kõrge kvaliteediga kaardid
Kaardi kvaliteet otsustab selle, kas jõuad oma asukohta või eksid ära. Kõrge tasemega HERE kaardiinfo abil näitab seade sulle vajalikku infot, kui vajad seda enim.

Sisseehitatud pardakaamera
Integreeritud kaamera jäädvustab katkematult 140-kraadise vaateväljaga 1080p HD-videot ja salvestab video intsidentidest automaatselt. GPS-andmed näitavad, millal ja kus sündmused toimusid, ning tänu eelpaigaldatud mälukaardile on see naviseade kasutamiseks valmis.

Video salvestamine
Salvestatud videod talletatakse automaatselt turvaliselt veebihoidlas ja neile pääseb juurde rakendusega Garmin Drive™ sinu ühilduvas nutitelefonis. Aktiivse Wi-Fi®-tehnoloogia ühendusega saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja parooli.

Esikokkupõrkehoiatus
Turvalisuse parandamiseks annavad esikokkupõrke hoiatused Sulle märku, kui sõidad eesolevale sõidukile liiga lähedale. Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni tööd takistada.

Sõidurajalt väljumise hoiatus
Saad märguandeid, kui kaldud sõiduteelt kõrvale või vastassuunavööndisse.

Veebihoidla
Sinu pardakaamera salvestatud videoklipid talletatakse pärast üleslaadimist 24 tunniks turvalisse veebihoidlasse. Garmin pakub tasulistes tellimustes ka pikendatud salvestuspakette.

Kohandatud haagissuvila teekonnad
CamperCam 795 võtab arvesse sinu matkaauto suuruse ja kaalu ning leiab seejärel soovitatud marsruudi. Lisaks saad salvestada profiilid mitmele sõidukile või haagisele.

BirdsEye satelliitkujutised
Vaata eredaid õhuvaateid, mis aidavad sul sujuvalt matkaparki või laagriplatsile jõuda.

Haagiseparklad ja -teenindused
ACSI™, Campercontact™ ja Trailer’s PARK™ haagiseparklate ja -teeninduste eellaaditud kataloog muudab reisimise lihtsamaks; valikuid saad filtreerida mugavusteenuste, nagu dušš, elektriühendus ja muu alusel.

Juhi 12-voldist elektroonikat
Seo Garmin PowerSwitch™ digitaalse lülituskarbiga (müüakse eraldi), et hõlpsasti juhtida oma sõiduki 12-voldist elektroonikat, nagu tuled, ventilaatorid ja palju muud.

Teel toimuva tunnistaja
Garmin Dash Cam™ sõidukisisene kaamera (müüakse eraldi) on usaldusväärne abiline, mis reisi ajal automaatselt videot jäädvustab ja salvestab.

Lisainfo

Hääljuhised

Jah

3D kaardivaade

Jah

Kaardiuuendused

Eluaegne tasuta kaardiuuendus

Sõiduridade abi

Jah

Ristmiku vaade

Jah

Ekraani tüüp

TFT

Puutetundlik

Jah

Ekraani mõõt (tolle)

6,8

Ekraani lahutusvõime

1024 × 600

Sisemälu

32 GB

Laienduspesad

microSD kaardipesa

Vooluallikas

Integreeritud liitiumaku

Aku kestvus

1 tund

Bluetooth

Jah

Käed-vaba helistamine

Jah

Muu

WiFi ühendus

Laius (mm)

173

Kõrgus (mm)

99

Sügavus (mm)

190

Kaal (g)

239,6

Komplekti sisu

CLA-adapter, Toitekaabel, Kleebitav alus armatuurile, GPS seade, Iminappkinnitus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Garmin Camper 795 EU GPS”