Picooc nutikaal S3, valge

109.00

  • Nutikas vannitoakaal
  • 11+2 kehaanalüüs: lihas, rasv, vesi jm
  • Salvestab mitme inimese andmed
  • Bluetooth & Wifi ühenduvus
  • Kerge ja õhuke disain

Laost otsas

Tootekood: 6924917716943 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Andmete automaatne sünkroonimine 
Sisseehitatud Wi-Fi ja Bluetoothi kaherežiimilise sidemooduli abil saadab S3 nutikaal andmed automaatselt rakendusse. Kui Sinu telefon on läheduses, saad kohe kontrollida ka tulemusi. Ülikiire konfiguratsiooni korral ühendub S3 Sinu koduse WiFi-võrguga 5 sekundi jooksul pärast seadme sisse lülitamist.

Vaid 3 sekundit ja saad palju rohkem endast teada
S3 kasutab rasva mõõtmiseks ülikiiret kahetuumalist kiipi, et Sinu andmed kätte saada. See on kuni 3x kiirem kui teised keharasva mõõtvad nutikaalud. 

Tehnika ja kunst
Parema elektrijuhtivusega ITO-kattekile vähendab rasva mõõtmise viga miinimumini. ITO-kile paksus on ainult 0,2 millimeetrit – nii et Sa isegi ei tunne seda kaalule astudes.

Suure jõudlusega andur
Ülitäpse kaalumisanduri abil suudab S3 nutikaal tajuda igat väiksemat muutust Sinu kehas. BIA kiip võimaldab täpselt ja kiiresti mõõta keharasva hulka. S3 kasutab ainulaadset erevalget disainiga LED-ekraani, mis integreerub ekraaniga harmooniliselt ilusalt.

11+2 keha analüüsivat parameetrit
Kasutades Picooc rakendust saad teavet 13 erineva keha analüüsiva parameetri ja nende väärtuste kohta oma kehas. Rakenduses on välja toodud Sinu kehakaal, lihasmass, skeletilihaste protsent, luumass, keha rasvaprotsent, kõhurasva protsent, kehamassiindeks, veesisaldus kehas, proteiinisisaldus, keha vanus, ainevahetuse kiirus, kehatüüp ja Picooc skoor, mis annab sulle parema arusaama oma keha üldisest seisundist. Lisaks annab rakendus näpunäiteid Sinu üldise tervise jaoks ning annab ka toitumis- ja spordinõuandeid.

Lisainfo

Maksimaalne koormus

150 kg

Mõõtetäpsus

100 g

Vooluallikas

4 × AA patareid

Kehaanalüüs

Lihasprotsent, Keha üldine hinnang, Kõhurasv, Kaal, Skeletilihased, Rasvaprotsent, Basaalainevahetus, Vistseraalne rasv, Luude osakaal, Veesisaldus, Proteiinisisaldus, Kehamassiindeks, Keha vanus

Mõõtühikud

kg, lb, st

Kasutajate arv

Piiramatu

Juhtmevaba võrk

WiFi

Bluetooth

Bluetooth 4.0

Materjal

Karastatud klaas

Laius (mm)

332

Sügavus (mm)

332

Kõrgus (mm)

24

Kaal (g)

2240

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Picooc nutikaal S3, valge”