Garmin Forerunner 45S GPS, valge

155.21

 • Integreeritud pulsianduriga GPS-spordikell
 • Mitmed treeningrežiimid jooksmisest joogani
 • 24/7 aktiivsuse jälgimine – sammud, kalorid jm
 • Nutitelefoni märguanded otse randmel
 • Aku kestab kuni 7 päeva

Laost otsas

Tootekood: 753759218560 Kategooria: Silt:

3 makset 43.11€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Garmin Coach treeningplaanide toega GPS-spordikell

 • Randmepõhine pulsiandur ning integreeritud GPS-vastuvõtja, mis jälgib tempot, distantsi, intervalle ja muudki
 • Tasuta Garmin Coach treeningplaanid kohanduvad täpselt Sinu järgi ning aitavad seatud eemärke täita
 • Rohkelt nutifunktsioone: nutiteavitused telefoni märguannete kohta, automaatne sünkroniseerimine Garmin Connect keskkonnaga, kella asukoha jälgmine ja telefoni muusika juhtimine
 • Automaatne õnnetuse tuvastamine (valitud treeningute ajal) ning automaatne asukoha teavitus eelseadistatud kontaktidele
 • Mitmed treeningrežiimid: jooksmine, rattasõit, kardio, jooga ja muud
 • Aku kestab nutikella reziimis 7 päeva, GPS-režiimis 13 tundi
 • Forerunner 45S on rohkete jooksufunktsioonidega spordikell, mis on pakitud peene ja kerge korpusega nutikella korpusesse.

Treeni nii kuis jaksad
Forerunner 45S on truu kaaslane igapäevastel jooksudel ja treeningutel. Kella integreeritud GPS jälgib Su jooksumarsruuti ning annab treeningu kohta ka põhjaliku statistika – läbitud vahemaa, tempo ning jooksu intervallid. Tänu intuitiivsele nuppudega kasutajaliidesele on kella mugav kasutada ka higiste sõrmedega. Lisaks muudele parameetritele jälgib Forerunner 45S otse randmelt ka pulssi ning seda nii päeval kui öösel.

Treeningplaanid Garmin Coach’iga
Sõltumata sellest, kas oled vilunud maratoonar või tõused alles diivanilt püsti, teejuht kulub kõigile ära. Garmin Coach treeningplaanidega saad juhiseid kogenud treeneritelt ning treeningplaanid kohanduvad seejuures Sinu kogemuste ja eesmärkide järgi. Nii võid kindel olla, et treeningplaani järgi tegutsedes saavutad oma eesmärgid. Treeningplaanide kasutamine on eriti mugav tänu sellele, et treeningud sünkroniseeruvad otse Sinu kellale.

Alati ühenduses
Forerunner 45S püsid ka treeningul maailmaga ühenduses. Seo kell oma nutitelefoniga ning loe sõnumite, sotsiaalmeedia, e-kirjade ja muude rakenduste teavitusi otse kella ekraanilt. Samuti sünkroniseerib kell Su treeningandmed automaatselt Garmin Connect keskkonda ning kella kaudu saad juhtida telefonis mängivat muusikat.

Lisaks on Forerunner 45S varustatud ohutus- ja jälgimisfunktsioonidega, mis teevad Sinu asukoha jagamise lihtsaks. Juhuks kui vajad abi, saad automaatse ohuolukorra tuvastuse kaudu saata (automaatselt või käsitsi) oma asukoha valitud kontaktidele.

Rohkelt valikuid
Tosin treeningrežiimi tagavad, et Su trennimenüü ei oleks liialt üksluine. Lisaks jooksmisele on oskab Forerunner 45S jälgida ka rattasõitu, jooksulindil jooksmist, sisehallis treenimist, elliptilise trenažööri treeninguid, kardiotrenne, joogat ja muudki.

Üldise heaolu suunas
Lisaks treeningfunktsioonidele on Forerunner 45S varustatud ka mitmete aktiivuse jälgimise funktsioonidega. Kanna kella 24/7, et jälgida samme, päevas läbitud vahemaad, põletatud kaloreid ja isegi unekvaliteeti. Lisaks mõõdab Forerunner 45S ka Sinu stressitaset – kui stressitase hakkab tõusma, kasuta puhketaimerit hingamisharjutuste abil stressi alandada.
Keha energiataseme optimeerimiseks on Forerunner 45S’l Body Battery funktsioon, mis kasutab Sinu pulsi, stressi ja aktiivsuse andmeid, et keha energiavarusid mõõta. Selle abil saad planeerida oma päevaseid toimetusi energiataseme järgi.

Võistle ning jaga
Garmin Connect keskkonnaga sünkroniseerides saab enamat, kui lihtsalt oma aktiivsusandmeid ja treeninguid salvestada. GC keskkonnas saad lisaks ka oma sõpradega võistelda ning oma saavutusi sotsiaalmeedias jagada. Seda kõike loomulikult tasuta nii veebis kui nutitelefoni rakenduses.

Läbimõeldud disain
Forerunner 45S saab kohandatavate ekraanikuvade abil isikupärasemaks teha. See ühildub Connect IQ rakenduste poega, kus saad alla laadida erinevaid ekraanikuvasid või luua neid ise oma fotodega.

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Ekraani suurus

ø 26,3 mm

Ekraani diagonaal

1,04"

Ekraani lahutusvõime

208 × 208

Puutetundlik

Ei

Taustvalgus

Jah

Multi-sport

Muu sisetreening, Jooksmine, Rattasõit, Kardio, Jooga, Linttrenažöör

Mõõdetavad parameetrid

Body Battery, Kiirus, Läbitud vahemaa, Päevane aktiivus, Passiivsus, Põletatud kalorid, Pulsisagedus, Sammud, Tempo, Treeningu kestus, Uneaeg

Automaatne sünkronisatsioon

Jah

Märguanded

Sotsiaalmeedia, Äratus, E-mail, Ilmateade, Kalender, Kõned, Passiivsus, Rakendused, SMS

Kiirendusmõõtja

Jah

Pulsiandur

Integreeritud

GPS

GLONASS, Galileo, GPS

Mälumaht

200 tundi aktiivsusinfot

Ekraani tüüp

Memory-in-Pixel LCD

Nutiseadme rakendus

Garmin Connect

ANT+

Jah

Aku kestvus

Kuni 7 päeva, Kuni 13 tundi (treening GPSiga)

Laadimine

Laadimiskaabliga

Laius (mm)

39,5

Kõrgus (mm)

39,5

Sügavus (mm)

11,4

Rihma pikkus

124 – 185 mm

Kaal (g)

32

Värvus

Valge

Rihma materjal

Silikoon

Ilmastikukindlus

Veekindel (kuni 50 m sügavusel)

Komplekti sisu

Spordikell, Laadimiskaabel, Kasutusjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Garmin Forerunner 45S GPS, valge”