Imou turvakaamera Ranger Pro (IPC-A26HP-V2)

69.31

  • Kvaliteetne 355° turvakaamera
  • FullHD 1080p videosalvestus
  • Töötab nii päeval kui ka öösel
  • Nutikas liikumisandur
  • Kahesuunaline kõneside

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6939554947841 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Imou Ranger Pro pakub 1080p FullHD videosalvestust ning koostöös uudse videokodeeringuga jõuab Sinuni detailne pilt. Kaamerapea on võimeline horisontaalselt pöörlema 355 kraadi ulatuses ning vertikaalselt 90 kraadi.

Nutikas jälgimine
Kui kaamera tabab liikumise, fokuseerib see automaatselt liikuvale objektile või olendile ning hakkab seda jälgima. Kui Sa parasjagu aga ei soovi, et turvakaamera jälgiks ümbruses toimuvat, on seda võimalik Imou Life telefonirakenduse kaudu keelata – seljuhul keerab objektiiv end automaatselt korpuse sisse, et tagada täielik privaatsus.

Teavitused nutitelefoni
Kui nutikas liikumisandur tuvastab liikumise, saadab Ranger Pro Sinu nutitelefoni kohe teavituse, et Sa oleksid toimuvaga alati kursis.

Kahesuunaline kõneside
Imou turvakaameral on sisseehitatud mikrofon ja kõlar, et saaksid muretult suhelda inimesega, kes on sattunud kaamera vaatevälja.

Kaitse ööpäev läbi
Öörežiim lülitub automaatselt sisse ja välja. Täiustatud infrapunavalgustus tagab kristallselge pildi ka täielikus pimeduses kuni 10 meetrit.

Turvaline salvestuste hoidmine
Lisaks microSD-kaardile toetab turvakaamera ka Imou Cloud salvestusruumi kasutamist ja ühilduvate salvestusseadmete kasutamist. See võimaldab turvalisuse suurendamiseks videoid lokaalselt salvestada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imou turvakaamera Ranger Pro (IPC-A26HP-V2)”