Roborock robottolmuimeja E5, valge

296.42

  • Multifunktsionaalne robottolmuimeja
  • Puhastab ja peseb põranda
  • Suur 2500 Pa imemisvõimsus
  • WiFi ühenduvus
  • Stiilne ja kompaktne disain

Laost otsas

Tootekood: 6970995782844 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Täiuslik metoodiline puhastus
Puhasta oma põrandaid tõhusalt ja põhjalikult Roborock E5 robottolmuimeja abil, millel on OpticEye™ tehnoloogia, kaks güroskoopi ja täpne sisemine kaardistamine, seega teab tolmuimeja täpselt kus ta juba olnud on ja mida on vaja veel puhastada. HyperForce’i imemisvõimsus ja kahekordne akutoide tagab sügavama ja kauem kestva puhastuse.

Loogiline navigeerimine
Topeltgüroskoobid, liikumisjälgimissüsteemid, kaitserauad ja sisemised kaardid annavad tolmuimejale teada, kus see juba olnud on, ning aitavad planeerida tõhusamaid marsruute kogu kodus. Lisaks on tolmuimejaga komplektis MagBase™ kaugjuhtimispult, mida saab Roborock MagBase™ rakenduse abiga kinnitada ükskõik millisele magnetilisele pinnale.

Samaaegne tolmuimemine ja pesemine
Roborock E5 suudab tolmu imeda ja põrandat pesta samaaegselt, eemaldades peene mustuse ja jättes põrandad laitmatult puhtaks. Suur 5200 mAh aku annab kuni 200 minutit puhastusaega, millest piisab terve kodu puhastamiseks. Samuti suudab Roborock E5 puhastada ka suuremaid kodusid, salvestades tubade kaardid ning jätkates peale laadimist täpselt sealt kus ta parasjagu pooleli jäi.

Sügavam vaipade puhastamine
Kui robottolmuimeja tuvastab vaiba siis suurendab automaatne vaibavõimendus imemisvõimsust maksimaalselt, et puhastada põhjalikumalt. Seade suudab ületada kuni 2 cm kõrguseid takistusi, võimaldades liikuda erinevate tubade vahel. Samuti suudab tolmuimeja puhastada ka mööbli alt, kui selle kõrgus on seadme jaoks piisav.

Suur tolmumaht ja pestavad filtrid
Suur 640 ml tolmupaak aitab  mahutab rohkem tolmu, et saaksid seda harvemini tühjendada. Pestav E118 reitinguga filter blokeerib õietolmu ning pikema eluea tagamiseks saab seda lihtsasti vee all puhastada.

Lisainfo

Tolmumaht

640 ml

Veepaagi maht (l)

180 ml

Aku kestvus

200 minutit

Aku mahutavus

5200 mAh

Värvus

Valge

Kõrgus (mm)

90,5

Laius (mm)

350

Sügavus (mm)

350

Kaal (g)

2960

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roborock robottolmuimeja E5, valge”