Garmin Swim 2, whitestone

270.65

 • GPS-spordikell nii basseinis kui avaveekogudes ujumiseks
 • Optiline pulsiandur jälgib pulssi ka vees
 • Mõõdab ujumisdistantsi, tempot, tõmmete arvu, SWOLFi jms
 • Lisaks 24/7 aktiivsusinfo ja muud treeningrežiimid
 • Aku kestab kuni 7 päeva

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 753759229313 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Nii basseinis kui avavetes ujumiseks loodud GPS-spordikell

 • Randmepõhine pulsijälgimine ka ujumise ajal
 • Basseini režiim: mõõdab kaugust, tempot, tõmmete arvu, tõmbe stiili ja SWOLFi (ujumise tõhusus)
 • Avavee režiim: integreeritud GPS ujumise jälgimiseks nii järvedes, jõgedes kui meres; mõõdab läbitud distantsi, tempot, tõmmete arvu, SWOLFi, tõmmete sagedust ja tõmmete pikkust
 • Täiustatud funktsioonid tempo hoidmiseks ja treeningute logimiseks.
 • Garmin Connect keskkond, kus saab oma sooritust analüüsida, enda treeninguid luua ja treeninguid salvestada ning jagada.
 • Aku tööaeg kestab nutikella režiimis kuni 7 päeva, GPS režiimis koos randmepõhise pulsijälgimisega 13 tundi ning basseinirežiimis koos randmepõhise pulsijälgimisega 72 tundi.

Uju ja treeni kõikjal Garmin Swim 2 GPS-spordikella abil. See mõõdab pulssi otse randmelt nii basseinis kui avavetes ning jälgib treeningu kestel distantsi, tempot, tõmmete arvu, tõmmete tüüpi ja tõmmete pikkust.

Pulsiinfo ka vee all
Garmin Swim 2 kasutab Elevate pulsitehnoloogiat, mis mõõdab südametööd 24/7, ning seda ka ujudes. Tänu sellele saad ujumise ajal jälgida oma pulssi reaalajas, kontrollida keskmist ja maksimaalset pulssi puhkepausidel ning peale trenni analüüsida pulsiinfot Garmin Connect keskkonnas.

Bassein + avaveed
Swim 2 hoiab Su treeningutel silma peal kõikjal, kus on vett. Tänu sisseehitatud GPSile saad lisaks basseinitreeningutele ujuda ka järvedes, jõgedes ja meres. Kell salvestab treeningu distantsi, tempot, tõmmete arvu, tõmmete kiirust, tõmmete kaugust ja SWOLFi ehk ujumise tõhusust. Kui aga eelistad ujuda pigem basseinis, saad kasutada basseinirežiimi, mis on varustatud uue automaatse puhkepausi funktsiooniga. Tänu sellele salvestab kell puhkepauside ja ujumise intervallid automaatselt, ilma et peaksid ühelegi nupule vajutama.

Täiustatud ujumisfunktsioonid
Edasijõudnud sportlane vajab tipptasemel funktsioone – nendest Garmin Swim 2 spordikellast puudust ei tule.

 • Kriitiline ujumiskiirus (Critical Swim Speed) annab ligikaudse anaeroobse lävendi kiiruse, et saaksid seda kasutada oma treeningute planeerimisel ja progressi jälgimisel. Pöördepõhised tempomärguanded hõlbustavad läbimõeldud treenimist ja eesmärkide saavutamist.
 • Drillilogid võimaldavad salvestada drillimiseks kulunud aega ja läbitud distantsi rinnuliujumisel, ühe käega krooliujumisel ning sõudlemisel.
 • Puhkehetkedeks on Garmin Swim 2 varustatud kahe erineva puhketaimeriga.

Vette loodud
Garmin Swim 2 disainimisel on rõhku pandud sellele, et see Sind vees tagasi ei hoiaks – kell on õhukese disaini ja kerge kaaluga. Kella Chroma tehnoloogiaga ekraan on alati aktiivne ning seda on lihtne lugeda ka otsese päikesevalguse käes. Kellal on viis nuppu, mille kaudu saad lihtsalt ja kiirelt alustada treeninguid, näha aktiivsusinfot, salvestada treeninguid ja muuta seadeid, ilma et vesi kella kasutamist segaks.

Püsi ühenduses
Uju koos nutifunktsioonidega! Ühenda Garmin Swim 2 nutitelefoniga, et näha kella ekraanil nutiteavitusi ning laadida treeningud automaatselt Garmin Connecti. Rakendus kuvab põhjalikku aktiivsus- ja treeninginfot, mille abil on lihtne oma edusamme hinnata. GC keskkonnas saad oma treeningute andmeid ka treeneri ja trennikaaslastega või sõprade ja perekonnaga jagada.

Loodud küll ujumiseks, kuid mitte ainult
Lisaks ujumisfunktsioonidele on Garmin Swim 2 varustatud erinevate tervise ja aktiivsuse jälgimise funktsioonidega, nii et kella ei tasu peale ujumistrenni käelt ära võttagi. Stressi ja uneaja jälgimine aitab üldisel tervisel silma peal hoida ning seda infot treeningute tõhustamiseks kasutada. Samuti saad luua aktiivsuseesmärke, hoida silma peal päeva kestel astutud sammudel, kasutada Body Battery energiamonitori, teha hingamisharjutusi või kasutada trenni tegemiseks teisi treeningrežiime nagu jooksmine või rattasõit.

Lisainfo

ANT+

Jah

Ekraani diagonaal

1,04"

Ekraani lahutusvõime

208 × 208

Puutetundlik

Ei

Taustvalgus

Jah

Mõõdetavad parameetrid

Läbitud vahemaa, Päevane aktiivus, Tempo, Pulsisagedus, Treeningu kestus, SWOLF, Tõmmete arv, Sammud, Tõmmete pikkus, Põletatud kalorid, Tõmmete sagedust, Stressitase, Uneaeg

Automaatne sünkronisatsioon

Jah

Märguanded

E-mail, SMS, Kõned, Sotsiaalmeedia, Rakendused, Kalender, Seadistatavad meeldetuletused, Telefoni aku tühjenemine, Äratus

Kiirendusmõõtja

Jah

Kõrgusmõõtur

Ei

Pulsiandur

Integreeritud

GPS

Galileo, GPS, GLONASS

Mälumaht

50 tundi aktiivsusinfot

Bluetooth

Jah

Ekraani suurus

ø 26,3 mm

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android, Apple iOS

Nutiseadme rakendus

Garmin Connect

Aku kestvus

7 päeva (nutikella režiimis), Kuni 13 tundi (treening GPSiga), Kuni 72 tundi (treening ilma GPSita)

Laius (mm)

42

Kõrgus (mm)

42

Sügavus (mm)

11,4

Rihma pikkus

129 – 197 mm

Kaal (g)

36

Värvus

Valge

Korpuse materjal

Plastik

Rihma materjal

Silikoon

Ilmastikukindlus

Veekindel (kuni 50 m sügavusel)

Komplekti sisu

Spordikell, Laadimiskaabel, Kasutusjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Garmin Swim 2, whitestone”