Lexar mälukaart SDXC 64GB Professional 2000x U3 V90 300MB/s + mälukaardilugeja

152.89

  • SDXC tüüpi mälukaart
  • Suur 64 GB mahutavus
  • 300 MB/s lugemiskiirus
  • 260 MB/s kirjutamiskiirus
  • Komplektis SD UHS-II mälukaardilugeja

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 50.96 €
Tootekood: 843367115198 Kategooriad: , , , , , Silt:

Kirjeldus

Lexar Professional seeria 2000× SDXC UHS-II mälukaart võimaldab kiiresti tabada ja arvutisse kanda kvaliteetseid fotosid ning 1080p FullHD, 3D ja 4K videosid – seda kõike tänu 300 MB/s lugemiskiirusele. Vaata, kuidas failid mälukaardilt arvutisse vuhisevad ja näed, kuidas ajakulu arvuti taga hoobilt väheneb – Sul jääb rohkem aega pildistamiseks ja videote üles võtmiseks.

Usaldusväärne kiirus
Lexar pakub kiiret ja kvaliteetset jõudlust, mida saad usalda. Ole Sa professionaalne fotograaf, videograaf või asjaarmastaja – Lexaril on olemas kõik, mida vajad. Tänu UHS-II tehnoloogiale pakub Professional SDXC 64 GB koos komplektis oleva SD UHS-II mälukaardilugejaga märkimisväärset 300 MB/s lugemiskiirust. Pakkumaks suuremat ühilduvust, on võimalik mälukaarti kasutada ka UHS-I seadmetega ning need on tagurpidi ühilduvad vanemate kaamerate ja mälukaardilugejatega, töötades sel juhul Class 10 kiirustel.

Kiirem tööprotsess – rohkem aega
Koos Lexar Professional SDXC 64 GB mälukaardiga on komplektis SD UHS-II mälukaardilugeja, mis tagab kiire ja mugava andmekande mälukaardi ja arvuti vahel. Tänu kaardi kiirele jõudlusele näed, kuidas kulub vähem aega mälukaardi järele ootamisele ja arvuti taga istumisele ning jääb rohkem aega reaalselt fotode tabamiseks ja videote salvestamiseks.

Kvaliteetsed fotod ja suuremahulised videod
Sõltumata sellest, kas kasutad peegelkaamerat, HD videokaamerat või 3D kaamerat, Professional CF mälukaardiga on Sinu jaoks avatud kõik uksed – suured fotod ja silmipaitavalt selged 1080p FullHD, 3D ja 4K videod.

Taasta faile Image Rescue® tarkvaraga
Professional SDXC on varustatud Image Rescue® tarkvara uusima versiooniga, mis võimaldab taastada enamikke foto ja mõningaid videofaile isegi kui oled need kogemata kaamerast ära kustutanud.

Garantii ja tugi
Kõik Lexar Professional seeria mälukaardid on kaetud eluaegse garantiiga, kui aga võib muresid ette tulla, on Sinu seljatagune kaitstud tipptasemel tehnilise toega.

Märkimisväärne ühilduvus
Lexari meeskond töötab koos suurimate kaameratootjatega, et tagada mälukaartide ühilduvus kõigi kaameratega – lihtsatest kõige keerulisemateni välja.

Järjepidevalt testitud
Kõik Lexari tooted läbivad ulatusliku testimisprotsessi, millega tagatakse mälukaardi töökindlus, kvaliteet, ühilduvus ning usaldusväärsus.

Lisainfo

Mälukaardi platvorm

Secure Digital

Mälukaardi tüüp

SDXC

Mälukaardi formaat

Standardne SD

Siiniliides

SDXC UHS-II

Kiirusklass

2000X

Maht

64 GB

Kirjutamiskiirus

260 MB/s

Lugemiskiirus

300 MB/s

Adapter

SD – USB

Ühilduvus

SDXC pesaga seadmed (ei kasuta UHS-I kiirust), SDXC UHS-II pesaga seadmed, SDXC UHS-I toega seadmed

Mõõdud

32 × 24 × 2,1 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lexar mälukaart SDXC 64GB Professional 2000x U3 V90 300MB/s + mälukaardilugeja”