Olympus diktofon VP-10, must

114.42

  • Kvaliteetsed PCM / MP3 / WMA salvestised
  • Ringsuunalised stereomikrofonid
  • 4 GB sisemälu & USB 2.0 ühendus
  • Müraeemaldus tagab selged salvestised
  • Õhuke, kompaktne disain

Laost otsas

Tootekood: 4545350047856 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Kõrgtehnoloogiline salvestusstiil
Uus VP-10 annab digitaalsele ärisalvestusele uue dimensiooni. Kuigi sellel kõrgetasemelisel helisalvestusseadmel on diskreetne disain, pakub see kvaliteetset stereosalvestust ja mitmeid mugavaid omadusi koheseks kasutamiseks ja selgete salvestuste tegemiseks.

Suurepärane stereosalvestus
VP-10 helisalvestil on ringsuunalised stereomikrofonid, mis võimaldavad kindlalt jäädvustada Sinu hääle ja ümbritseva heli ka siis, kui seade on särgitaskus. Tänu kahele madala müratasemega kvaliteetsele mikrofonile, mis on paigutatud kompaktsesse ja õhukesse korpusesse, jäädvustavad need kindlalt igast suunast tuleva heli.

Selged vestlused
Unikaalne Olympus helisalvestustehnoloogia, mis tunneb automaatselt ära hääle ja sahisemise vahelise erinevuse, summutab tõhusalt vaid soovimatu heli. See tähendab, et müra, mis tekib siis, kui salvesti asub särgitaskus, kõrvaldatakse ja saavutatakse madala müratasemega, selged salvestised.

Kohene kasutamine
Lihtsalt liiguta REC-lüliti alla – helisalvesti hakkab koheselt salvestama isegi siis kui toide on välja lülitatud. Lüliti asub salvesti ülaosas, et seda oleks mugav kasutada ka siis kui salvesti asub taskus. VP-10 helisalvestit saab kasutada kinnisilmi, et mitte ükski vestlus ei jääks enam salvestamata.

Täielik mugavus
Tänu õhukesele disainile saab helisalvesti lihtsalt särgitasku siseküljele kinnitada ja salvestada kõnelejat häirimata. Lisamugavuse tagamiseks on VP-10 menüüs lihtne liikuda ja digitaalse helisalvestise saab andmete ülekandmiseks integreeritud USB-pistiku abil koheselt arvutiga ühendada.

Kolm vormingut, mis vastavad erinevatele vajadustele
Vali kolme salvestusvormingu hulgast: kõrgkvaliteetne pakkimata Linear PCM formaat (22.05kHz); kõige mitmekülgsem MP3 formaat, mida kasutavad nii Windows kui ka Mac kasutajad; või WMA formaat, millel on hea helikvaliteet isegi madala bitikiiruse juures.

Vähem müra, rohkem heli
Kõrgpääsfilter kõrvaldab efektiivselt sellise madala sagedusega müra, mida teevad näiteks õhukonditsioneerid, projektorid ja tuul ning võimaldab seeläbi veelgi selgemad helisalvestused teha.

Nüüd kuuleb kõiki
Heli tasakaalustaja muudab pehmemad hääled valjemaks, kuid hoiab samas valjemad hääled allpool etteantud taset, tagades seeläbi selge ja ühtlase taasesituse. Samas kõrvaldab see salvestuse madalad ja kõrged sagedusvahemikud, et kõneleja hääl veelgi paremini esile tuleks.

Leida, mida otsid – kiiresti
Kui digitaalsesse helisalvestisse on talletatud palju faile, võimaldab kuupäevaotsingu funktsioon lihtsalt ja mugavalt valida täpselt soovitud faili. Sellele funktsioonile pääseb kiiresti ligi, et vähendada pikkadest otsingutest põhjustatud viivitusi.

Optimaalsed seadistused optimaalsete tulemuste saamiseks
Tehes menüüs lihtsa valiku, saad määrata spetsiifilistele oludele vastavad optimaalsed salvestusseaded. Taskurežiim on abiks mitmesuguste helide salvestamisel kui salvesti on asetatud taskusse. Dikteerimis-, konverentsi-, või kohtumiste režiimiga saad hõlpsalt teha kõrgkvaliteetseid salvestusi.

Lihtne failihaldus
Faili jagamisfunktsioon on abiks kui soovid oma salvestusi eraldi failis hallata. See tuleb kasuks ka siis kui soovid faili suurust enne selle e-kirja teel saatmist vähendada. (Ainult Linear PCM ja MP3 formaadis failid.)

Õpi hõlpsamalt võõrkeeli
Kõne kordamine on efektiivne viis võõrkeele õppimiseks – see võimaldab kuuldut koheselt korrata. See režiim ühendab heli taasesitamise järgneva helitu taasesitusega, et aidata Sul hõlpsalt ükskõik millist võõrkeelt õppida.

Naudi teravat ja selget taasesitust
Müra kõrvaldamise funktsioon on ideaalne koosolekute salvestamiseks, sest see vähendab soovimatuid keskkonnahelisid, andes täpsema, selgema taasesituse kvaliteedi.

Ideaalne taasesituse kuulamine
Muuda taasesitus lihtsamaks, valides eelseadistatud taasesituse olustiku: transkriptsioonirežiimi funktsiooni abil saab salvestustest palju hõlpsamalt transkriptsiooni teha ja aega kokku hoida. Uus keeleõppe režiim on abiks võõrkeele õppimisel.

Lisainfo

Ekraani diagonaal

0,92"

Ekraani suurus

22,2 × 6,9 mm

Ekraani tüüp

Punktmaatriks

Ekraani lahutusvõime

108 × 84

Ekraani taustvalgustus

LED

Mikrofon

Integreeritud stereomikrofon

Kõlar

Integreeritud dünaamiline kõlar

Kõlari diameeter

10 mm

Maksimaalne väljund

90 mW

Salvestusvorming

WMA, PCM (WAV), MP3

Salvestusrežiimid

5

Maksimaalne salvestusaeg

1620 tundi

Sagedusdiapasoon

50 – 17 000 Hz

Taasesitusvorming

PCM (WAV), MP3, WMA

Taasesituskiirus

0,5 – 2×

Sisemälu

4 GB

Mälukaardi pesa

Puudub

USB

1 × USB 2.0

Kõrvaklappide väljund

3,5 mm

Toide

1 × AAA leelispatarei või NiMH aku

Toiteallika vastupidavus

Kuni 50 tundi salvestust, Kuni 29 tundi taasesitust

Kõrgus (mm)

130

Laius (mm)

17

Sügavus (mm)

17

Kaal (g)

37,5

Muu

Aktiivne müraeemaldus

Korpuse materjal

Plastik

Värvus

Must

Komplekti sisu

Diktofon, USB kaabel, Kasutusjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Olympus diktofon VP-10, must”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga