Manfrotto statiivikomplekt Befree Advanced Alpha MKBFRLA-BH

220.19

  • Manfrotto Befree Advanced statiiv koos kuulpeaga
  • 4-osalised alumiiniumist jalad
  • Kandevõime: kuni 8 kg
  • Maksimaalne töökõrgus: 151 cm
  • Spetsiaalne kiirkinnitusplaat Sony a7/a9 kaamerale

77 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8024221682113 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Manfrotto Befree Advanced Alpha alumiiniumist statiiv koos kuulpeaga on eriväljalase Manfrotto Befree Advanced Lever statiivist, mis on loodud spetsiaalselt Sony a7 ja a9 hübriidkaameraga kasutamiseks. See on ideaalne kaaslane fotograafidele, kes ootavad statiivist usaldusväärset töökindlust aga ka mugavat kaasaskantavust.

Statiiviga komplektis olev spetsiaalne 200PL-PROSONY kiirkinnitusplaat on loodud ideaalselt Sony a7 ja Sony a9 hübriidkaameratele. Plaat on disainitud täpselt kaamerakere järgi ning see kinnitab kaamera kindlalt paigale nii kallutades kui pöörates ning tagab tänu sellele märkimisväärse stabiilsuse ja teravad fotod. Samas ühildub see spetsiaalne kiirkinnitusplaat ühildub enamike statiivipeadega – nii Manfrotto RC2 kui Arca-swiss süsteemiga.

Tänu Befree Advanced ergonoomilisele disainile on selle kasutamine intuitiivne ja kiire, võimaldadest varustuse kiirelt ja lihtsalt üles seada. Befree Advanced on varustatud stabiilsete jalgadega, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel.

Lisaks on sel mudelil uus QPL Travel Lever lukustussüsteem, mis võimaldab kiiret ja mugavat jalgade lukustamist, aga on seejuures kaalult kergem kui M-lock süsteem. Uus lukustusmehhanism teeb varustuse üles seadmise lihtsaks ja kiireks ega tee mööndusi stabiilsuse osas.

Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Statiivi jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Befree Advanced on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Statiiviga kuulub komplekti ka Manfrotto Advanced 494 alumiiniumist kuulpea – väike, kuid võimas ja mugavalt käsitsetav statiivipea. 494 kuulpea on varustatud kolme eraldiseisva juhtnupuga: peamine nupp kuulpea lukustamiseks, integreeritud hõõrdetugevuse kontroll, mis tagab ideaalse tasakaalu statiivipea ja kaamera vahel statiivipea ning eraldiseisev panoraami nupp, mis hoiab horisondi sirgena ja liigutab kaamerat horisontaalselt, võimaldades püüda märkimisväärseid maastikufotosid.

Befree Advanced Alpha statiivikomplekt on parim reisikaaslane Sony a7 või a9 hübriidkaameratega töötavatele fotograafidele, kes kaameravarustusega ka sageli ringi seiklevad. See kerge statiiv on optimaalne kombinatsioon kaasaskantavusest, jäikusest, kiirest ülesseatavusest ja käsitsemisest. See on loodud ühe konkreetse eesmärgiga – pakkuda töökindlust, mida saab usaldada.

Lisainfo

Maksimaalne töökõrgus

151 cm

Minimaalne töökõrgus

40 cm

Pikkus transpordiasendis

40 cm

Kandevõime

7 – 10 kg

Materjal

Alumiinium

Töökõrgus kesksambata

128 cm

Maksimaalne koormus

8 kg

Kaal (g)

1590

Jala sektsioonide arv

4

Jala diameeter

22,5 mm, 12 mm, 15,5 mm, 19 mm

Jalgade kaldenurgad

22°, 54°, 89°

Pea kinnitus

3/8"

Pea tüüp

Kuulpea

Pea mudel

MH494-BH

Maksimaalne töökoormus

8 kg

Külgkalle

-90° / 40°

Ette/taha kalle

-90° / 40°

Panoraampööre

360°

Lood

Puudub

Kinnitus statiivile

3/8"

Kiirkinnitusplaat

200PL-PROSONY

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

100

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Statiivikott, Statiiv, Statiivipea, Kiirkinnitusplaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt Befree Advanced Alpha MKBFRLA-BH”