Roccat klaviatuur Vulcan 121 Aimo NO Speed Switch

153.84

Põhiinfo

  • Roccat Titan Speed lülititega mänguriklaviatuur
  • Nordic paigutusega
  • Multimeediaklahvid ja valikuratas
  • Nutikas Roccat AIMO valgustus
  • Tolmukindel korpus ja eemaldatav randmetugi

9 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 4250288149342 Kategooriad: , , Silt:

3 makset 42.73€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Roccat Vulcan mehaaniline mänguriklaviatuur esindab võimsat kombinatsiooni tehnoloogilisest innovatsioonist, robustsest disainist ja vingest valgusmängust. Tegemist on esimese Roccati klaviatuuriga, millel on Roccat Titan lülitid. Need nullist arendatud lülitid on loodud mänguritele, kes naudivad kiired ja täpseid klahvivajutusi, mis annavad samas mõnusa tagasiside. Metallist plaat annab Vulcanile selle tugevuse ning kaitseb seda põrutuste ja kukkumiste eest, samas on ka klaviatuuri klahvid tolmukindlad.

Mängumuutev Titan Switch
Titan lülitid on Vulcan 121 au ja uhkus. Need toovad mehaaniliste klaviatuuride maailmasse täiesti uue hingamise. Titan Speed lülititel on vaikne 3,6 mm tööraadius ning 1,4 mm käivituspunkt. Tänu lüliti struktuursele korpususele on vähendatud ka klahvi vajutamisel tekkivat loperdamist. Samuti on neis vähendatud elektrilise kontakti põrkumine, nii et tarkvara tunnetab lülitusi 30% kiiremini kui standardlülitid. Üheskoos Vulcani ülikergete klahvidega (50% kergemad kui standardkklahvid) on klaviatuuril klõbistamine eriti sujuv ja täpne.

Loodud kestma
Uuel Vulcan 121 Aimo klaviatuuril on musta värvi anodeeritud alumiiniumist plaat, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde ning lisaks on selle klahvid disainitud just nii, et nende puhtana hoidmine pole mingi tüli.

AIMO valgustus
AIMO on Roccati valgustussüsteem, mis muutub paremaks iga uue AIMO seadmega. Klahvide valgustust saad programmeerida nii, et see kajastaks kasutatavat rakendust, profiili, klahvide sidumisi, muutjaklahvi või makrode jada vms staatust.

Vulcan 121 AIMO
Lisaks AIMO valgustusele on Vulcan 121 mudel varustatud ka eemaldatava ja ergonoomilise randmetoega, mis pakub just enda vajadustele vastavalt kohandatavat mugavust ning kindlat kontrolli ka multimeedia valikuratta üle. Individuaalselt seadistatav AIMO klahvide valgustussüsteem võimaldab luua võrratuid valgustuslahendusi ning anodeeritud alumiiniumist korpus kaitseb klaviatuuri kahjustuste eest.

Lisainfo

Kaal (g)

1150

Randmetugi

Eemaldatav

Kõrgus (mm)

32

Sügavus (mm)

235

Laius (mm)

462

Värvus

Must

Juhtme pikkus

180 cm

Nõuded arvutile

Vaba USB pesa, Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks)

Valgustus

Mitmevärviline

Liides

USB 2.0

Andmeedastus

1000 Hz Ultrapolling

Lisaklahvid

Multimeediaklahvid

Klaviatuuri asetus

Nordic

Lüliti tüüp

Roccat Titan

Klahvide disain

Mehaaniline

Klaviatuuri tüüp

Juhtmega klaviatuur, Mänguriklaviatuur

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roccat klaviatuur Vulcan 121 Aimo NO Speed Switch”