Lexar mälukaart microSDHC 32GB Pro 1000x V60 + mälukaardilugeja

28.84

  • microSDHC tüüpi mälukaart
  • Suur 32 GB mahutavus
  • 150 MB/s lugemiskiirus
  • 75 MB/s kirjutamiskiirus
  • Kvaliteetsed fotod & FullHD, 3D, 4K videod

6 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Kirjeldus

Lexar Professional seeria 1000× microSDHC UHS-II mälukaart võimaldab kiiresti tabada ja arvutisse kanda kvaliteetseid fotosid ning 1080p FullHD, 3D ja 4K videosid – seda kõike tänu 150 MB/s lugemiskiirusele. Vaata, kuidas failid mälukaardilt arvutisse vuhisevad ja näed, kuidas ajakulu arvuti taga hoobilt väheneb – Sul jääb rohkem aega pildistamiseks ja videote üles võtmiseks.

Usaldusväärne kiirus
Lexar pakub kiiret ja kvaliteetset jõudlust, mida saad usalda. Ole Sa professionaalne fotograaf, videograaf või asjaarmastaja – Lexaril on olemas kõik, mida vajad. Tänu UHS-II tehnoloogiale pakub Professional microSDHC 64 GB (UHS-II ühilduva seadmega) märkimisväärset 150 MB/s lugemiskiirust. Pakkumaks suuremat ühilduvust, on võimalik mälukaarti kasutada ka UHS-I seadmetega ning need on tagurpidi ühilduvad vanemate kaamerate ja mälukaardilugejatega, töödates sel juhul Class 10 kiirustel.

Kvaliteetsed fotod ja suuremahulised videod
Sõltumata sellest, kas kasutad nutiseadet, drooni või seikluskaamerat, Professional microSDHC mälukaardiga on Sinu jaoks avatud kõik uksed – suured fotod ja silmipaitavalt selged 1080p FullHD, 3D ja 4K videod.

Salvesta pikki suuremahulisi videosid
Tänu kasvavatele HD, 3D ja 4K videovõimalustele, vajad mälukaarti, mida saad usaldada ning mis võimaldab suuremahulisi fotosid ja videosid salvestada. Lexar Professional 1000x microSDHC UHS-II mälukaart teeb selle kõik tänu U3 kiirusklassile imelihtsaks.

Kiirem tööprotsess – rohkem aega
Tänu kaardi kiirele jõudlusele näed, kuidas kulub vähem aega mälukaardi järele ootamisele ja arvuti taga istumisele ning jääb rohkem aega reaalselt fotode tabamiseks ja videote salvestamiseks.

Kanna oma andmed arvutisse mälukaardilugejaga
Boonusena on mälukaardiga kaasas ka ülikiire USB 3.1 Gen 1 mälukaardilugeja, millega on lihtne ja sujuv andmed kiiresti arvutisse edasi kanda.

Taasta faile Image Rescue® tarkvaraga
Professional microSDHC on varustatud Image Rescue® tarkvara uusima versiooniga, mis võimaldab taastada enamikke foto ja mõningaid videofaile isegi kui oled need kogemata kaamerast ära kustutanud.

Garantii ja tugi
Kõik Lexar Professional seeria mälukaardid on kaetud eluaegse garantiiga, kui aga võib muresid ette tulla, on Sinu seljatagune kaitstud tipptasemel tehnilise toega.

Järjepidevalt testitud
Kõik Lexari tooted läbivad ulatusliku testimisprotsessi, millega tagatakse mälukaardi töökindlus, kvaliteet, ühilduvus ning usaldusväärsus.

Lisainfo

Mälukaardi platvorm

Secure Digital

Mälukaardi tüüp

microSDHC

Mälukaardi formaat

microSD

Siiniliides

SDHC UHS-II

Kiirusklass

1000X, UHS U3

Maht

32 GB

Kirjutamiskiirus

75 MB/s

Lugemiskiirus

150 MB/s

Adapter

microSD – USB

Ühilduvus

SDXC UHS-I toega seadmed, SDXC pesaga seadmed (ei kasuta UHS-I kiirust), SDHC pesaga seadmed (ei kasuta UHS-I kiirust), SDHC UHS-I pesaga seadmed, SDHC UHS-II pesaga seadmed, SDXC UHS-II pesaga seadmed

Mõõdud

15 × 11 × 1 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lexar mälukaart microSDHC 32GB Pro 1000x V60 + mälukaardilugeja”