Manfrotto statiivikomplekt MK055XPRO3-BHQ2

460.57

  • Mitmekülgne, kuid kompaktne statiiv koos kuulpeaga
  • 3-osalised alumiiniumist jalad 90° kesksamba liikuvusega
  • Tugev ja usaldusväärne lukustussüsteem
  • Ideaalse kadreeringu tagavad vesiloodid
  • Kuulpea liigub sujuvalt ja täpselt

8 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 719821378310 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

“Kes soovib endale statiivi, mida võtta metsa matkale või reisile kaasa, peaks vaatama pigem Manfrotto Befree Carbon statiivide poole. Kui see öeldud, siis on tegu ideaalseks kaaslaseks stuudios või statsionaarsemas kohas kasutamiseks. Statiiv on jäik ja ehituskvaliteet ning konstruktsioon on tipptasemel. Taaskord ei saa jätta mainimata suurepäraseid jalgade lukustushoobasid, mis teevad statiivi kokku ning lahti tegemise äärmiselt kiireks ning lihtsaks.”
Loe lähemalt Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2 statiivikomplekti ülevaadet Digitest.ee portaalis »

Manfrotto MT055XPRO alumiiniumist statiiv
Manfrotto uuendatud disainiga 055 statiivid on veel paremad, kui varem. Esimeseks suureks muudatuseks on kesksamba horisontaalse asendi mehhanismi integreerimine statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb MT055XPRO statiivi veel kompaktsemaks, samal ajal avardades statiivi kasutusvõimalusi. Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud.

MT055XPRO statiivi jalgade fikseerimiseks kasutatakse uut Manfrotto Quick Power Lock hoobasid, mis fikseerivad jala sektsiooni kiirelt ning kindlalt. Uus QPL kinnitus on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil, kuid parandavad ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka muuta individuaalselt tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile.

Manfrotto MT055 seeria statiividel on ka integreeritud vesilood statiivipea kinnitusaluse juures. Lood keerleb aluse ümber, võimaldades selle asukohta kasutajal vabalt valida. Tänu sellele on võimalik lood panna sellisesse asendisse, kus seda kõige parem vaadata on ning vältida loodi kaamera juhtnuppudele ette jäämist.

Uuel 055 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis vimaldab kiirelt ja mugavalt statiivi külge lisaks kaamerale ühendada ka erinevaid foto- ning videotarvikuid, nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäe. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.

Manfrotto MHXPRO-BHQ2 XPRO kuulpea
Uus XPRO kuulpea on ideaalne kombinatsioon uudsest ehitusest ja disainist. Sellel on kolmesüsteemne lukustus, mis tagab stabiilse kaamera asendi, reguleeritav hõõrdetugevus ja kaks loodi võimaldavad saada just sellise kadreeringu nagu vaimusilmas kujutled. Uudsed polümeerist rõngad tagavad sujuva liikumise ning kerge magneesiumist ehitus võimaldab seda vaevata kaasas kanda. Lisaks on kuulpeal ka 200-PL kiirkinnitusplaat.

Lisainfo

Maksimaalne töökõrgus

181,5 cm

Pea mudel

MHXPRO-BHQ2

Pikkus transpordiasendis

72,5 cm

Kandevõime

7 – 10 kg

Statiivi mudel

MT055XPRO3

Materjal

Magneesiumsulam

Töökõrgus kesksambata

151,5 cm

Maksimaalne koormus

9 kg

Kaal (g)

500

Jala sektsioonide arv

3

Jala diameeter

22,5 mm, 30 mm, 26 mm

Jalgade kaldenurgad

25°, 46°, 66°, 88°

Pea tüüp

Kuulpea

Minimaalne töökõrgus

9 cm

Külgkalle

-90° / 40°

Maksimaalne töökoormus

10 kg

Panoraampööre

360°

Lood

Jah, 2

Kinnitus statiivile

3/8", 1/4"

Kiirkinnitusplaat

200PL-14

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

115

Kaal

500 g

Värvus

Must

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Statiiv, Statiivipea, Kiirkinnitusplaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt MK055XPRO3-BHQ2”