Hoya filter ringpolarisatsioon HD Nano 55mm

62.48

 • Kvaliteetne ringpolarisatsioonifilter
 • Hoya HD Nano seeriast
 • Kordades vastupidavam tänu Nano vääristusele
 • Õhukese matistatud musta alumiiniumraamiga
 • Sobib 55 mm filtrikeermega objektiividele

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 0024066065919 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pinnalt peegeldumisel valgus polariseerub. Polariseerumise määr sõltub suuresti valguse peegeldumisnurgast, mis sõltub omakorda materjali pinnaomadustest. Peegelduva valguse maksimaalne polarisatsioon toimub veepinna puhul 37, klaasi puhul 32 kraadise nurga all. Polarisatsioonifiltrit kasutatakse just selleks, millise nurga all polariseerunud kiired sisenevad kaamera objektiivi. Sellega on võimalik eemaldada soovimatuid peegeldusi erinevatelt pindadelt, nagu klaas või vesi ning tõsta ka värviküllasust ning kontrastsust. Polarisatsioonifiltri kasutamine on imelihtne, kuna efekt on näha pildiotsijas/kaamera ekraanil ning muutub vastavalt filtri pööramisele. Filtri faktor on muutuv ning sõltub suuresti sellest, mis asendis on filter ning päike.

Näiteks jalutad ilusal päikselisel päeval rannas või mägedes ning soovid talletada seda igaveseks. Polarisatsioonifiltrita fotot tehes jääb taevas valgem, pilved sulanduvad taevasse ning veepind või maastik ei ole nii intensiivset tooni, kui Sa seda palja silmaga näed. Samas kasutades polarisatsioonifiltrit on võimalik talletada taevas sügavsinisena ning pilved kontrastsemana ning valgena. Kas soovid talletada ookeani veel värviküllasemana, või püüda kaadrisse peegeldusi veepinnalt/elimineerida peegeldust? Seda kõike saab muuta lihtsalt polarisatsioonifiltrit kaamera ees keerates. Samamoodi saab kasutada polarisatsioonifiltrit, et udu või sudu intensiivsust tõsta, või kaadrist pea täielikult eemaldada. Või hoopis talletada taimestik intensiivsemate toonidega.

Kui Sa pildistad mustvalgele filmile, siis kombineerides polarisatsioonifilter punase filtriga, saad tõsta kaadri kontrastsust olulisel määral. Niimoodi jääb ka tavaline hall taevas kaadrisse kui sünge tormipilvede kogum. Polarisatsioonifilter võiks olla koos UV või Skylight filtriga iga fotograafi varustuses. Polarisatsioonifiltri abil saad pea iga vaate muuta sügavamaks, dramaatilisemaks ning tõsta värvi intensiivsust.

Hoya HD Nano seeria filtritel on täiesti uus Nano vääristus, mis katab filtri pinna palju tasasemalt kui varasemalt. Samuti on uued Nano seeria filtrid vastupidavamad pidevale puhastamisele ja kriimustustele. Uus vääristus aitab ka paremini eemal hoida vett ja õli. See kõik tagab lihtsama hoolduse ja pikema eluea. 

 • 25% parem valguse ülekanne, kui teistel polarisatsioonifiltritel
 • Uus 16-kihiline Nano vääristus
 • Plekke, vett ja õli hülgav vääristus tagab lihtsama puhastuse
 • Uus ülitugev vääristus on 200% rohkem kriimustuskindlam
 • Võimendab taeva sügavsinist tooni ning toob pilved rohkem esile
 • Üliõhuke alumiiniumraam – sobib kasutamiseks ka lainurkobjektiividega

Lisainfo

Filtri tüüp

Ringpolarisatsioonifilter

Filtrikeere

55 mm

Seeria

Hoya HD Nano

Vääristus

HD Nano Coating

Komplekti sisu

Filter

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hoya filter ringpolarisatsioon HD Nano 55mm”