Razer hiir DeathAdder V2

92.99

Põhiinfo

  • 8-nupuline mängurihiir
  • Ülitäpne 20 000 dpi Razer Focus+ optiline sensor
  • Iseseisvalt seadistatavad nupud
  • Razer Chroma valgustus
  • Razer SpeedFlex paindlik ja sujuv kaabel

6 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8886419332855 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Ergonoomika, millele ei ole vastast
Razer DeathAdder seeria on juba üle kümne aasta olnud mängurite austatud hiireperekond. See on tõestanud end nii usaldusväärsuses, vastupidavuses kui kasutusmugavuseks. Ka Razer DeathAdder säilitab klassikalise ergonoomilise kuju, mis on varasemate DeathAdder hiirte seas heakskiidetud. Selle mugav disain on loodud pikkadeks mängutundideks. Kuid uuendusena on DeathAdder V2 varustatud uue generatsiooni sensorite ja lülititega, mis on pakitud veelgi kergemsse korpusesse. Mängurihiirte uus generatsioon on sündinud.

Razer optiline lüliti & Razer Focus+ sensor
Basilisk V2 on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklõps registreerub kõigest 0,2 sekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 20 000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Kombineerides need kaks Sinu osavusega, ei leidu Sulle virtuaalvõitlustes vastast.

Razer SpeedFlex kaabel
Isegi Viperi kaabel on viimse detailini läbi mõeldud. Razer SpeedFlex kaabel on eriti sujuv paindlik, tagades, et see ei lohise ega takista Sind.

Tipptasemel kerimisrullik
Razer DeathAdder V2 kerimisrullik on optimeeritud sujuvaks kasutuseks. Tänu sellele saad sooritada hüppeid, relvavalikuid ja muid kerimisrullikule määratud ülesandeid veel täpsemalt ja kiiremalt.

8 programmeeritavat nuppu
DeathAdder V2 on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire kaheksa nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

100% PTFE hiirejalad
Naudi sujuvat liuglemist ükskõik, millisel pinnal tänu hiirejalgadele, mis on valmistatud PTFE-materjalist, mida kasutatakse ka mittenakkuvatel pannidel.

5 mäluprofiili
Basilisk Ultimate’ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis vaid hetkega.

Lisainfo

Hiire tüüp

Juhtmega hiir

Sensori tüüp

Razer Focus+ optiline sensor

Sensori tundlikkus

20000 dpi

Andmeedastus

1000 Hz Ultrapolling

Kiirendus

50G

Liides

USB 2.0

Kerimisrullik

Jah

Klahvide arv

11

Profiilid

Jah (kuni 5 profiili)

Valgustus

Mitmevärviline

Nõuded arvutile

Vaba USB pesa

Juhtme pikkus

210 cm

Värvus

Must

Kõrgus (mm)

42,7

Laius (mm)

61,7

Pikkus (mm)

127

Kaal (g)

82

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer hiir DeathAdder V2”