Huawei Watch GT 2e, icy white

155.21

 • 1,39″ AMOLED 454 × 454 puutetundlik ekraan
 • Nutitelefoni teavitused otse randmel
 • Pulsiandur, GPS & treeningrežiimid
 • Aku kestab kuni 14 päeva
 • Veekindel korpus

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6901443375554 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Elegantne ja stiilne
Huawei Watch GT 2e vastupidav roostevabast terasest raam ühildub värvikate spordirihmadega ülihästi, mis on ka käele mugavad. 1,39-tolline AMOLED HD-ekraan ja palju ergutavaid numbrilaudu hoiavad Sind oma maailmaga ühenduses. Kuna toredaid kujundusi on ülearugi, ei ole Sinu käsi iialgi kellata!

Kanna oma igapäevastiili randmel
Tänu oma erinevatele numbrilauakujundustele muudab Huawei Watch GT 2e Sinu randme valguse, värvi ja liikumiste sujuvaks pildiks. Andmed ja teabe saate koguni pulsi, sammuarvu, ilma ja muuga vastavusse viia. Loeb ainult see, mida Sina soovid.

2-nädalase tööajaga aku
Kirin A1 on Huawei esimene enda arendatud kantav kiip, mis tagab suure tööjõudluse ja uskumatult väikese voolutarbimise. Topeltkiibistikuga ehitus ja energiasäästu algoritmid 2.0 tagavad, et Huawei Watch GT 2e kasutab ööpäevaringse hämmastava jõudluse saavutamiseks vähem energiat. See nutikell optimeerib voolutarbimist automaatselt, et pikendada aku tööaega.

85 kliendispetsiifilist treeningurežiimi
Inspireeri oma meeli ja tee teoks oma unistused – tuttavatest kuni eksootiliste spordialadeni! Äsja lisatud 85 kliendispetsiifilise treeningurežiimiga3 saad kogeda uusi seiklusi, olgu selleks siis kaljuronimine, parkuur, tänavatants või rulasõit – kõik see on käepärast!

15 profitreeningurežiimi
Kasutades uusimat tehnoloogiat, kuvab Huawei Watch GT 2e reaalajas täpseid seireandmeid 15 profispordiala jaoks (nt ronimine, jooksmine, ujumine ja jalgrattasõit). See kasutab positsioneerimissüsteeme GPS ja GLONASS marsruudi täpseks jälgimiseks väljas sportimisel.

 • ronimine
 • jalutamine (väljas)
 • jooksmine (väljas)
 • jalgrattasõit
 • triatlon
 • jalgrattasõit
 • jooksmine (siseruumis)
 • matkamine
 • treenimine ellipsmasinal
 • basseinis ujumine
 • aerutamismasin
 • veekogus ujumine
 • jalutamine (siseruumis)
 • maastikujooks
 • vabatreening

VO2Max
VO2Max on pikema treeningu kestel mõõdetud hapniku tarbimise maksimummäär ajaühikus. VO2Max suuremad väärtused tähendavad suuremat kardiovaskulaarset vastupidavust.

Aeroobne/anaeroobne treeninguefekt
Aeroobne/anaeroobne treeninguefekt mõõdab treeningu mõju Sinu tervisele ja heaolule. Pikemad aeroobsed treeningud parandavad Sinu üldist vormi, mõõdukad anaeroobsed harjutused aga aitavad tugevdada Sinu lihaseid.

Taastumisaeg
Taastumisaeg on aeg, mida vajad täielikuks taastumiseks treeningust: see aitab Sul treenida nii palju kui võimalik ilma oma keha üle pingutamata.

Treeningu intensiivsus
Kell kogub andmeid Sinu iganädalase treeningumahu kohta ja arvutab selle põhjal Sinu soovitatava treeningukoormuse.

Treeninguseis
Kell annab hea ülevaate Sinu treeningurežiimist ja professionaalseid nõuandeid tulevaste treeningute planeerimiseks.

Isiklik treener
Kella on installitud üle kümne kommenteeritud jooksukursuse, mis reageerivad reaalajas pulsile ning on kohandatud eri tasemetele ja eesmärkidele, nagu näiteks tempohoidmine, kaalukaotus ja vastupidavus. 

Alusta liikudes
Tähelepanelikkus ja nutikus täitsa uuel viisil! Lihtsalt treeni nagu tavaliselt – kell tuvastab selle automaatselt, misjärel saad aktiivsusmonitori käivitada ühe nupuvajutusega. Nüüd saadaval kuue populaarse treeningurežiimi jaoks5 – jooksmine siseruumis või väljas, jalutamine siseruumis või väljas, treenimine ellipsmasinal ja aerutamine.

SpO2 seire
Vere hapnikuküllastus6 (SpO2) on üks olulisi märke, mis näitab keha hapnikuvarustust. SpO2 väga madal tase võib põhjustada tõsiseid sümptomeid, nagu energiapuudus, väsimus ja peapööritus. Huawei Watch GT 2e võimaldab mõõta SpO2 hetketaseme, mis aitab Sul tuvastada oma vere hapnikutaset, millal iganes ja kus iganes see on vajalik.

Vabane stressist
Huawei TruRelax™ pakub stressi seiret terve päeva vältel7 ja hoolitseb nii terve päeva Sinu tervise eest. Hingamistreening (APP lõpp) vabastab stressist ja reguleerib õigel ajal seisundit.

Parem uneseire
Huawei TruSleep™ 2.0 funktsiooni abil oskab Huawei Watch GT 2e teaduslikult jälgida ja diagnoosida 6 levinumat tüüpi uneprobleeme ning pakkuda lisaks soovitusi paremaks puhkamiseks. Ja magamise ajal jälgib kell Sinu pulssi, analüüsib Sinu hingamist ning annab hinnangu Sinu une üldise kvaliteedi kohta.

Kuula trenni ajal muusikat
Saad otse kellast Huawei Watch GT 2e muusikat mängida, kui oled selle ühendanud Bluetooth-kõrvaklappidega. Kella saad ilma piiranguteta salvestada kuni 500 laulu, et rikastada treeningut oma lemmikmuusikaga.

Alati valmis aitama
Sinu kell saab reaalajas teateid sissetulevate kõnede, SMS-sõnumite, e-kirjade, kalendrikirjete jm kohta. Lisaks on see varustatud hulga intuitiivsete funktsioonidega, mis hõlbustavad igapäevaelu – alates ilmaennustusest ja alarmidest kuni taimeri ja taskulambifunktsioonini. Saad seda kasutada isegi oma telefoni leidmiseks.

Tee kiire klõps
Toimides Sinu telefoni kaugkatikuna, aitab Huawei Watch GT 2e Sul meeldejäävad hetked teel olles või spetsiaalse nurga alt eelseatud 5-sekundilise taimeriga hõlpsalt pildile saada.Elegantne ja stiilneHuawei Watch GT 2e vastupidav roostevabast terasest raam ühildub värvikate spordirihmadega ülihästi, mis on ka käele mugavad. 1,39-tolline AMOLED HD-ekraan ja palju ergutavaid numbrilaudu hoiavad Sind oma maailmaga ühenduses. Kuna toredaid kujundusi on ülearugi, ei ole Sinu käsi iialgi kellata!
Kanna oma igapäevastiili randmelTänu oma erinevatele numbrilauakujundustele2 muudab Huawei Watch GT 2e Sinu randme valguse, värvi ja liikumiste sujuvaks pildiks. Andmed ja teabe saate koguni pulsi, sammuarvu, ilma ja muuga vastavusse viia. Loeb ainult see, mida Sina soovid.
2-nädalase tööajaga aku1Kirin A1 on Huawei esimene enda arendatud kantav kiip, mis tagab suure tööjõudluse ja uskumatult väikese voolutarbimise. Topeltkiibistikuga ehitus ja energiasäästu algoritmid 2.0 tagavad, et Huawei Watch GT 2e kasutab ööpäevaringse hämmastava jõudluse saavutamiseks vähem energiat. See nutikell optimeerib voolutarbimist automaatselt, et pikendada aku tööaega.
85 kliendispetsiifilist treeningurežiimiInspireeri oma meeli ja tee teoks oma unistused – tuttavatest kuni eksootiliste spordialadeni! Äsja lisatud 85 kliendispetsiifilise treeningurežiimiga3 saad kogeda uusi seiklusi, olgu selleks siis kaljuronimine, parkuur, tänavatants või rulasõit – kõik see on käepärast!
15 profitreeningurežiimiKasutades uusimat tehnoloogiat, kuvab Huawei Watch GT 2e reaalajas täpseid seireandmeid 15 profispordiala jaoks (nt ronimine, jooksmine, ujumine ja jalgrattasõit). See kasutab positsioneerimissüsteeme GPS ja GLONASS marsruudi täpseks jälgimiseks väljas sportimisel.roniminejalutamine (väljas)jooksmine (väljas)jalgrattasõittriatlonjalgrattasõitjooksmine (siseruumis)matkaminetreenimine ellipsmasinalbasseinis ujumineaerutamismasinveekogus ujuminejalutamine (siseruumis)maastikujooksvabatreening
VO2MaxVO2Max on pikema treeningu kestel mõõdetud hapniku tarbimise maksimummäär ajaühikus. VO2Max suuremad väärtused tähendavad suuremat kardiovaskulaarset vastupidavust.
Aeroobne/anaeroobne treeninguefektAeroobne/anaeroobne treeninguefekt mõõdab treeningu mõju Sinu tervisele ja heaolule. Pikemad aeroobsed treeningud parandavad Sinu üldist vormi, mõõdukad anaeroobsed harjutused aga aitavad tugevdada Sinu lihaseid.
TaastumisaegTaastumisaeg on aeg, mida vajad täielikuks taastumiseks treeningust: see aitab Sul treenida nii palju kui võimalik ilma oma keha üle pingutamata.
Treeningu intensiivsusKell kogub andmeid Sinu iganädalase treeningumahu kohta ja arvutab selle põhjal Sinu soovitatava treeningukoormuse.
TreeninguseisKell annab hea ülevaate Sinu treeningurežiimist ja professionaalseid nõuandeid tulevaste treeningute planeerimiseks.
Isiklik treenerKella on installitud üle kümne kommenteeritud jooksukursuse, mis reageerivad reaalajas pulsile ning on kohandatud eri tasemetele ja eesmärkidele, nagu näiteks tempohoidmine, kaalukaotus ja vastupidavus. 
Alusta liikudesTähelepanelikkus ja nutikus täitsa uuel viisil! Lihtsalt treeni nagu tavaliselt – kell tuvastab selle automaatselt, misjärel saad aktiivsusmonitori käivitada ühe nupuvajutusega. Nüüd saadaval kuue populaarse treeningurežiimi jaoks5 – jooksmine siseruumis või väljas, jalutamine siseruumis või väljas, treenimine ellipsmasinal ja aerutamine.
SpO2 seireVere hapnikuküllastus6 (SpO2) on üks olulisi märke, mis näitab keha hapnikuvarustust. SpO2 väga madal tase võib põhjustada tõsiseid sümptomeid, nagu energiapuudus, väsimus ja peapööritus. Huawei Watch GT 2e võimaldab mõõta SpO2 hetketaseme, mis aitab Sul tuvastada oma vere hapnikutaset, millal iganes ja kus iganes see on vajalik.
Vabane stressistHuawei TruRelax™ pakub stressi seiret terve päeva vältel7 ja hoolitseb nii terve päeva Sinu tervise eest. Hingamistreening (APP lõpp) vabastab stressist ja reguleerib õigel ajal seisundit.
Parem uneseireHuawei TruSleep™ 2.0 funktsiooni abil oskab Huawei Watch GT 2e teaduslikult jälgida ja diagnoosida 6 levinumat tüüpi uneprobleeme ning pakkuda lisaks soovitusi paremaks puhkamiseks. Ja magamise ajal jälgib kell Sinu pulssi, analüüsib Sinu hingamist ning annab hinnangu Sinu une üldise kvaliteedi kohta.
Kuula trenni ajal muusikatSaad otse kellast Huawei Watch GT 2e muusikat mängida, kui oled selle ühendanud Bluetooth-kõrvaklappidega. Kella saad ilma piiranguteta salvestada kuni 500 laulu, et rikastada treeningut oma lemmikmuusikaga.
Alati valmis aitamaSinu kell saab reaalajas teateid sissetulevate kõnede, SMS-sõnumite, e-kirjade, kalendrikirjete jm kohta. Lisaks on see varustatud hulga intuitiivsete funktsioonidega, mis hõlbustavad igapäevaelu – alates ilmaennustusest ja alarmidest kuni taimeri ja taskulambifunktsioonini. Saad seda kasutada isegi oma telefoni leidmiseks.
Tee kiire klõpsToimides Sinu telefoni kaugkatikuna, aitab Huawei Watch GT 2e Sul meeldejäävad hetked teel olles või spetsiaalse nurga alt eelseatud 5-sekundilise taimeriga hõlpsalt pildile saada.Elegantne ja stiilneHuawei Watch GT 2e vastupidav roostevabast terasest raam ühildub värvikate spordirihmadega ülihästi, mis on ka käele mugavad. 1,39-tolline AMOLED HD-ekraan ja palju ergutavaid numbrilaudu hoiavad Sind oma maailmaga ühenduses. Kuna toredaid kujundusi on ülearugi, ei ole Sinu käsi iialgi kellata!
Kanna oma igapäevastiili randmelTänu oma erinevatele numbrilauakujundustele2 muudab Huawei Watch GT 2e Sinu randme valguse, värvi ja liikumiste sujuvaks pildiks. Andmed ja teabe saate koguni pulsi, sammuarvu, ilma ja muuga vastavusse viia. Loeb ainult see, mida Sina soovid.
2-nädalase tööajaga aku1Kirin A1 on Huawei esimene enda arendatud kantav kiip, mis tagab suure tööjõudluse ja uskumatult väikese voolutarbimise. Topeltkiibistikuga ehitus ja energiasäästu algoritmid 2.0 tagavad, et Huawei Watch GT 2e kasutab ööpäevaringse hämmastava jõudluse saavutamiseks vähem energiat. See nutikell optimeerib voolutarbimist automaatselt, et pikendada aku tööaega.
85 kliendispetsiifilist treeningurežiimiInspireeri oma meeli ja tee teoks oma unistused – tuttavatest kuni eksootiliste spordialadeni! Äsja lisatud 85 kliendispetsiifilise treeningurežiimiga3 saad kogeda uusi seiklusi, olgu selleks siis kaljuronimine, parkuur, tänavatants või rulasõit – kõik see on käepärast!
15 profitreeningurežiimiKasutades uusimat tehnoloogiat, kuvab Huawei Watch GT 2e reaalajas täpseid seireandmeid 15 profispordiala jaoks (nt ronimine, jooksmine, ujumine ja jalgrattasõit). See kasutab positsioneerimissüsteeme GPS ja GLONASS marsruudi täpseks jälgimiseks väljas sportimisel.roniminejalutamine (väljas)jooksmine (väljas)jalgrattasõittriatlonjalgrattasõitjooksmine (siseruumis)matkaminetreenimine ellipsmasinalbasseinis ujumineaerutamismasinveekogus ujuminejalutamine (siseruumis)maastikujooksvabatreening
VO2MaxVO2Max on pikema treeningu kestel mõõdetud hapniku tarbimise maksimummäär ajaühikus. VO2Max suuremad väärtused tähendavad suuremat kardiovaskulaarset vastupidavust.
Aeroobne/anaeroobne treeninguefektAeroobne/anaeroobne treeninguefekt mõõdab treeningu mõju Sinu tervisele ja heaolule. Pikemad aeroobsed treeningud parandavad Sinu üldist vormi, mõõdukad anaeroobsed harjutused aga aitavad tugevdada Sinu lihaseid.
TaastumisaegTaastumisaeg on aeg, mida vajad täielikuks taastumiseks treeningust: see aitab Sul treenida nii palju kui võimalik ilma oma keha üle pingutamata.
Treeningu intensiivsusKell kogub andmeid Sinu iganädalase treeningumahu kohta ja arvutab selle põhjal Sinu soovitatava treeningukoormuse.
TreeninguseisKell annab hea ülevaate Sinu treeningurežiimist ja professionaalseid nõuandeid tulevaste treeningute planeerimiseks.
Isiklik treenerKella on installitud üle kümne kommenteeritud jooksukursuse, mis reageerivad reaalajas pulsile ning on kohandatud eri tasemetele ja eesmärkidele, nagu näiteks tempohoidmine, kaalukaotus ja vastupidavus. 
Alusta liikudesTähelepanelikkus ja nutikus täitsa uuel viisil! Lihtsalt treeni nagu tavaliselt – kell tuvastab selle automaatselt, misjärel saad aktiivsusmonitori käivitada ühe nupuvajutusega. Nüüd saadaval kuue populaarse treeningurežiimi jaoks5 – jooksmine siseruumis või väljas, jalutamine siseruumis või väljas, treenimine ellipsmasinal ja aerutamine.
SpO2 seireVere hapnikuküllastus6 (SpO2) on üks olulisi märke, mis näitab keha hapnikuvarustust. SpO2 väga madal tase võib põhjustada tõsiseid sümptomeid, nagu energiapuudus, väsimus ja peapööritus. Huawei Watch GT 2e võimaldab mõõta SpO2 hetketaseme, mis aitab Sul tuvastada oma vere hapnikutaset, millal iganes ja kus iganes see on vajalik.
Vabane stressistHuawei TruRelax™ pakub stressi seiret terve päeva vältel7 ja hoolitseb nii terve päeva Sinu tervise eest. Hingamistreening (APP lõpp) vabastab stressist ja reguleerib õigel ajal seisundit.
Parem uneseireHuawei TruSleep™ 2.0 funktsiooni abil oskab Huawei Watch GT 2e teaduslikult jälgida ja diagnoosida 6 levinumat tüüpi uneprobleeme ning pakkuda lisaks soovitusi paremaks puhkamiseks. Ja magamise ajal jälgib kell Sinu pulssi, analüüsib Sinu hingamist ning annab hinnangu Sinu une üldise kvaliteedi kohta.
Kuula trenni ajal muusikatSaad otse kellast Huawei Watch GT 2e muusikat mängida, kui oled selle ühendanud Bluetooth-kõrvaklappidega. Kella saad ilma piiranguteta salvestada kuni 500 laulu, et rikastada treeningut oma lemmikmuusikaga.
Alati valmis aitamaSinu kell saab reaalajas teateid sissetulevate kõnede, SMS-sõnumite, e-kirjade, kalendrikirjete jm kohta. Lisaks on see varustatud hulga intuitiivsete funktsioonidega, mis hõlbustavad igapäevaelu – alates ilmaennustusest ja alarmidest kuni taimeri ja taskulambifunktsioonini. Saad seda kasutada isegi oma telefoni leidmiseks.
Tee kiire klõpsToimides Sinu telefoni kaugkatikuna, aitab Huawei Watch GT 2e Sul meeldejäävad hetked teel olles või spetsiaalse nurga alt eelseatud 5-sekundilise taimeriga hõlpsalt pildile saada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Huawei Watch GT 2e, icy white”