Roccat klaviatuur Vulcan 122 Aimo US

153.84

  • Roccat Titan lülititega mänguriklaviatuur
  • US paigutusega
  • Multimeediaklahvid ja valikuratas
  • Nutikas Roccat AIMO valgustus
  • Tolmukindel korpus ja eemaldatav randmetugi

Laost otsas

Tootekood: 4250288191006 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Roccat Vulcan mehaaniline mänguriklaviatuur esindab võimsat kombinatsiooni tehnoloogilisest innovatsioonist, robustsest disainist ja vingest valgusmängust. Tegemist on esimese Roccati klaviatuuriga, millel on Roccat Titan lülitid. Need nullist arendatud lülitid on loodud mänguritele, kes naudivad kiired ja täpseid klahvivajutusi, mis annavad samas mõnusa tagasiside. Metallist plaat annab Vulcanile selle tugevuse ning kaitseb seda põrutuste ja kukkumiste eest, samas on ka klaviatuuri klahvid tolmukindlad.

Uus tehnoloogia
Uued Titan lülitid on Vulcan’i au ja uhkus. Need toovad mehaaniliste klaviatuuride maailmasse täiesti uue hingamise. Titan lülititel on vaikne 1,8 mm käivituspunkt, 3,6 mm tööraadius ning struktuurne korpus, mis vähendab vajutamisel tekkivat loperdamist. Samuti on neis vähendatud elektrilise kontakti põrkumine, nii et tarkvara tunnetab lülitusi 20% kiiremini. Üheskoos Vulcani ülikergete klahvidega (50% kergemad kui standardkklahvid) on klaviatuuril klõbistamine eriti sujuv ja täpne.

Loodud kestma
Vulcan on konstrueeritud anodeeritud alumiiniumist, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde ning lisaks on selle klahvid disainitud just nii, et nende puhtana hoidmine pole mingi tüli.

AIMO valgustus
AIMO on Roccati valgustussüsteem, mis muutub paremaks iga uue AIMO seadmega. Klahvide valgustust saad programmeerida nii, et see kajastaks kasutatavat rakendust, profiili, klahvide sidumisi, muutjaklahvi või makrode jada vms staatust.

Vulcan 122 AIMO
Lisaks AIMO valgustusele on Vulcan 122 mudel varustatud ka eemaldatava ja ergonoomilise randmetoega, mis pakub just enda vajadustele vastavalt kohandatavat mugavust ning kindlat kontrolli ka multimeedia valikuratta üle. Individuaalselt seadistatav AIMO klahvide valgustussüsteem võimaldab luua võrratudi valgustuslahendusi ning anodeeritud alumiiniumist korpus kaitseb klaviatuuri kahjustuste eest.

Lisainfo

Randmetugi

Eemaldatav

Klahvide disain

Mehaaniline

Lüliti tüüp

Roccat Titan

Klaviatuuri asetus

US

Lisaklahvid

Multimeediaklahvid

Andmeedastus

1000 Hz Ultrapolling

Valgustus

Mitmevärviline

Liides

USB 2.0

Klaviatuuri tüüp

Juhtmega klaviatuur, Mänguriklaviatuur

Juhtme pikkus

180 cm

Nõuded arvutile

Vaba USB pesa, Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks)

Värvus

Valge, Hõbedane

Laius (mm)

462

Sügavus (mm)

235

Kõrgus (mm)

32

Kaal (g)

1150

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roccat klaviatuur Vulcan 122 Aimo US”