Polar pulsiandur Verity Sense, must

93.73

  • Optiline pulsiandur käele
  • Sisemälu salvestab kuni 600 tundi treeninguid
  • Mugav tekstiilist käepael
  • Veekindel 50 m sügavuseni
  • Komplektis ujumisprilli kinnitus

7 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 725882055404 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Optiline pulsiandur
Polar Verity Sense on optiline pulsiandur käele, mis tagab Sulle maksimaalse liikumisvabaduse ning pakub treeningute vaatamiseks ja salvestamiseks mitmeid võimalusi. Bluetooth, ANT+ ja 16MB sisemälu võimaldavad sul ühendada Polar Verity Sense’i spordikella või rakendusega ning vaadata treeningu kulgu reaalajas või salvestada treeningu sisemällu ja vaadata andmeid hiljem.

Sinu treeninguabiline
Kui ühendad Polar Verity Sense’i treeninguks oma telefoni või kellaga, tead treeningu igal hetkel oma seisundit ja saad vajaduse korral intensiivsust reguleerida. Tänu eraldiseisvale režiimile võimaldab Polar Verity Sense’i sisemälu salvestada kuni 600 tundi treeninguid.

Sobib ka ujumiseks
Polar Verity Sense jälgib ujumisrežiimis Sinu südame löögisagedust, tempot ja distantsi. See asub mugavalt sinu meelekoha vastas tänu komlektis olevale uuenduslikule ujumisprillide rihma klambrile, mis sobib kokku enamike saadaolevate ujumisprillidega.

Kanna seadet seal kus ise soovid
Jälgi südame löögisagedust ülimugavalt oma õla- ja küünarvarrelt ning ujudes oma meelekohalt, kuid see pole kõik. Sa ei pea piirduma nende valikuvõimalustega ning võid Polar Verity Sense pulsiandurit kanda seal kus ise soovid. Andur on käerihma küljest eemaldatav ja võimalsab Sul seda kanda riiete all või ükskõik kus.Veendu lihtsalt, et optiline andur asuks kindlalt naha vastas. Polar Verity Sense on olenematas spordialast 100% kohanemisvõimeline.

Polar Flow
Tutvu Polar Flow’ga – parima treeninguplatvormiga, mis puhub elu sisse kõigile sinu andmetele. Ulatuslikud treeningu analüüsitööriistad, automaatne treeningupäevik, edenemisaruanded ja palju muud – Polar Flow aitab sul saavutada kõik seatud treeningueesmärgid. Polar Flow nutirakenduse kaudu saad kõik treeninguandmed automaatselt sünkroonida ka teiste rakendustega, näiteks Strava või TrainingPeaks.

Mõõtmed ja kaal:

  • Sensori kaal: 5 g
  • Kõrgus: 9,6 mm
  • Diameeter: 30 mm
  • Käepaela kaal: 12 g
  • Käepaela pikkus: universaalne (M–XXL)

Lisainfo

ANT+

Jah

Bluetooth

Jah

Sobivad operatsioonisüsteemid

Apple iOS, Android

Värvus

Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Polar pulsiandur Verity Sense, must”