Razer juhtmevaba hiir Naga Pro, must

197.62

  • Kuni 19-nupuline juhtmevaba mängurihiir
  • Ülitäpne 20 000 dpi Razer Focus+ optiline sensor
  • Nii 2,4 GHz & Bluetooth kui juhtmega ühendus
  • Kolm vahetatavat küljeplaati
  • Razer Chroma valgustus

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8886419333043 Kategooriad: ,

3 makset 54.89€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Miks spetsialiseeruda ühele žanrile, kui saad neid kõiki valitseda? Domineeri igas domeenis Razer Naga Pro modulaarse juhtmevaba mängurihiirega, millel on 3 vahetatavat külgmist plaati. Saa meistriks nii MMO-s, Battle Royale’is, FPS-is kui mujal.

Razer HyperSpeed juhtmevaba tehnoloogia
25% kiirem kui ükski teine juhtmevaba tehnoloogia – tänu kiirele andmeedastusele ja sujuvale ühilduvusele ei erine see kuidagi juhtmega hiirest.. välja arvatud rohke liikumisvabaduse poolest.

Kolm vahetatavat küljeplaati
Tänu vahetatavale küljeplaadile saad oma hiire seadistada täpselt nii nagu vaja. Komplektis on kolm küljeplaati millel on kas 2, 6 või 12 nuppu. Iga plaat on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata Sul kohaneda erinevate mängužanritega. Lisaks on tegemist mehaaniliste lülititega, mis pakuvad kuuldavat tagasisidet.

Kuni 19+1 programmeeritavat nuppu
Naga Pro on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire 19 nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

Razer optiline lüliti & Razer Focus+ sensor
Naga Pro on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklõps registreerub kõigest 0,2 sekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 20 000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Kombineerides need kaks Sinu osavusega, ei leidu Sulle virtuaalvõitlustes vastast.

150 tundi järjestikust mängutundi
Parendatud juhtmevaba tehnoloogia võimaldab Naga Pro’ga mängida kuni 150 tundi järjest – mängid päevas kümme tundi? Lae vaid iga 15 päeva tagant.

5 mäluprofiili
Naga Pro’ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis vaid hetkega.

Ühildub Razer laadimisdokkidega
Razer Naga Pro ühildub sujuvalt iga Razer laadimisdokiga, nii et saad seda laadida mistahes dokiga, mis Sul juba olemas on.
*Laadimisdokk ei kuulu komplekti.

Kolm võimalust ühendamiseks
Naudi sujuvat, viivitustevaba mängu Razer HyperSpeed juhtmevaba ühendusega, pikemat mänguaega Bluetooth ühendusega või mängi ja lae samaaegselt kasutades Razer Speedflex kaablit.

100% PTFE hiirejalad
Hiir libiseb sujuvalt üle mis tahes pinna, kuna selle alus on valmistatud puhtaimast kõrgeima kvaliteeditasemega PTFE-st.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer juhtmevaba hiir Naga Pro, must”