Lee filter neutraalhall 0.75 ND Grad Hard

114.42

  • Kvaliteetne Lee resiinfilter
  • Järsu üleminekuga 0.75 ND neutraalhall filter
  • Selektiivne kaadriosa mõjutamine
  • Sobib Lee 100 mm filtrihoidjaga kasutamiseks
  • Saab kombineerida teiste Lee filtritega

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 5055782204400 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Neutraalhall kiilfilter võimaldab ühtlustada kaadri erinevate osade valguse intensiivsust ning saavutada sellega täpne säritus. Näiteks taevas on üldjuhul heledam kui maapind. Üleminekuga neutraalhalli filtriga on võimalik mõjutada ainult üht ala kaadrist, nagu näiteks taevast ning teine pool (maapind) jätta mõjutamata. Tulemuseks on täpselt säristatud ning detailne taevas ning ka maapind. Samamoodi saab neutraalhalle kiilfiltreid kasutada ka loodust või arhitektuuri pildistada, ühtlustamaks teravaid üleminekuid kaadri erinevate alade vahel (päikese käes/varjus).

Lee ND 0.75 Grad Hard filter tekitab 2 1/2 stopise erinevuse kaadri ülemise ja alumise osa vahel (võimaldades kasutada kahe ja poole astme võrra pikemat säriaega). Näiteks 15 sekundilise säriaja ning f/8.0 ava asemel saab koos filtriga kasutada 15 sekundilist säriaega ning f/3.3 ava, kuid sensorile (filmile) jõudva valguse hulk ei muutu. 

 
Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades. 

Lisainfo

Filtri tüüp

Neutraalhall filter

Filtri disain

Gradatsiooniga

Filtri mõõt

100 × 150 mm

Optiline tihedus

0,75

Valguse vähendus

2 1/2 EV astet

Komplekti sisu

Filter

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lee filter neutraalhall 0.75 ND Grad Hard”