Imou turvakaamera Bullet 2 4MP

74.99

  • Kvaliteetne WiFi turvakaamera
  • 2560 × 1440 videosalvestus
  • Töötab nii päeval kui ka öösel
  • Sisseehitatud valgustid ja sireen
  • IP67 ilmastikukindel

Laost otsas

Tootekood: 6923172519238 Kategooriad: ,

3 makset 20.83€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Imou Bullet 2 4MP WiFi turvakaamera pakub 2560 × 1440 videosalvestust ning koostöös uudse videokodeeringuga jõuab Sinuni detailne pilt. Turvakaamera toetab nelja öörežiimi, et tagada ka täielikus pimeduses selgus ja teravus. IP67 ilmastikukindlus võimaldab Bullet 2 4MP kasutada igasugustes tingimustes. Sisseehitatud valgustiga ja 110 dB sireeniga hoiab Bullet 2 4MP kutsumata külalised eemal. Lisaks on võimalik objektiivil muuta fookuskaugust vastavalt vajadusele kas 2,8 mm, 3,6 mm või 6 mm.

Neli nutikat öörežiimi

  • Infrapuna režiim: täiustatud infrapuna algoritmid tagavad selge mustvalge pildi isegi täielikus pimeduses.
  • Värvirežiim: tänu kahele sisseehitatud valgustile saad nüüd ka öösel värve näha. Selle režiimiga saad oma koduhoovi mugavalt valgustada.
  • Nutikas režiim: saad nautida mustvalget ja värvilist pilti vastavalt vajadusele. Valgustid lähevad automaatselt tööle, kui on tuvastatud kahtlane liikumine.
  • Väljalülitatud režiim: kui Sul ei ole õuevalgustust tarvis, saad valgusreostuse vähendamiseks kasutada mugavalt seda režiimi.

Nutikas jälgimine
Kui nutikas liikumisandur tuvastab inimese, saadab Bullet 2 4MP Sinu nutitelefoni rakendusse kohe teavituse, et Sa oleksid toimuvaga alati kursis. Lisaks lähevad kohe põlema ka sisseehitatud valgustid ning hakkab tööle 110 dB sireen, et peletada kutsumata külalised eemale.

Ilmastikukindel disain
IP67 ilmastikukindel disain võimaldab Bullet 2 4MP kaamerat kasutada igasugustes tingimustes. Lisaks on turvakaameral ilmastikukindel nupp algseadistamiseks, et vajadusel pääseks sellele kiiresti ja mugavalt ligi.

Kahesuunaline kõneside
Imou turvakaameral on sisseehitatud mikrofon ja kõlar, et saaksid muretult suhelda inimesega, kes on sattunud kaamera vaatevälja.

Suurepärane WiFi ühenduvus
Kaks välist antenni tagavad stabiilsema videosalvestuse. Lisaks toetab turvakaamera WiFi kuumkohta – seega saad salvestusi vaadata ka siis, kui internetiühendus on parasjagu kadunud.

Erinevad kinnitusviisid
Kaamera on varustatud pöörleva alusega, mis võimaldab seda kinnitada nii lakke kui ka seinale.

Turvaline salvestuste hoidmine
Lisaks microSD-kaardile toetab turvakaamera ka Imou Cloud salvestusruumi kasutamist ja ühilduvate salvestusseadmete kasutamist. See võimaldab turvalisuse suurendamiseks videoid lokaalselt salvestada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imou turvakaamera Bullet 2 4MP”