Huawei Watch GT Runner 46mm, must

311.46

 • 1,43″ AMOLED 466 × 466 HD puutetundlik ekraan
 • Jooksuanalüüs, täpne pulsiandur & GPS
 • Aktiivsuse, stressi & unekvaliteedi jälgimine
 • Nutitelefoni teavitused ja muusikamälu
 • Aku kestab kuni 14 päeva

8 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6941487240210 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

 • Nutikas spordikell jooksjatele
 • Kahe sagedusalaga viiesüsteemiline GNSS
 • Täpne reaalajas pulsiandur
 • Huawei TruSport™ jooksuprogramm – jooksuvõimekuse indeks, treeningkoormus ja laktaadi moodustumise andmed
 • AI-jooksutreener kohandab personaalseid jooksuplaane ja dünaamilisi treeningseeriaid
 • Teekonna navigeerimine, muusika esitus ja kompass
 • Kerge ja mugav – 38,5 g
 • Aku kestab kuni 14 päeva

Jookse tuulekiirusel
Huawei Watch GT Runner jooksukella kujundus lähtub kiirusest ning ammutab inspiratsiooni sportauto disainist. Kella seest tühi rihma aas tagab parema hingavuse ning mugavama kandmiskogemuse.

Jookse kergelt, treeni jõuliselt
Vastupidavast keraamilise viimistlusega polümeerkiust korpus ja lennukitööstuse titaanisulamist ääris moodustavad tugeva, kerge ja mugava ehitusega kella, mis kaalub ligikaudu 38,5 g ega hoia Sind tagasi.

Andmed kiiremini nähtavaks
Hõlpsasti kasutatava integreeritud kettaga saad vaadata Sulle kõige olulisemaid andmeid, nagu treeningkoormus, jooksuvõimekuse indeks, taastumisaeg, kõrgus merepinnast ja ilm. Saavutuste vaatamiseks tõsta ainult rannet ning vii oma jooksuvõime järgmisele tasemele.

Madal energiatarve, kõrge täpsus
Äsja täiendatud pulsianduri moodul sisaldab kaheksat ümara paigutusega fotodioodi ja kahte valgusallikate komplekti koos kumera klaasist läätsega, mis tagab mugava kandmise ja vähendab välisvalgusest tingitud häireid. AI algoritmi on täiendatud, et see oskaks mürarikkaid signaale tõhusamini filtreerida; see võimaldab täpset pulsisageduse jälgimist ka keeruka treeningu käigus.

Dünaamiline pulsiandur
Huawei Watch GT Runneri uus TruSeen™ 5.0+ riistvarauuendus pakub märkimisväärselt paremat pulsijälgimist ka raske intervalltreeningu korral. Tunne rõõmu usaldusväärsest näidust, mis on võrdväärne pulsivöö omaga, 97% täpsus vahemiku 10 lööki minutis kohta.

Kiirem satelliidi tuvastamine
Antenn on kaitstud komposiitkiudmaterjaliga ja peidetud kella aasa sisse. Uuenduslik antenn vähendab oluliselt seadme kaalu ja võimalikke häireid ning tagab samal ajal parema ühenduvuse ja GPS-i jõudluse.

Täpne teekonna positsioneerimine
Huawei Watch GT Runner toetab viit peamist satelliitnavigatsioonisüsteemi, kahe sagedusalaga reaalajas samaaegseid kõnesid, paremat satelliidiotsingu kiirust ja täpsemat positsioneerimist.

Huawei TruSport™
Huawei TruSport™ professionaalse ja teadusliku jooksuprogrammiga oskab kell pakkuda algtaseme jooksjale andmeid ja soovitusi treeningu intensiivsuse, mahu, taastumisaja ja muu kohta ning seda kõike ühe jooksu põhjal. Edasijõudnud jooksjale pakutakse jooksuvõimekuse hindamist, füüsilist vormi ja väsimust puudutavaid olekuvärskendusi ja pikaajalist treeningtulemuse analüüsi. Ja kui oled tipptasemel jooksja, oskab kell jälgida ja hinnata Su jooksutehnikat. Huawei Watch GT Runner aitab Sul saada paremaks jooksjaks, sõltumata Su praegusest tasemest.

Jooksuvõimekuse indeks
Jooksuvõimekuse tõhus ja täpne mõõtmine on jooksjate jaoks alati olnud problemaatiline. Huawei esitleb Huawei TruSport™ teaduslikul jooksuprogrammil põhinevat jooksuvõimekuse indeksit, mis aitab jooksjal oma jooksuvõimekust ja taset täpselt hinnata.

Visualiseeritud edusammud
Huawei jooksuvõimekuse indeks annab hinnanguid, mis põhinevad mitmemõõtmelistel andmetel, sealhulgas ajaloolistel jooksu pulsisageduse, -tempo, -distantsi ja -sageduse andmetel. Kell annab täpse ülevaate teie praegusest jooksuvõimekusest ja selle suhtest teie eesmärkidesse. Seade näitab teavet, mida vajate isiklike treeningplaanide koostamiseks ja oma jooksutulemuste usaldusväärseks parandamiseks.

Treeningkoormus
Jooksueesmärkide saavutamiseks tuleb treenida intensiivselt, aga ka targalt. Nädalase treeningkoormuse funktsioon annab teile teada, milline on sobiv aeg puhkamiseks pärast intensiivset treeningut ja milline on teie jaoks sobiv treeningmaht. Vältige vigastusi ja jõudke oma eesmärkideni kiiremini.

Treeningsoovitused
Lisaks jooksuvõimekusele ja treeningkoormusele pakub Huawei Watch GT Runner teaduslikult arvutatud treeninguandmeid ja soovitusi väsimustaseme, taastumisaja, aeroobse ja anaeroobse treeningu intensiivsuse, treeninguindeksite ja palju muu kohta. Avasta sobivam viis oma treeningplaani kohandamiseks.

AI-jooksutreener
Kohanda treeningu kava vastavalt oma soole, pikkusele ja kaalule, millele lisandub pulsisagedus, distants ja jooksusagedus, tempo ja palju muud. Jagatuna neljaks treeningperioodiks: esialgne, täiendamine, stabiliseerimine ja vähendamine; Sulle näidatakse ette selge tee, mis aitab Sul areneda õiges tempos.

Sinu treener, Sinu plaan
AI-jooksutreener analüüsib teaduslikult Su iganädalasi treeninguandmeid ning kohandab automaatselt Su järgmise nädala jooksugraafikut, et areng oleks pidev. Vaata Huawei Health rakendusest selgelt kaardistatud treeningaruandeid ning , kui lähedal olete oma eesmärkide saavutamisele. Muuda jooksmine meelelahutuseks, mitte koormavaks ülesandeks.

Reaalajas hääljuhised
Huawei Health rakenduses kohandatud jooksuplaan sünkroonitakse automaatselt Huawei Watch GT Runner’iga, seega on see jooksma suundudes alati käepärast. Jooksmise ajal teatab reaalajas hääljuhiste funktsioon helisignaalide kaudu südame löögisagedust, tempot, kehaandmeid ning ka hetke treeningueesmärke – seega saad keskenduda peamiselt oma marsruudile.

Marsruudi jagamine ja navigeerimine
Jaga oma lemmikuid jooksumarsruute ja saa soovitatud marsruute sõpradelt. Kui oled oma marsruudi kaardistanud, saad seda jooksmise ajal võrguühenduseta jälgida ning kasutada turvaliseks koju tagasi jõudmiseks tagasipöördumisfunktsiooni.

2 nädalat kestev aku
Huawei Watch GT Runner aku kestab kuni 14 päeva järjest ja väga sagedase kasutuse korral kuni 7 päeva. Lisaks saad kella laadida nutitelefoni kaudu täiesti juhtmevabalt, nii et Sa ei pea aku kestuse pärast muretsema, sest laadimisvõimalus on alati olemas.

Vabas õhus turvaliselt
Sisseehitatud baromeeter annab koheseid hoiatusi saabuva halva ilma puhul. Täiesti uus täppiskompassi funktsioon aitab Sul alati suunda hoida, olenemata sellest, kui kaugele rajalt kõrvale uitad.

Mugav juhtimine
Huawei Watch GT Runner on loodud sobituma Su igapäevaellu. Kasuta seda kõnede mugavaks vastuvõtmiseks ja muusika juhtimiseks, mängigu see siis kellast või telefonist.

Rohkem rõõmu
Huawei AppGallery nutikellale pakub allalaadimiseks palju rakendusi ning rohkelt avastamispõnevust.

Päevane ülevaade tervisest
Huawei Watch GT Runner toetab tervet hulka tervise jälgimise funktsioone, sealhulgas ebatavalise pulsisageduse teatisi, ööpäevaringset verehapniku jälgimist, une jälgimist ja menstruatsiooni haldamist. Isiklik tervisejuht Sinu randmel.

Ühenda oma telefoniga
Huawei Health rakendus ühildub Android ja iOS-seadmetega.

Lisainfo

Mõõdetavad parameetrid

Treeningu kestus, Uneaeg, Vere hapnikusisaldus, VO2 max, Kiirus, Jooksudünaamika, Läbitud vahemaa, Päevane aktiivus, Põletatud kalorid, Pulsisagedus, Sammud, Tempo

Ekraani suurus

ø46 mm

Ekraani diagonaal

1,43"

Ekraani lahutusvõime

466 × 466

Puutetundlik

Jah

Taustvalgus

Jah

Märguanded

SMS, Sotsiaalmeedia, Ilmateade, Äratus, E-mail, Kalender, Kõned, Rakendused

Sammulugeja

Jah

Ekraani tüüp

AMOLED

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android 6.0 või uuem, iOS 9.0 või uuem

Nutiseadme rakendus

Huawei Health

Sisemälu

4 GB

Bluetooth

Jah

Asendisensor

Jah

Kiirendusmõõtja

Jah

Pulsiandur

Integreeritud

Nutifunktsioonid

Kaamera juhtimine

GPS

GLONASS, GPS

Rihma laius (mm)

22

Kaal (g)

38,5

Vooluallikas

Laetav aku

Aku kestvus

Kuni 14 päeva

Laadimine

Magnetiline laadimine

Laius (mm)

46,4

Kõrgus (mm)

46,4

Sügavus (mm)

11

Kompass

Jah

NFC

Jah

Värvus

Must

Korpuse materjal

Polümeer

Rihma materjal

Silikoon

Ilmastikukindlus

Veekindel (kuni 50 m sügavusel)

Komplekti sisu

Nutikell, Laadimisdokk, Laadimiskaabel, Kasutusjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Huawei Watch GT Runner 46mm, must”