Razer mänguklaviatuur Tartarus Pro

174.36

Põhiinfo

  • 32 täielikult programmeeritavat klahvi
  • Razer optilised analooglülitid
  • Kiire profiilide vahetamine
  • Igal klahvil kaks funktsiooni
  • Chroma mitmevärviline valgustus

4 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8886419360193 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Võta mäng oma kontrolli alla Razer Tartarus Pro’ga – mänguriklaviatuur, mis ei lase võidul kunagi käest libiseda. Selle läbimõeldud disain koos 32 programmeeritava klahviga annavad Sulle kontrolli ka kõige keerukamate mänguhetkede keskel.

Razer optiline analooglüliti
Tartarus Pro on varustatud optiliste analooglülititega, mis tajuvad iga klahvivajutuse nüanssi – kas vajutad klahvi poolenisti või täielikult. Tänu sellele saab nüüd iga klahvi kohta seadistada kaks funktsiooni – näiteks poolik klahvivajutus võib panna Su tegelase kõndima samas kui täielik allavajutus paneks ta jooksma. Nii on võimalik saavutada mängupuldil joysticki kasutamisega sarnane kontroll.

Kohandatav tundlikkus
Eelistad kerget klahvipuudet või täielikku allavajutust? Tartarus Pro klahvide tundlikkust saab täpselt Sinu mängustiilile sobivaks kohandada.

32 programmeeritavat klahvi
Piiramatul hulgal erinevaid käske Sinu pöidla all tänu 32 täielikult programmeeritavale klahvile. Seo klahviga mängu tegelaskuju oskused, makrod või otseteed, et luua just Sinu mängustiiliga sobiv klaviatuur. Lisaks saab 8-suunalist pöidlaklahvistikku kasutada mängus liikumiseks või kasutada neid modifitseerimisklahvidena.

Chroma valgustus
Kasutaja saab valida klaviatuuri valgustuse värvuse 16,8 miljoni erineva värvitooni vahel ning lisada erinevaid valgustusefekte oma seadmele. Lisaks saab sünkroniseerida valgustusefekte teiste Chroma versiooni lisatarvikute vahel, et lisaseadmed oleks täpselt samamoodi valgustatud ning samade eriefektidega).

Lisainfo

Klaviatuuri tüüp

Mänguriklaviatuur

Lüliti tüüp

Razer Analog Optical

Klahvide arv

32

Profiilid

Jah

Valgustus

Mitmevärviline

Liides

USB 2.0

Nõuded arvutile

Vaba USB pesa, Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks)

Randmetugi

Seadistatav

Värvus

Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer mänguklaviatuur Tartarus Pro”