Huawei juhtmevabad kõrvaklapid Freebuds Pro, hõbedane

155.21

 • Juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid
 • Kristallselge heli ja võimas bass
 • Dünaamiline aktiivne mürasummutus
 • Integreeritud mikrofon ja puutetundlik juhtimine
 • Aku kestab laadimiskarbiga kuni 36 tundi

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6941487202218 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Summuta müra, sukeldu helisse

 • Hääle läbikuulmine
 • Ole alati ühenduses
 • Tunneta muusikat
 • Endassehaarav heli
 • Inspireeriv stiil

Aktiivne hübriidne mürasummutus. Summuta müra seest ja väljast.
Aktiivse hübriidse mürasummutustehnoloogia kasutamisel tuvastavad sissepoole suunatud ja väljapoole suunatud mikrofonid kõrvavälise ja kõrvasisese müra ning dünaamilised draiverid genereerivad täpseid müravastaseid signaale. Mürasummutava efekti saavutamine kuni 40 dB võimaldab Huawei FreeBuds Pro kõrvaklappidega kogeda vaikust ja puhast heli.

Intelligentne dünaamiline mürasummutus. Tunneta ümbrust, optimeeri mürasummutust.
Mõistes ümbritsevaid helisid arukalt, muudab Huawei FreeBuds Pro müra summutamise režiimi vastavalt sobivama kuulmiskogemuse saamiseks.

 • Ultra režiim
  Reisides saad mugavalt müra summutada. Unusta end muusikasse ja hoidu segajatest.
 • Hubane režiim
  Aitab sul keskenduda, vähendades müra, mis tuleneb paberi lehitsemisest, kirjutamisest, arvutitest ja juhuslikest vestlustest töökohal, raamatukogudes ja muudes vaiksetes keskkondades.
 • Üldine režiim
  Naudi ümbritsevat muusikat või mänguhelisid elavatel tänavatel või rahvarohketes kohvikutes, kuna ümbritsev müra väheneb oluliselt.

Lase heli läbi, tee hääl selgeks
Kõrvaklappe pole vaja ära võtta. Lihtsalt pika vajutusega saad lülituda teadlikkusrežiimile ja luua uuesti ühenduse ümbritseva keskkonnaga. Ainulaadne häälrežiim vähendab ümbritsevaid helisid, et inimeste hääled eristuksid. Nii et sa ei jää ilma lennujaama teadetest ega kiirest vestlustest mööduvate sõpradega.

Kaks antenni, sujuv ühendus
Kahe antenniga disainitud Huawei FreeBuds Pro pakub laia signaali katvust. Isegi kui sinu telefon on kotis, taskus või häirivas piirkonnas, tagab Huawei FreeBuds Pro endiselt stabiilset ühendust.

Dünaamiline draiver
Tänu 11 mm draiveri poolt pakutavale kõrgele magnetilisele tihedusele ja ülimale stabiilsusele tagavad kõrvaklapid bassihelid ja muljetavaldava mürasummutuse.

Luuhääle andur
Kõne ajal tuvastab ja tugevdab luuhääle andur inimese hääli, tõlgendades luu vibratsiooni selge heli edastamiseks.

3-mikrofoniline süsteem
Kaks väljapoole suunatud mikrofoni haaravad heli täpselt sinu hääle suunast, samal ajal kui sissepoole suunatud mikrofon muudab sinu hääle selgemini kuuldavaks.

Kahekordne tuulemüra vastane disain
Kaks mikrofoni, mis asuvad kõrvaklapi varte ülemises ja alumises otsas, on tuulemüra kõrvaldamiseks varustatud tuulevastase müra summutava toruga.

Kaks intelligentset antenni
Kõigil kõrvaklappidel on kaks Bluetooth-antenni, mis tagavad signaali täieliku katvuse, tagades sujuva suhtlemise olenemata ümbritsevatest häiretest.

Kiibistik
Kompaktne, kuid võimas Bluetooth 5.2-sertifikaadiga kiibistik vähendab latentsust 180 ms-ni, luues erakordse sujuva kogemuse.

Vii oma vlog järgmisele tasemele
Videote tegemisel võid minna laiema vaate saamiseks kaugemale. Huawei FreeBuds Pro kõrgekvaliteedilise salvestusega ei kahjusta kaugus heli vastuvõtmist, kuna see hõlmab stabiilse ülekandega sagedusvahemikku kuni 20 Hz. Kõik, mida reaalses maailmas kuulda on, on autentselt reprodutseeritud, mistõttu on see ideaalne vidin entusiastlikele vlogijatele.

Kanna kogu päeva

 • Stabiilsus
  Pehmeid silikoonist kõrvatroppe on saadaval kolmes suuruses. Otsiku sobivuse test aitab valida kõige sobivamad, mis sobivad just sinu kõrvadesse.
 • Kõrvasisene disain
  Esi- ja tagakõrva õõnsuse sisse ja välja juhtivus tasakaalustab kõrvasisese õhurõhu, tagades ebamugavuste vältimiseks õhuringluse.
 • Mugavus
  Kompaktne ja kerge korpus on nii nutikalt disainitud, et selle mugavus on peaaegu uskumatu.

Nutikas juhtimine käeulatuses
Ülitundlik andur reageerib täpselt sinu nõudmistele. Libistamise, vajutamise või pigistamise abil saad helitugevust üles või alla muuta, kõnesid vastu võtta või muusikat hõlpsalt muuta. Nutikas suhtlus, hõlpsasti kontrollitav.

 • Pikk vajutus: ANC / teadlikkuse režiim
 • Libista üles: heli kõvemaks
 • Libista alla: heli vaiksemaks
 • Pigista ühe korra: muusika esitamine / peatamine / kõnele vastamine / kõne lõpetamine
 • Pigista kaks korda: järgmine laul
 • Pigista 3 korda: eelmine laul

Valmis kestma, naudi parimat
Kui müra summutamine on välja lülitatud, võimaldab üks laadimine kuni 8-tunnist kuulamist ja laadimiskarbiga ühendatuna kuni 36-tunnist kuulamist. Samuti saad oma nutitelefoni või tahvelarvutit liikvel olles laadimiskarbi laadimiseks kasutada.

 • Kui mürasummutus on sisse lülitatud, tagab üks laadimine sulle helistamise kuni 3,5 tundi ja laadimiskarbiga koos kuni 16 tundi.
 • Kui mürasummutus on sisse lülitatud, annab üks laadimine kuni 5 tundi kuulamist ja laadimiskarbiga ühendatuna kuni 22 tundi.

Ava, ühenda, kasuta
Ava laadimiskarp, sinu telefoni peaks ilmuma hüpikaken, mis küsib esmakordset ühendamist või jätkab ühenduse loomist, näidates samal ajal, kui palju akut sul veel on.

Kaheseadmeline ühendus, sujuv ümberlülitamine
Huawei FreeBuds Pro saab olla üheaegselt ühendatud kahe seadmega. Tänu nutitelefone, tahvelarvuteid, personaalarvuteid ja muid nutiseadmeid toetavale kahepoolsele ühendusele saad tahvelarvutis videot vaadata, kuid oled endiselt avatud telefonikõnede vastuvõtmiseks vaid ühe näpistusega kõrvaklappidest. Ühenduse ümberlülitust pole vaja teha.

Arukas kompaktsuse tuvastamine
Kasuta AI Life Appis kõrvaklapi otsikute sobivuse testi funktsiooni, et analüüsida, kuidas kõrvaklapid pärast kandmist teie kõrvadele sobivad, ja võta kõige sobivamad kõrvaklapi otsikud, et nautida paremat mürasummutust ja ümbritsevat heli.

Leia oma FreeBuds Pro kõrvaklapid
Leia oma FreeBuds Pro hõlpsalt rakenduse AI Life funktsiooni “Leia minu kõrvaklapid” abil, kus kaardil on vasaku ja parema kõrvaklapi asukohad eraldi ning laadimiskarpi paigaldatud kõrvaklapid tervikuna. Võid ka panna kõrvaklapid helisema, kui need on lähedal.

Lisainfo

Aku mahutavus

55 mAh, 580 mAh (laadimiskarp)

Komplekti sisu

Kõrvaklapid, Laadimiskarp, S, M ja L mõõdus silikoonpadjad, USB-C kaabel, Kiirjuhend

Kaal (g)

6,1

Värvus

Hõbedane

Laadimisaeg

40 minutit (kõrvaklapid), 1 tund (laadimiskarp)

Kõneaeg

3 tundi (ilma mürasummutuseta), 2,5 tundi (koos mürasummutusega)

Aku kestvus

7 tundi (ilma mürasummutuseta), 4 tundi (koos mürasummutusega)

Aku tüüp

Liitium-ioon aku

Kõrvaklappide tüüp

Kõrvaklapid koos mikrofoniga, Mürasummutavad kõrvaklapid, Juhtmevabad kõrvaklapid

Vooluallikas

Laetav aku

Sobivad seadmed

Bluetooth ühendusega seadmed

Integreeritud pult

Nutiseadme juhtimiseks, Mürasummutuse sisse/välja lülitamiseks

Bluetooth versioon

Bluetooth 5.2

Ühendus

Bluetooth

Mikrofoni tüüp

Integreeritud mikrofon

Elemendid

11 mm

Heli

Stereo

Kõrvaklappide disain

Kõrvasisesed

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Huawei juhtmevabad kõrvaklapid Freebuds Pro, hõbedane”