Hoya filter UV(0) Pro1 Digital 82mm

52.87

  • Kvaliteetne Pro1 seeria UV(0) filter
  • Mitmekihilise Hoya HMC vääristusega
  • Suurepärase valguse ülekandega
  • Õhukese matistatud musta alumiiniumraamiga
  • Sobib 82 mm filtrikeermega objektiividele

Laost otsas

Tootekood: 024066040213 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

UV filter blokeerib ultraviolettkiirguse (200 – 400nm lainepikkus) ning sellega takistab UV valguse sensorile jõudmist. Ultravioletne valgus on küll silmale nähtamatu (nähtava valguse lainepikkus on 380 – 760 nm), kuid siiski võib see pildi kvaliteedile mõjuda, kuna fotoaparaatide sensorid on võimelised UV kiirgust kinni püüdma. Seda eriti situatsioonides, kus UV kiirguse hulk on suurem (puhta õhuga mägedes, kevadel rannikualadel, väiksema osoonikihiga aladel). Tulemuseks on sel juhul tugevam sinine toon ning väiksema teravusega kujutised. 
Kuna UV filter ei mõjuta kontrastsust ega värvitasakaalu, siis saab seda kombineerida koos teiste filtritega. UV filter sobib ka igapäevaseks objektiivi kaitsefiltriks. Objektiivi ees olev filter takistab mustusel ning niiskusel objektiivi esiklaasile jõudmist ning pakub ka lisakaitset, kui objektiiv peaks kukkuma või situatsioonides, kus on võimalik, et esiklaas saab kriimustada.

Hoya Pro1 Digital seeria filtrid on mitmekordse vääristusega, mis vähendab olulisel määral peegeldust ning varikujutiste teket. Filtrid kasutavad õhukes, mati pinnaga musta raami, mis takistab filtri raamilt valguse tagasipeegeldumist. Tänu üliõhukesele raamile ning filtri profiilile on võimalik Pro1 Digital seeria filtreid kasutada probleemideta ka ülilainurkobjektiivide ees. 

Lisainfo

Filtri tüüp

UV filter

Filtri disain

UV(0)

Filtrikeere

82 mm

Seeria

Pro1 Digital

Vääristus

Hoya Multi Coated

Komplekti sisu

Filter

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hoya filter UV(0) Pro1 Digital 82mm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga