Hoya filter Variable Density II 55mm

96.16

  • Muutuva neutraalse tihedusega filter
  • Suurepärane kontroll särituse seadete üle
  • Võimaldab kasutada suuremat ava ja pikemat säri
  • Ei mõjuta värvustasakaalu ega detaile
  • 55 mm filtrikeermega objektiividele

Laost otsas

Tootekood: 0024066069887 Kategooriad: , Silt:

3 makset 26.71€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Hoya 55 mm muutuva neutraalse tihedusega filter võimaldab suurepäraselt kontrollida särituse seadeid, kuna see suudab muuta kaamerasse siseneva valguse hulka 1,5–9 astme võrra. Täpne sisseehitatud topeltrõnga disain võimaldab välimisel rõngal pöörata, et reguleerida neutraalse tiheduse mõju kõikjal vahemikus 1,5–9. Topeltrõngaga disain on õhuke, et vähendada vinjeteerimise tõenäosust lainurkobjektiividega. See filter võimaldab kasutada paljusid eriefekte, näiteks saab juhtida teravussügavust, kasutades laiemat ava või luua või juhtida liikumise hägusust,kuna on võimalik valida täiusliku hägususe saavutamiseks just õiged säriajad.
HOYA muutuva neutraalse tihedusega filter võib asendada erinevaid astmelisi ND filtreid, säästes raha ja aega, kuna pead ostma vaid ühe filtri ega pea efekti muutmiseks filtreid pidevalt vahetama.
Muutuva neutraalsusega filtreid kasutatakse näiteks koskede, autode ja teiste objektide taustast eristamiseks ning objektile suurema tähelepanu pööramiseks. Samuti heledates valgustingimustes, näiteks rannas või päikesepaistelisel päeval lumes fikseeritud säriajaga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hoya filter Variable Density II 55mm”