Manfrotto statiivikomplekt MK190XPRO3-3W

316.36

  • Mitmekülgne, kuid kompaktne statiiv koos 3-suunalise peaga
  • 3-sektsioonilised alumiiniumist jalad
  • Kandevõime: kuni 6 kg
  • Maksimaalne kõrgus: 173 cm
  • Eriti kompaktsete juhthoobadega statiivipea

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8024221623260 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Manfrotto MT190XPRO3 alumiiniumist statiiv
Manfrotto uuendatud disainiga 190 statiivid on veel paremad, kui varem. Esimeseks suureks muudatuseks on kesksamba horisontaalse asendi mehhanismi integreerimine statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb MT190XPRO3 statiivi veel kompaktsemaks, samal ajal avardades statiivi kasutusvõimalusi. Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud.
 
MT190XPRO3 statiivi jalgade fikseerimiseks kasutatakse uusi Manfrotto Quick Power Lock hoobasid, mis fikseerivad jala sektsiooni kiirelt ning kindlalt. Uus QPL kinnitus on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil, kuid parandab ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile individuaalselt muuta. 
 
Manfrotto MT190 seeria statiividel on statiivipea kinnitusaluse juures ka integreeritud vesilood. Lood keerleb aluse ümber, võimaldades selle asukohta kasutajal vabalt valida. Tänu sellele on võimalik lood panna sellisesse asendisse, kus seda kõige parem vaadata on ning vältida loodi kaamera juhtnuppudele ette jäämist. 
 
Uuel 190 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge kiirelt ja mugavalt ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäsi. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.

Manfrotto X-PRO 3-suunaline pea
X-PRO on Manfrotto kõige kompaktsem, täpsem ning töökindlam 3-suunaline fotopea. Kokku voldituna on X-PRO äärmiselt pisikene, mistõttu on seda mugav kaasas kanda ka pikematel fotoretkedel. Kokku pakitult on selle mõõtmed ainult 13 × 13,5 × 13,5 cm. Vajaduse korral saab selle kiirelt avada ning kohe ka pildistama asuda.

Sel statiivipeal on ette-taha ja külgedele kallutamise suundadel eraldi hõõrdetugevuse reguleerimise nupud. Tänu sellisele lahendile saab kaamerat mugavalt õigesse asendisse seadistada ka siis, kui lukustushoovad on täiesti lahti keeratud. Samas, kaamera õiges suunas, saab pea kiirelt lukustada ning asuda pildistama. Lisaks on statiivipeal kolm loodi tagamaks sirge horisondi ka järsul mäenõlval, mistõttu kulub hilisemalt vähem aega fototöötlusele. 

Töökindel ning vastupidav X-PRO 3-suunaline pea on valmistatud alumiiniumist ning toetab vabalt kuni 8 kilost fototehnikat, kaaludes samas ise tühise kilo.

Manfrotto MT190XPRO3 statiiv ning X-PRO 3 suunaline pea on valmistatud Itaalias.

Lisainfo

Pea tüüp

3-suunaline pea

Minimaalne töökõrgus

9 cm

Pikkus transpordiasendis

61 cm

Kandevõime

5 – 7 kg, 7 – 10 kg

Statiivi mudel

MT190XPRO3

Materjal

Alumiinium

Töökõrgus kesksambata

135 cm

Maksimaalne koormus

7 kg

Kaal (g)

1000

Jala sektsioonide arv

3

Jala diameeter

19 mm, 26 mm, 22,5 mm

Jalgade kaldenurgad

25°, 46°, 66°, 88°

Pea kinnitus

3/8"

Maksimaalne töökõrgus

160 cm

Maksimaalne töökoormus

8 kg

Pea mudel

X-PRO

Külgkalle

-30° / +90°

Ette/taha kalle

-30° / +90°

Panoraampööre

360°

Lood

Jah, 3

Kinnitus statiivile

3/8"

Kiirkinnitusplaat

200PL-14

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

130

Värvus

Must

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Statiiv, Statiivipea, Kiirkinnitusplaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt MK190XPRO3-3W”