Pentax binokkel ZD 8×43 WP

912.50

 • 8× suurendus
 • Kvaliteetne katusprisma
 • Täieliku mitmekihilise vääristusega optika
 • Terava pildi tagavad hübriidsed asfäärilised läätsed
 • Veekindel lämmastiktäitega ehitus

Laost otsas

Tootekood: 0027075288553 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

 • Uus täieliku mitmekihilise vääristusega optika
 • Uued valgusedastust parandavad vääristused
 • Faasikorrektsioon
 • Kaitsev vääristus esiläätsel
 • Veekindel, lämmastikuga täidetud, unikaalne hüdrofoobne vääristus
 • Hübriidne asfääriline lääts
 • Magneesiumsulamist konstruktsioon

Z-Seeria
Z-seeria – see on kogu tootevaliku lipulaev, pakkudes premium taseme kvaliteeti ja teravust talutava hinnaga. Z-seeria mudelid on selgelt loodud olulisteks vaatlusteks. Uus täielik mitmekihiline vääristus ja uus valgusedastust tõhustav vääristus on loodud rõõmustama ka kõige nõudlikumaid kasutajaid ning inspireerima kõige pühendunumaid entusiaste. Välitingimustesse mõeldud binoklid muudab täiuslikuks hüdrofoobne kaitsevääristus.
Selle uskumiseks pead seda nägema! See tootesari toob sulle peeneimad detailid lähedale kui kunagi varem. Tänu dielektrilisele vääristusele, uuele valgusedastuse vääristusele ja standardselt mitmekihilise vääristusega läätsedele on tagatud maksimaalne lahutusvõime ning minimaalsed kromaatilised aberratsioonid. Lihtsalt öeldes on see ideaalne binokkel lindude ja looduse vaatlemiseks. Optika sooritusvõime on professionaalsel tasemel. See tootesari on tõendus sellest, et võtame spordioptika loomist väga tõsiselt. Koguni nii tõsiselt, et esitame väljakutse tipptootjatele: pakkuge sama raha eest paremat.

Uus täieliku mitmekihilise vääristusega optika
Täieliku mitmekihilise vääristuse eesmärk on maksimeerida läätsi läbiva valguse hulk, hoides sellega ära helgid ja peegeldused vaateväljas. PENTAX katab kogu spordioptika tootesarjas kõik läätsed ja prismade pinnad mitmekihiliste vääristustega. Täieliku mitmekihilise vääristusega optika tagab maksimaalse valgusedastuse, andes tulemuseks selge ja terava pildi.

Uus valgusedastusvääristus
PENTAX viib kvaliteetoptika uuele tasemele, kasutades läätsede ja prisma pindade vääristamisel uut tehnoloogiat. See annab tulemuseks parema valgusedastuse. Kujutis on eredam, selgem ja teravam ning värvide edastus täpsem.

Läätse kaitsevääristus
Kõik optilised pinnad on õrnad ning kriimude vältimiseks tuleb neid käsitseda ettevaatlikult. Z ja S-seeria veekindlate* binoklite vastupidavuse suurendamiseks on PENTAX lisanud esiläätsele nanotehnoloogilise kaitsevääristuse mis hülgab vett, õli, mustust ja tolmu. See aitab PENTAX
binoklitel pidada vastu ka kõige karmimates välitingimustes.

BaK4 prismad
PENTAX spordioptikas kasutatavad eeskujuliku refraktiivse indeksiga BaK4 klaasprismad on leidnud kõrget tunnustust kuna binokli väljundava on perfektselt ümar ning kujutis on selge ja vinjetita.

Faasikorrektsioon
Katusprismaga süsteemi keerukas optiline disain annab tulemuseks vastupidava kuid kompaktse ja kerge binokli kuid nõuab optilise täiuslikkuse kõrgemat taset. Pildikvaliteedi maksimeerimiseks on kõigis katusprismadega binoklites kasutusel faaskorrektsiooni vääristus.

PENTAX veekindlus
PENTAX veekindlad tooted on täielikult suletud ja täidetud laboratooriumi kvaliteedile vastava lämmastikuga, hoides ära udu tekkimise ka kõige karmimates ilmastikuoludes. JIS Class 6 standardile vastav PENTAX binokkel on veekindel kuni 1 m sügavuses vees.

Unikaalne hüdrofoobne vääristus
Läätsel olevad veepiisad mõjutavad negatiivselt valguse võimet lääts läbida. Unikaalne vetthülgav vääristus kõigil välistel läätsepindadel tagab selle, et veepiisad muutuvad väikesteks “pärliteks”. Need ei põhjusta nii palju moonutusi ning “libisevad” läätselt kergemini maha. Binokkel on tänu sellele täiesti funktsionaalne ka vihmas, lumesajus, udus ning samuti ei kondenseeru läätsele hingeõhk.

Sisene teravustamine
See keerukas optiline disain on ülimalt oluline kui eesmärgiks on garanteerida pikk kasutusiga ja madal hooldusvajadus. Sisese teravustamise kasutamisega hoitakse ära tolmu ja niiskuse sissepääs, tagades sellega töökindluse ja funktsionaalsuse.

Hübriidsed asfäärilised läätsed
Mugava vaatluse puhul on oluline kujutise teravus servast serva. Selle saavutamiseks on okulaarides kasutusel asfäärilised läätsed. Tegemist on erilise kujuga läätsega mis viib aberratsioonid minimaalseks. Hübriiasfääriliste läätsede eelis on parem funktsionaalsus, kergem kaal ja väiksemad mõõtmed.

Dielektriline vääristus
Prismade dielektrilise vääristuse eesmärk on parandada kujutise värve. Prismade pindadele kantakse vaakumis auruna mitmed kihid pinnaparandusvääristusi. See maksimeerib nähtava valguse kvaliteeti värvispektris infrapunase ja ultraviolettvalguse vahel kui valgus klaasi läbib.

Lämmastiktäide
Lämmastik on värvitu, lõhnatu ja maitsetu gaas. See sisaldab minimaalselt niiskust ning seetõttu kasutatakse seda binoklite ja vaatetorude täitmiseks, kõrvaldades neist meie keskkonnas oleva niiske õhu. Madala niiskusesisalduse tõttu hoiab lämmastik ära kondensaadi tekke optiliste instrumentide läätsede sisepindadel äkiliste temperatuurimuutuste korral. Kuna lämmastik juhitakse optilise seadme sisemusse kerge rõhu all, aitab see ära hoida ka tolmu ja muude pisikeste osakeste sattumise optika korpusse.

Suurepärane löögikindlus
Korpus on valmistatud magneesiumsulamist, mis on tugev ja vastupidav kuid kerge. Lisaks muudab korpuse väline kummeerimine binokli vastupidavaks löökidele ja kukkumisele.

Pikk silma kaugus okulaarist
PENTAX spordioptika puhul tagab piisav silma kaugus okulaarist selle, et vaatleja näeb kogu pildivälja selgelt ja ilma pingutusteta. See on eriti kasulik prillikandjatele ja võimaldab pikaajalisi vaatlusi ilma täiendava koormuseta silmadele.

Muud omadused

 • Helikoidsed nelja peatusega okulaaride servad lubavad peenhäälestust maksimaalse vaatlusmugavuse tagamiseks.
 • Lühike lähim teravustamiskaugus lähedal asuvate objektide lihtsaks vaatlemiseks.
 • Lukustatav dioptri regulaator kaitseb dioptri seadistuse eksliku muutmise eest.

Lisainfo

Prisma tüüp

Katusprisma

Prisma

BaK4

Suurendus

Objektiivi läbimõõt

43 mm

Vääristus

Full-Multi-Coating

Reaalne vaateväli

6,3°

Vaateväli 1000m kaugusel

110 m

Teravustamine

Keskteravustamine

Lähim teravustamiskaugus

2 m

Öine faktor

18,5

Väljundava

5,4 mm

Silma kaugus

22 mm

Korpuse materjal

Magneesiumsulam

Ilmastikukindlus

Veekindel (kuni 1 m sügavusel)

Kõrgus (mm)

52

Laius (mm)

146

Sügavus (mm)

126

Kaal (g)

695

Komplekti sisu

Kanderihm, Objektiivikorgid, Okulaarikorgid, Kandekott

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pentax binokkel ZD 8×43 WP”