Proscenic robottolmuimeja M8 Pro

467.71

  • Multifunktsionaalne robottolmuimeja
  • Puhastab ja peseb põranda
  • Automaatne tühjendamine tühjendusjaamas
  • Nutirakenduse kaudu juhitav
  • Võimas 3000 Pa imemisvõimsus

Laost otsas

Tootekood: 6924843204538 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Proscenic M8 Pro robottolmuimejal on vastupidav aku, mis tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle. Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.

Nutikas laadimisjaam
Erinevalt eelkäijast M7 Pro-st saab M8 Pro-le anda käsklusi ka laadimisjaama peal asuvate juhtnuppude abil. Vajutades vastavale nupule hakkab robottolmuimeja kas koristama või naaseb lühimat trajektoori pidi laadimisjaama. Laadimisjaama peal asuvad nii start, laadimisprotsessi teavituse, tolmukoti täituvuse ning koju kutsumise nupud.

Planeeri ükskõik mida, ükskõik millal
M8 Pro robottolmuimejale saad määrata erinevaid tsoone ning jagada paari nupuvajutusega oma kodu erinevateks tubadeks. Seejärel võid kalendri abil seadistada, milliseid alasi, mis ajal robottolmuimeja koristama läheb.

Imeb tolmu ja peseb põranda sama konteineriga
Tüütu konteinerite vahetamine imemis- ning pesemisfunktsioonide kasutamiseks on läbi. Proscenic M8 Pro-l on üks konteiner, kuhu mahub 280 ml tolmu ning 300 ml vett. Niiviisi hoiad kokku 50% oma ajast ning kodu saab puhtaks ühe lahendusega. Ei pea kartma, et 280 ml liitrine tolmukonteiner jääb väikseks, sest ei maksa unustada, et M8 Pro puhastab koristusjärgselt oma tolmukonteineris oleva prahi puhastusjaama tolmukotti. Iga uue koristustsükli alguses on tolmukonteiner tühi ning robot on valmis Sinu heaks tööd tegema.

Tõstab intelligentselt võimsust
Kui robottolmuimeja M8 Pro satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust. Maksimaalne võimsus imeb vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

Amazon Alexa ja Google Assistant tugi
Ilmselgelt toetab M8 Pro ka Amazon Alexa ning Google Assistant hääljuhtimist. Lihtsalt anna häälkäsklusega robotile teada, et tuleks koristama hakata ning ta teeb seda.

Y-kujuline märgpesu
M8 Pro teostab märgpesu ajal Y-kujulist moppimisfunktsiooni. See on, erinevalt tavalistest märgpesu sooritavatest robottolmuimejatest, tunduvalt efektiivsem ning tõhusam. Y-kujuline teekond tagab selle, et iga koht saaks üle käidud 3-kordselt. Vastavat tehnoloogiat ei kasuta mitte ükski teine tootja, seega on M8 Pro selles vallas unikaalne ning teerajajaks tulevastele põlvedele.

Nähtamatud seinad
Magnetribad on ajalugu. Selleks, et takistada M8 Pro-l minna sinna, kuhu tal vaja pole, tuleb lihtsalt nutirakenduse kaudu tõmmata vastavad jooned ning masin teab, et neid alasid tal puutuda ei tasu. Nutirakenduse kaudu saad luua kuni 15 keeluala. Rakendus võimaldab määrata keelualasid nii tolmuimemisele kui ka märgpesule (näiteks vaibad) eraldi.

Intelligentne tubade jaotussüsteem
Intelligentne iRoom puhastussüsteem jagab Sinu kodu automaatselt tubadeks. Seejärel saad saata robotit koristama iga ala eraldi. Või võid valida näiteks ka mitu erinevat tuba. Kui automaatne tubade asetus ei ole nii nagu seda sooviksid, saad alati seda muuta ning enda käe järgi kohandada.

Mitmekorruseline kaardistamine
M8 Pro suudab meelde jätta erinevad kaardid. Tänu sellele jäävad talle meelde erinevad korrused Sinu kodus ning niiviisi saad seda ka korruste vahel hõlpsasti liigutada. Lihtsalt vii robot ülemisele korrusele, vajuta koristamise käsklust ning robot hakkab tööle. Trepist allakukkumist kartma ei pea. M8 Pro on varustatud kukkumisanduritega, mis seda kukkumise eest edukalt kaitsevad.

Lisainfo

Filtri tüüp

HEPA

Tolmumaht

0,28 l

Veepaagi maht (l)

0,3

Aku mahutavus

5200 mAh

Värvus

Must

Kõrgus (mm)

980

Diameeter (mm)

350

Kaal (g)

4350

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Proscenic robottolmuimeja M8 Pro”