Roccat klaviatuur Vulcan Pro Brown Switch NO

192.30

  • Roccat Titan Optical lülititega mänguriklaviatuur
  • Nordic paigutusega
  • Multimeediaklahvid & helinupp
  • Nutikas Roccat AIMO valgustus
  • Madal profiil & eemaldatav randmetugi

7 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 731855521050 Kategooriad: ,

3 makset 53.42€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Roccat Vulcan Pro mehaaniline mänguriklaviatuur viib Vulcan seeria uuele tasemele tänu uuetele Titan Switch Optical lülititele. Tipptasemel uus optiline lüliti tagab klahvitundlikkusega ülima kiiruse ja täpsuse. Lisaks on klaviatuuril helimikseri stiilis audionupp, eemaldatav randmetugi ja AIMO valgustus.

Auhinnatud disain
Vulcan’is ühenduvad funktsionaalsus, esteetika ja muljetavaldav kvaliteet. Auhinnatud klaviatuuris on uued Titan Switch Optical lülitid, mis toovad mehaaniliste klaviatuuride maailma täiesti uue hingamise.

Valguskiirus, mehaaniline tunnetus
Roccati uusim Titan Switch Optical lüliti annab mehaanilise tunnetuse, mida tead ja armastad, kuid viib tundlikkuse tasemele, mida Sa eales kogenud pole. Selle uus tarkvara tuvastab iga klahvivajutuse hetkega, puhtalt ja täpselt, ilma mingisuguse viibeta. Tulevik on siin ja see on optiline.

Loodud kestma
Vulcan Pro klaviatuuri tugevdab lennunduse tasemel alumiiniumkiht, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde. Tänu kontaktivabale Titan Switch Optical lülititele kestavad lülitid tervelt 100 miljonit klahvivajutust. Vulcan Pro on praktiliselt hävimatu.

Uue generatsiooni funktsionaalsus
Tänu klaviatuuri madalale profiilile püsivad Su käed pingevabas asendis, vähendades väsimust pikkade mängutundide kestel. Tänu magnetiliselt kinnituvale randmetoele on kvaliteetne mugavus garanteeritud. Lisaks on klaviatuuril ka helimikseri stiilis audionupp – nii on kõik oluline Su sõrmeotste ulatuses.

AIMO valgustus
Roccati valgustussüsteem AIMO lisab kogu Su mänguvarustusele efekti. See töötab koos teiste AIMO-seadmetega, luues ägeda valgusefekti, ilma keeruka seadistamiseta. Tänu läbipaistvale lüliti korpusele on valgusefekt Vulcan Pro klaviatuuris eriti silmapaistev.

Lisainfo

Klaviatuuri tüüp

Juhtmega klaviatuur, Mänguriklaviatuur

Klahvide disain

Mehaaniline

Lüliti tüüp

Roccat Titan Optical

Klaviatuuri asetus

Nordic

Lisaklahvid

6 makroklahvi

Andmeedastus

1000 Hz

Valgustus

Mitmevärviline

Liides

USB 2.0

Randmetugi

Eemaldatav

Nõuded arvutile

Vaba USB pesa, Internetiühendus (juhtetarkvara paigalduseks)

Värvus

Must

Laius (mm)

462

Sügavus (mm)

32

Kõrgus (mm)

235

Kaal (g)

1150

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Roccat klaviatuur Vulcan Pro Brown Switch NO”