Lee filtrikomplekt Sky Grad

152.89

  • Kvaliteetsete Lee resiinfiltrite komplekt
  • Loodud taeva veel intensiivsemaks toneerimiseks
  • Selektiivne kaadriosa värvimine & tooneerimine
  • Sobib Lee 100 mm filtrihoidjaga kasutamiseks
  • Saab kombineerida teiste Lee filtritega

Laost otsas

Tootekood: 619465011867 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Üleminekuga värvilise kiilfiltriga saab toneerida soovitud kaadriosa, samal ajal jättes teine osa mõjutamata, mistõttu peaks see olema pea iga maastikufotograafi fotokotis.
Kiilfiltreid on võimalik kombineerida omavahel ning ka koos filtrihoidjaga pöörata objektiivi ees, andes suure paindlikkuse oma loomingulisuse väljendamiseks.
 
Lee värvilised gradatsioonifiltrid on saadaval nii pehme kui järsu üleminekuga värvitud alalt läbipaistvale alale. Pehme üleminekuga filtrit on soovituslik kasutada lainurkobjektiividega ning järsu üleminekuga filtreid normaal- ja teleobjektiividega. 
 
Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades.

Sky komplekti filtreid saab kasutada üksikult või kombinatsioonis taeva toonide rõhutamiseks maastike, merevaadete jäädvustamiseks ning üldiseks pildistamiseks välitingimustes.

Komplektis:

  • Lee filter Sunset 2 – rõhutab päikeseloojangu efekti, sobib ideaalselt loojuva päikese jäädvustamiseks
  • Lee filter Sky Blue 3 Grad Hard – rohekassinine järsu üleminekuga värvifilter lisab kahvatule taevale realistlikku värvi
  • Lee filter Coral Stripe – coral tüüpi filtrit kasutatakse värvustemperatuuri kontrolliks. Annab roosaka soojendava tonaalsuse. Natuke punasem, kui klassikaline 81 tüüpi filter.

Lisainfo

Filtri tüüp

Sinine filter, Oranž filter, Punane filter

Filtri disain

Gradatsiooniga

Filtri mõõt

100 × 150 mm

Komplekti sisu

3 filtrit

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lee filtrikomplekt Sky Grad”