Huawei ruuter AX3 WiFi 6 Plus Quad-Core

72.91

  • 2976 Mbps WiFi ruuter
  • Neljatuumaline 1,4 GHz protsessor
  • IEEE 802.11 ax/ac/n/a & 802.11 ax/n/b/g 
  • WPA3, DMZ, PAP / CHAP, DMZ
  • 3 LAN & 1 WAN pesa

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6972453162816 Kategooria:

Kirjeldus

Alanud on Wi-Fi 6 ajastu
Suurem osa tänaseid seadmeid kasutab standardit WiFi 5. WiFi 6 (802.11ax) on uus standard, mis hakkab viimaste aastate jooksul vaikselt nutiseadmetesse jõudma. Wi-Fi 6 on võrreldes standardiga WiFi 5 mitmel viisil täiustatud, et tulla toime nõudmistega aina kiirema ja tõhusama WiFi-ühenduse järele.

HUAWEI Wi-Fi 6 toega telefonid on ruuteriga kasutades kiiremad
AX3 ja Wi-Fi 6 toega HUAWEI telefonid on ideaalne kombinatsioon, sest mõlemal on HUAWEI välja töötatud WiFi kiibistik, mis toetab 160 Mhz sageduse läbilaskevõimet. HUAWEI WiFi 6 toega telefonid suudavad AX3 seadmesse 6 dB tugevama signaali, kasutades selleks 2 MHz kitsaribalist Dynamic Narrow Bandwidth tehnoloogiat, mille aluseks on Chipset Synergy. Juhtmeta signaalid läbivad muretult tahkeid esemeid, nagu näiteks põrandad ja seinad. See tähendab, et telefon võtab vastu tugeva WiFi signaali ka ülemisel korrusel või ruuterist kaugemal.

Kujutletamatu kiirus
Tänu 1024-QAM-ile ja 160 MHz sagedusel läbilaskevõimele on teoreetiline kiirus kuni 3000 Mbps (574 Mbps 2,4 GHz sagedusribal ja 2402 Mbps 5 GHz sagedusribal). Nelja-tuumaline Gigahome’i protsessor võimaldab ruuteril AX3 näidata enda parimat kiirust. Sellisel kiirusel jääb harjumuspärane puhverdamine ja venimine ajalukku. Naudi sujuvat voogesitust ja mängimist nagu ei eales varem.

Sujuvad ühendused
Erinevalt traditsioonilistest ruuteritest on mitmete seadmete ühendamine ruuteriga AX3 senisest tõhusam. OFDMA mitme kasutaja toega ruuter suudab andmeid üheaegselt edastada mitmetesse seadmetesse (max 4 seadet sagedusel 2,4 GHz, max 16 seadet sagedusel 5 GHz). See võimas nelja-tuumaline Gigahome’i protsessor tagab ka protsessori sujuva töö. Kahel sagedusribal on kokku võimalik ühendada kuni 128 seadet. Kõik kasutajad ja seadmed teenindatakse kiirelt ka rahvarohketes asukohtades.

160 MHz tagab suurema läbilaskevõime
AX3 toetab 160 MHz, kui ühendatakse kaks 160 MHz toega AX3 seadet, näiteks tipptasemel HUAWEI Wi-Fi 5 toega nutitelefonides, tahvelarvutites ja sülearvutites suureneb interneti kiirus vähemalt 60%. See pakub mobiilsideseadmetes enneolematut, viivitusteta kasutajakogemust.

Muretu ühendus, revolutsiooniline kogemus
Huawei Share võimaldab lihtsa puudutusega ühendada nutitelefoni ja ruuteri. Sõltumata sellest kas korraldad koduse peo või tähistad sõprade ja perekonnaga pühi, ruuter jätab salasõna meelde Sinu eest ja võimaldab usaldatud külalistel luua lihtsa ja kiire ühenduse.

Mitme ruuteriga silmusvõrk tagab suurema WiFi leviala
HUAWEI WiFi AX3 toetab juhtmeta võrke, võrgukaabliga võrke ja hübriidvõrke kus on kasutusel nii juhtmega kui ka juhtmevabad seadmed. Pärast võrgundust rühmitatakse erinevad ruuterid automaatselt ühe WiFi nime alla ja ühenduse loomisel valitakse automaatselt optimaalne WiFi ühendus seadme asukoha järgi. HUAWEI WiFi AX3 seadmed saab koduse võrgupiirkonna laiendamiseks võrku ühendada ka vanemate HUAWEI WiFi ruuteritega (millel on H nupp).

Kaite enda võrku Huawei HomeSec™ tehnoloogiaga
TEE (Trusted Execution Environment) ja Harmony Microkerneli toetatud AX3 loob põhiprotsessoris turvalise ala tarkvara ja riistvara kasutamiseks, mis aitab kaitsta andmeid. Ruuteril on ka CC EAL5 sertifikaat mis tähendab, et seda on võimalik turvaliselt kasutada ka kaubanduslikus keskkonnas, kuna tagatud on seadmete kõrge turvalisus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Huawei ruuter AX3 WiFi 6 Plus Quad-Core”