Razer juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon Nari Ultimate

232.49

  • THX ruumilise heliga peakomplekt
  • Töökindel 2,4 GHz juhtmevaba ühendus
  • Tõetruud Razer HyperSense efektid
  • 50 mm kõlaritega jahutava geeliga kõrvapadjad
  • Integreeritud peidetav mikrofon ja kuni 8 tundi kestev aku

6 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8886419371816 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Tunneta iga lahingut
Täielikult mängumaailma sukeldumisel on kvaliteetsel helil esmatähtis roll. Alates varitsuse rutakatest sammudest kuni kõrvalukustavate plahvatusteni lahinguväljal – iga väikseimgi detail on tänapäeval osa võimalikult tõetruu mängumaailma kogemise loomisel. Razer Nari Ultimate peakomplekt mitte ainult ei lase Sul tipptasemel heli nautida, vaid võimaldab seda ka reaalselt lahingus ise tunda.

Razer HyperSense
Razer Nari Ultimate peakomplekt viib mängumaailma lahinguväljade kogemise täiesti uuele tasemele. Nimelt on Nari Ultimate kõrvaklapid varustatud Razer HyperSense haptilise tehnoloogiaga, mis kasutab ära kompimismeelt, andes Sulle taktiilset tagasisidet, et luua mänguhelidest tõetruu ja reaalne tunnetus. Seega nüüd näiteks lisaks pea kohal lendavate lennukite või lahinguväljal paukuvate relvade kuulmisele, saad Sa neid tegevusi ka reaalselt tunnetada, mis loob täiesti uudse mängumaailmasse sukeldumisetaseme.

THX ruumiline heli
THX ruumilise heli tehnoloogia viib traditsioonilise ruumilise heli täielikult uuele tasemele. Nimelt loob THX tehnoloogia Sinu ümber 360-kraadise sfäaari, mis aitab Sul reageerida igast suunast tulevatele mängumaailmas liigutustele või helidele. Lase oma kiskjalikud instinktid valla ning kasuta heli oma ohtlikuima relvana.

Täiuslik mugavus
Razer Nari Ultimate peakomplekti disainimisel on silmas peetud seda, et tipptasemel tehnoloogiat komplimenteeriks mugavus, mis võimaldab Sul lausa tundideks täielikult mängumaailma põgeneda ilma pinge või väsimuseta. Kerge alumiiniumist raam on muga ja vastupidav ka tihedal kasutamisel. Automaatselt reguleeritav peapael koos pöörlevate kõrvaklappidega võimaldab maksimaalselt kohandamist, et sobituda iga peakujuga ja pakkuda täielikku mugavust. Jahutava geeliga kõrvapadjad vähendavad kuumuse kogunemist pikkade ja pingeliste mängusessioonide ajal. Peidetud süvendused tagavad mugavuse ka prillikandjatele ning leevendavad kõrvaklappide kandmisel tekkida võivat survet. Kunstnahast pehmed kõrvapadjad on suured ning ovaalse kujuga, mis katavad kõrva korralikult ning pakuvad suurepärast isolatsiooni ümbritsevast mürast.

Mängu- ja vestlusheli kohandamine
Razer Nari võimaldab ülimalt täpselt häälestada nii mängu- kui vestlusheli, et saaksid täielikult sukelduda mängude helimaailma ilma meeskonnavahelist suhtlust ohverdamata.

2,4 GHz juhtmevaba ühendus
2,4 GHZ ühendus pakub täielikult viivitustevaba helikvaliteeti kuni 12 meetri ulatuses ning seda ühendusprobleemideta.

Juhtmega ühendus
Razer Nari kõrvaklappe on võimalik kasutada ka 3,5 mm helikaabliga, mis võimaldab kvaliteetset helikogemust nautida nii PCga, konsooliga kui ka mobiilsel kasutamisel.

Lisainfo

Kõrvaklappide tüüp

Juhtmevabad kõrvaklapid, Kõrvaklapid koos mikrofoniga

Mikrofoni tüüp

Painduva varrega peidetav mikrofon

Heli

THX ruumiline heli

Elemendid

50 mm neodüümium magnetitega

Sagedusdiapasoon

100 – 6500 Hz

Tundlikkus

-42 dB ±3 dB

Takistus

32 Ω

Sisendvõimsus

30 mW

Patjade diameeter

56 mm

Patjade materjal

Kunstnahk

Kõrvaklappide disain

Kõrvapealsed

Signaali/müra suhe

> 50 dB

Suunalisus

Ühesuunaline

Integreeritud pult

Helitugevuse reguleerimiseks

Tööraadius

12 m

Töösagedus

2,4 GHz

Sobivad operatsioonisüsteemid

Windows 10 / 8 / 7

Vooluallikas

Laetav aku

Aku kestvus

8 tundi

Värvus

Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon Nari Ultimate”