Manfrotto statiivikomplekt MK190GOA4-3WX

306.72

  • Manfrotto 190GO statiiv koos 3-suunalise peaga
  • 4 sektsiooniga alumiiniumist jalad
  • Maksimaalne töökõrgus: 166,5 cm
  • Kandevõime: kuni 6 kg
  • 90° kallutatav kesksammas

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8024221673487 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Manfrotto 190GO M-seeria alumiiniumist statiiv koos kuulpeaga on loodud professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad töökindlat, aga ka kerget statiivi ning sujuvat ja täpset kuulpead.

See tipptasemel statiiv on kõige kergem ja kompaktsem mudel Manfrotto 190 seerias. See on varustatud M-Lock lukustussüsteemiga, mis võimaldab statiivijalad vaid sekunditega fikseerida – lukustamine ja avamine käib vaid ühe 90° pöördega. Lisaks mugavale käsitsemisele parandab süsteem ka statiivi jäikust ja stabiilsust ka raskema fotovarustuse all.

MT190GO statiivi kesksammas on lihtsalt 90° pööratav, võimaldades leida uusi võttenurki, mis tavapärase süsteemiga muidu võimatu oleks. Kesksamba horisontaalse asendi mehhanism on integreeritud statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb statiivi veel kompaktsemaks, ning samal ajal avardadab statiivi kasutusvõimalusi. Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud. Koostöös muudetava nurgaga statiivijalgadega on stabiilsus tagatud ka ebatasasel pinnal pildistades.

190GO M-seeria statiiv on varustatud D-kujuliste jalgadega, mille stabiilsust ja jäikust said varem nautida vaid 190XPRO seeria statiivide kasutajad.

MT190GOA4 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis vimaldab kiirelt ja mugavalt statiivi külge lisaks kaamerale ühendada ka erinevaid foto- ning videotarvikuid, nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäe. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.

MK190GOA4-BHX statiivikomplektis sisaldub ka Manfrotto XPRO 3-suunaline statiivipea MHXPRO-3W. Kokku voldituna on X-PRO äärmiselt pisikene, tänu millele on seda mugav kaasas kanda ka pikematel fotoretkedel. Vajaduse korral saab selle kiirelt avada ning kohe ka pildistama asuda. Sel statiivipeal on ette-taha ja külgedele kallutamise suundadel eraldi hõõrdetugevuse reguleerimise nupud. Tänu sellisele lahendile saab kaamerat mugavalt õigesse asendisse seadistada ka siis, kui lukustushoovad on täiesti lahti keeratud. Samas, kaamera õiges suunas, saab pea kiirelt lukustada ning asuda pildistama. Lisaks on statiivipeal kolm loodi tagamaks sirge horisondi ka järsul mäenõlval, mistõttu kulub hilisemalt vähem aega fototöötlusele.

Töökindel ning vastupidav X-PRO 3-suunaline pea on valmistatud alumiiniumist ning toetab vabalt kuni 8 kilost fototehnikat, samas kaaludes ise tühise kilo.

Lisainfo

Maksimaalne töökõrgus

166,5 cm

Minimaalne töökõrgus

9 cm

Pikkus transpordiasendis

59 cm

Kandevõime

5 – 7 kg

Statiivi mudel

MT190GOA4

Materjal

Alumiinium

Töökõrgus kesksambata

141 cm

Maksimaalne koormus

6 kg

Kaal (g)

1000

Jala sektsioonide arv

4

Jala diameeter

22,5 mm, 26 mm, 15,5 mm, 19 mm

Jalgade kaldenurgad

25°, 46°, 66°, 88°

Pea kinnitus

3/8"

Pea tüüp

3-suunaline pea

Pea mudel

MHXPRO-3W

Maksimaalne töökoormus

8 kg

Külgkalle

-30° / +90°

Ette/taha kalle

-30° / +90°

Panoraampööre

360°

Lood

Jah, 3

Kinnitus statiivile

3/8"

Kiirkinnitusplaat

200PL-14

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

130

Värvus

Must

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Statiiv, Statiivipea, Kiirkinnitusplaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt MK190GOA4-3WX”