Netatmo uksekell Smart Video Doorbell

316.74

  • Nutikas uksekell koju
  • Integreeritud kaameraga
  • Teavitused nutiseadmesse
  • Kahepoolse kõne võimalus
  • Täielikult ilmastikukindel

7 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 3700730503617 Kategooriad: ,

3 makset 87.98€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Alati kodus, kus iganes sa ka pole
Netatmo nuti uksekell võimaldab teil külastajaid näha ja nendega rääkida, isegi kui te pole kodus. Kas keegi on ukse taga? Vaadake neid oma nutiseadmest ja rääkige nendega otse, olenemata sellest, kas olete kodus või teisel pool maailma. Kas olete kontoris? Andke juhised kullerile, et paki järjekordne paki kättetoimetamine ei nurjuks.

Teie kodu tõeline kaitse
Rohkem kui lihtne uksekell. Nutikas inimese tuvastamise funktsioon hoiab ära tarbetud hoiatused: saate nutitelefonis reaalajas teate, kui keegi teie koduukse ümber liigub. Kas see on sissetungija? Hoiatage neid sisseehitatud kõlari abil.

Lihtne paigaldada
Nutikas ja lihtne – see on Netatmo uksekella mõte. Kuna seda saab kohandada kõigi elektrisüsteemidega, on seda lihtne installida. Kui teil on kodus juba juhtmega uksekell, peate lihtsalt kella välimise osa vahetama ja toas olev seade võib alles jääda. Seejärel ühendage uus nutikell lihtsalt oma WiFi võrguga.

Ligipääs kõigile funktsioonidele ilma igakuiste tellimusteta
Pärast ostmist pole varjatud kulusid. Kõik funktsioonid koos on alati saadaval ilma tellimuseta. Vaadake otse nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu videoid juhtunust, kes on teie kella helistanud ja kõigest, mis teie ukselävel juhtus. Võimalik on ka videote kohalik salvestamine kaasasoleval microSD mälukaardile.

Erakordne pildikvaliteet
FullHD 1080p kaamera pakub optimaalset videokvaliteeti ja HDR-funktsioon kohandab valguse järskude muutustega, et näeksite selgelt, mis teie kodu ees toimub.

Näe ka öösel
Ööpäevaringne kaitse infrapuna valgustiga, et näeksite külastajaid alati oma ukse taga ka täielikus pimeduses.

Täiesti ilmastikukindel
Uksekell on tänu õhukese kilega HZO tehnoloogiale täielikult vastupidav kõikidele ilmastikutingimustele (vihm, lumi, niiskus) kaasaarvatud tolmule ja mustusele.

Uusim krüptimine
Teie andmeid kaitseb krüptitud ühendus, mis tagab kõrgeima privaatsuse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Netatmo uksekell Smart Video Doorbell”