Roccat hiir Kone Pure Owl-Eye, valge (ROC-11-725-WE)

67.30

  • 7-nupuline mängurihiir
  • Roccat Owl-Eye optiline sensor
  • Ülitäpne – kuni 12 000 dpi – sensor
  • Kiire protsessor andmetöötluseks
  • Seadistatav valgustus

Laost otsas

Tootekood: 4250288183773 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Roccat Owl-Eye optiline sensor
Roccati Owl-Eye sensor on väljatöötatud mängureid silmas pidades. Inspiratsiooni on võetud elus loodusest. Hiir tõlgendab Sinu liigutused 1:1 arvuti ekraanil. Sensori tundlikust on võimalik muuta 100 dpi astmetena 100 – 12000 dpi. Roccat soovitab ise hoida tundlikus 400 – 3000 dpi vahemikus.

Ergonoomiline disain
Kone Pure Owl-Eye on läbinud oma arenduse jooksul tõsised testid, et tagada maksimaalne vastupidavus ning parim ergonoomika. Seda kõike ikka selleks, et nii algajad sõdurid kui sõjapealikud saaksid nautida oma mängumaratonide ajal ergonoomilst hiirt, mis peab vastu… ikka väga pikka aega. Kasutades legendaarde Kone EMP disaini ning uut ülivastupidavat 2D Titan Wheel kerimisrullikut on tulemuseks seade, mis ei vannu eales alla… isegi siis, kui sina seda teeks. Seda kõike kaaludes vaid 88 g.

Easy-Shift[+] tehnoloogia
Ära lase enda mängustiili piirata hiire “väikesest” nuppude arvust. Roccati revolutsiooniline Easy-Shift[+] tehnoloogia võimaldab sul programmeerida hiire klahvide ala sekundaarseid funktsioone – lihtsad käsud, keerulised makrod ning kõik muu nende vahel. Niimoodi laiendad oma arsenali sõrmede all lihtsalt ning intuitiivselt, võimaldades sul reageerida igale situatsioonile kiiremini, täpsemalt.

Seadistatav valgustus
Hiir ei pea olema ainult sisendseade. Hiir võib olla ka midagi sellist, mis sinu vastaseid võrgupeol hirmutab või lihtsalt silmarõõmu pakub. Seetõttu on Kone Pure Owl-Eye logo valgustatud ja särab 16,8 miljonis erinevas värvitoonis ning erinevate valgustusefektidega. Niimoodi saad teha hiirest personaalse relva virtuaal-reaalsete lahinguväljade tarbeks.

Roccat Swarm tarkvara
Swarm Roccati tugitarkvara filosoofia uus reaalsus – ühe programmi alla koondatakse sinu kõikide Roccati seadmete juhtimine ning lisaks ühildub see ka nutitelefoniga, et lisaseadmeid juhtida.

Lisainfo

Hiire tüüp

Juhtmega hiir

Sensori tüüp

Optiline

Sensori tundlikkus

12000 dpi

Andmeedastus

1000 Hz Ultrapolling

Kiirendus

50G

Reageerimisaeg

1 ms

Liides

USB 2.0

Kerimisrullik

Solid 2D Titan kerimisratas

Klahvide arv

7

Lisaklahvid

2 lisaklahvi küljel ning DPI lüliti hiire peal

Profiilid

Jah

Valgustus

Mitmevärviline

Nõuded arvutile

Windows 10 / 8 / 7, Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks), Vaba USB pesa

Juhtme pikkus

180 cm

Värvus

Valge

Kõrgus (mm)

39

Laius (mm)

70

Pikkus (mm)

118

Kaal (g)

88

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roccat hiir Kone Pure Owl-Eye, valge (ROC-11-725-WE)”