Manfrotto statiivikomplekt Befree GT CF 4 MKBFRTC4GT-BH

374.04

  • Manfrotto Befree GT statiiv 496 kuulpeaga
  • 4-osalised süsinikkiust jalad
  • Kandevõime: kuni 10 kg
  • Maksimaalne töökõrgus: 162 cm
  • Stabiilne, ergonoomiline ja kaasaskantav

4 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem kolmes võrdses osas 3 x 124.68 €
Tootekood: 8024221680676 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Manfrotto Befree GT süsinikkiust statiiv koos kuulpeaga on ideaalne kaaslane professionaalidele, kes vajavad tipptaseme kvaliteeti eriti kergelt statiivilt. Befree GT on Manfrotto reisistatiivide seast kõige sobivam professionaalseks tööks, pakkudes stabiilsut ja mugavat käsitsemist ning on samas ikka mugavalt kaasaskantav – kokkupanduna kõigest 43 cm.

Statiivi ergonoomiline disain tagab, et selle kasutamine on intuitiivne ja kiire, võimaldadest varustuse kiirelt ja lihtsalt üles seada. Befree Advanced statiivil on stabiilsed süsinikkiust jalad, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel. Lisaks on sel mudelil M-lock keeratav lukustussüsteem, mis võimaldab kiiret ja mugavat jalgade lukustamist.

Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Befree GT on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Statiiviga kuulub komplekti ka Manfrotto Advanced 496 alumiiniumist kuulpea (MH496-BH) – kompaktne, kuid tugev ja sujuv statiivipea. 496 kuulpea on varustatud kolme eraldiseisva juhtnupuga: peamine nupp kuulpea lukustamiseks, integreeritud hõõrdetugevuse kontroll, mis tagab ideaalse tasakaalu statiivipea ja kaamera vahel ning panoraami nupp, mis liigutab kaamerat horisontaalselt, võimaldades püüda sirge horisondiga maastikufotosid.

Advanced 496 statiivipea on varustatud ka universaalse kiirkinnitusplaadiga, mis ühildub nii RC2 kui Arca-swiss süsteemiga. Tänu sellele kiirkinnitusplaadile saab kaamera kinnitada enamikele Manfrotto ja teiste tootjate Arca-swiss statiivipeadele.

Befree GT Carbon statiivikomplekt on parim reisikaaslane profifotograafidele, kes varustusega sageli ringi rändavad. See kerge statiiv on optimaalne kombinatsioon kaasaskantavusest, jäikusest, kiirest ülesseatavusest ja mugavast käsitsetavusest. See on loodud ühe konkreetse eesmärgiga – pakkuda töökindlust, mida saab usaldada.

Lisainfo

Maksimaalne töökõrgus

162 cm

Külgkalle

-90° / 40°

Komplekti sisu

Statiivipea, Statiivikott, Kiirkinnitusplaat, Statiiv

Komplekt

Statiivikomplekt

Värvus

Must

Kõrgus (mm)

115

Kaamera kinnitus

1/4"

Kiirkinnitusplaat

200PL-PRO

Kinnitus statiivile

3/8"

Lood

Puudub

Panoraampööre

360°

Ette/taha kalle

-90° / 40°

Maksimaalne töökoormus

10 kg

Minimaalne töökõrgus

43 cm

Pea mudel

MH496-BH

Pea tüüp

Kuulpea

Pea kinnitus

3/8"

Jalgade kaldenurgad

22°, 54°, 89°

Jala diameeter

25,3 mm, 14,7 mm, 18,2 mm, 21,7 mm

Jala sektsioonide arv

4

Kaal (g)

400

Maksimaalne koormus

10 kg

Töökõrgus kesksambata

138 cm

Materjal

Alumiinium

Kandevõime

7 – 10 kg

Pikkus transpordiasendis

43 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt Befree GT CF 4 MKBFRTC4GT-BH”