Huawei Watch 3 Pro Classic, hõbedane/pruun nahk

449.00

  • 1,43″ AMOLED 466 × 466 puutetundlik ekraan
  • 24/7 aktiivsuse ja tervise jälgimine
  • Pulsiandur, GPS & 100+ treeningrežiimi
  • Integreeritud kõlar ja mikrofon kõnedeks
  • Aku kestab 5–21 päeva

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6941487218295 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Jälgi aja kaunist möödumist
Nutikell peaks kui valatult Sinu ellu sobituma. Huawei Watch 3 ümmargune kuju ja ekraan võimaldavad kogeda suhet ajaga nagu klassikalise käekella puhul. Titaanraami ja safiirklaasiga Huawei Watch 3 Pro hoolitseb selle eest, et näeksid päeva igal hetkel välja professionaalne. Ning tänu suurele ja eriti erksale 1,43-tollisele AMOLED-ekraanile tunned, kui hinnaline on iga hetk.

Meil on võimalus olla parem
Juhi Huawei Watch 3 Pro nutikella puutetundliku ekraani, külgmise nupu ja pööratava raami kaudu. Pööra raami serva, et pääseda hõlpsalt juurde ekraanil kuvatavatele funktsioonidele ja helitugevuse seadetele.

Ekraanidisainid, millest oled unistanud
Huawei Watch 3 seeria nutikelladel on lahedad eelpaigaldatud ekraanidisainid, sealhulgas ka animeeritud versioonid, et elu oleks tõeliselt liikuv. Huawei Watch Face Store rakenduste poes on saadaval üle 1000 erineva ekraanidisaini. Samuti on võimalik endale ise ekraanipilt disainida.

Aeg näidata tõelist võimsust
Nutikell, mis ühendab uskumatu andmetöötlusjõudluse ning hämmastava vastupidavuse, et aidata Sul elus vaatamata ettejuhtuvatele takistustele edasi rühkida.

Elu suures plaanis
Huawei Watch 3 seeria nutikelladel on kahekiibiline arhitektuur, et lisaks suurenenud jõudlusele saavutada ka sujuvam andmetöötlus. Koos nutika energiasäästualgoritmiga 3.0 saavutatakse aku kestvus, mis võimaldab 24/7 tervise- ja treeninguseiret kasutada päeva kaupa. Huawei Watch 3 Pro nutikella saab nutirežiimi tüüpilise stsenaariumi korral kasutada laadimata 5 päeva ja ülipikas aku kestuse režiimis lausa uskumatud 21 päeva.

Tähelepanu, valmis olla, saame nutikaks
Kasuta nutiandmeid abivahendina oma tervise ja treeningu teekonnal. Salvesta kõik tegemised rakendusega Huawei Tervis, et Sul oleks lihtne ning selge ülevaade oma edusammudest.

Nahatemperatuuri andur
Kasuta nahatemperatuuri andurit ning Sul on alati teada, kui keha temperatuur on liiga kõrge. Jälgi oma tervist, et saaksid alati enda eest parimal viisil hoolitseda.

Vere hapnikutaseme jälgimine terve päeva vältel
Saa viivitamatult teada muudatustest oma vere hapnikusisalduses. TruSeen™ 4.5+ tehnoloogia kasutab keerukat valgustehnoloogiat vere hapniku molekulide täpseks tuvastamiseks, mis töötab ka madalatel temperatuuridel ning suurel kõrgusel merepinnast. TruSeen™ 4.5+ tehnoloogia vähene energiatarve võimaldab jälgida vere hapnikutaset terve päeva vältel.

Ennast tunned südame järgi
Huawei värskelt täiendatud TruSeen™ 4.5 pulsisageduse jälgimise tehnoloogia kasutab suurema valgussisendi saavutamiseks kuus-ühes LED-i ja 4 fotodioodi. Safiirklaasist lääts võimaldab paremat valgusläbivust, madalamat energiakulu ja mugavamat kandmiskogemust. Lisaks tagavad täiustatud algoritmid pulsisageduse jälgimisel suurema täpsuse.

Sinu päästeplaan
Kui Huawei Watch 3 seeria nutikell tuvastab kukkumise, lülitub see kohe hädaabirežiimile ning teavitab Sinu määratud kontakti. Teine võimalus on vajutada 5 korda üles nuppu ning kell valib kõne päästeteenistusse.

Järgmine samm tervise teel
Jälgi igapäevast ja iganädalast sammude loendust, aktiivsusperioode, põletatud kalorite arvu, une kvaliteeti, stressitaset ja muud.

100+ treeningrežiimi
Täisfunktsionaalne treeningumonitor Sinu randmel. Hangi endale 100+ treeningrežiimi — 19 profirežiimi sise- ja välitreeninguks ning 85 kohandatud režiimi koos automaatse treeningutuvastusega kuue kõige levinuma treeningutüübi puhul. Vaadake kõiki oma terviseandmeid, mida kuvab selgelt telefoni Huawei Tervis rakendus, ning tundke rõõmu täpsest teekonna jälgimisest mitmerežiimilise GNSS-i asukohaanduriga.

Püsi ühenduses
Huawei Watch 3 Series aitab sul püsida oma nutitelefoniga ühenduses.

Kuulekad helid
Juhi Huawei Watch 3 Pro nutikellaga muusika taasesitamist oma telefonist või sünkrooni telefoni esitusloendeid kõlariga.

Ole teavitatud
Huawei Assistanti avamiseks ja teatistele juurdepääsemiseks nipsake avakuval paremale. Vaadake oma pooleliolevaid ülesandeid, sealhulgas treeningut, kõnet, muusikat, stopperit ning palju muud. Lihtsam viis nutikamalt elamiseks.

Abivalmis assistent
Me kõik vajame aeg-ajalt veidi abi ning siin tuleb mängu Celia, Huawei isiklik häälabiline. Huawei Watch 3 sarja nutikelladele installitud Celia aitab Sul kõnesid teha, seadmeid juhtida ja kiiresti kasulikku teavet leida. Lisaks saad liikvel olles olulise teabe salvestamiseks kasutada Voice Memo funktsiooni.

Otsustaja oled Sina
Vaid mõne lihtsa käeliigutusega on Sul võimalus juhtida sissetulevaid kõnesid. Kõne vastuvõtmiseks suru käsi rusikasse ja laske lahti ning kõne vaigistamiseks keerake ranne küljele.

Rakendustesse rohkem rõõmu
Laadi rakendused alla otse Huawei Watch 3 või Huawei Watch 3 Pro nutikellas oleva rakenduse Huawei AppGallery kaudu, mis on Huawei sisemine rakenduste pood. Sealt leiate kolmanda osapoole rakendusi muusika, treeningu, reiside jms tarvis ning igapäevaseid tööriistu.

Ole lähedasemad ka kaugemalt
Fotolt väljajäämine on alati nukker. Kaugkatiku funktsiooniga saate jääda kõigile suurepärastele fotodele koos sõpradega. Juhi oma telefoni kaamerat ja kasuta raami äärt sisse ja välja suumimiseks, et jäädvustada igal võttel suurepärane kaader.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Huawei Watch 3 Pro Classic, hõbedane/pruun nahk”