Roccat klaviatuur Vulcan 100 Aimo US

149.99

  • Roccat Titan lülititega mänguriklaviatuur
  • US paigutusega
  • Multimeediaklahvid ja valikuratas
  • Nutikas Roccat AIMO valgustus
  • Tolmukindel korpus

Laost otsas

Tootekood: 4250288166349 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Roccat Vulcan mehaaniline mänguriklaviatuur esindab võimsat kombinatsiooni tehnoloogilisest innovatsioonist, robustsest disainist ja vingest valgusmängust. Tegemist on esimese Roccati klaviatuuriga, millel on Roccat Titan lülitid. Need nullist arendatud lülitid on loodud mänguritele, kes naudivad kiired ja täpseid klahvivajutusi, mis annavad samas mõnusa tagasiside. Metallist plaat annab Vulcanile selle tugevuse ning kaitseb seda põrutuste ja kukkumiste eest, samas on ka klaviatuuri klahvid tolmukindlad.

Uus tehnoloogia
Uued Titan lülitid on Vulcan’i au ja uhkus. Need toovad mehaaniliste klaviatuuride maailmasse täiesti uue hingamise. Titan lülititel on vaikne 3,6 mm tööraadius ning struktuurne korpus, mis vähendab vajutamisel tekkivat loperdamist. Samuti on neis vähendatud elektrilise kontakti põrkumine, nii et tarkvara tunnetab lülitusi 20% kiiremini. Üheskoos Vulcani ülikergete klahvidega (50% kergemad kui standardkklahvid) on klaviatuuril klõbistamine eriti sujuv ja täpne.

Loodud kestma
Vulcan on konstrueeritud anodeeritud alumiiniumist, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde ning lisaks on selle klahvid disainitud just nii, et nende puhtana hoidmine pole mingi tüli.

AIMO valgustus
AIMO on Roccati valgustussüsteem, mis muutub paremaks iga uue AIMO seadmega. Klahvide valgustust saad programmeerida nii, et see kajastaks kasutatavat rakendust, profiili, klahvide sidumisi, muutjaklahvi või makrode jada vms staatust.

Vulcan 100 AIMO
Lisaks AIMO valgustusele on Vulcan 100 mudelil ka mugav multimeedia valikuratas. Valikuratta ja multimeediaklahvide abil on arvuti juhtimine lihtsam kui kunagi varem. Valikuratas pöörleb vabalt terve 360° ulatuses ja annab tagasisidet igal sammul.

Lisainfo

Klaviatuuri tüüp

Juhtmega klaviatuur, Mänguriklaviatuur

Randmetugi

Ei

Lüliti tüüp

Roccat Titan

Klaviatuuri asetus

US

Lisaklahvid

Multimeediaklahvid

Andmeedastus

1000 Hz Ultrapolling

Valgustus

Sinine

Liides

USB 2.0

Klahvide disain

Mehaaniline

Juhtme pikkus

180 cm

Nõuded arvutile

Vaba USB pesa, Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks)

Värvus

Must

Laius (mm)

462

Sügavus (mm)

160

Kõrgus (mm)

32

Kaal (g)

970

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roccat klaviatuur Vulcan 100 Aimo US”