SanDisk mälukaart CF 128GB Extreme 120MB/s

172.12

  • CompactFlash tüüpi mälukaart
  • Suur 128 GB mahutavus
  • 120 MB/s lugemiskiirus
  • 85 MB/s kirjutamiskiirus
  • Võimekas mälukaart professionaalidele

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem kolmes võrdses osas 3 x 57.37 €
Tootekood: 619659124748 Kategooriad: , , , , , Silt:

Kirjeldus

Ideaalne kasutamiseks edasijõudnutele või professionaalidele suunatud peegelkaameraga või videokaameraga. SanDisk Extreme CompactFlash mälukaart toetab väga kiiret kirjutus- ning lugemiskiirust, mis võimaldab kiirelt andmed kaamera puhvrist mälukaardile kopeerida. Lisaks on mälukaart vastavuses VPG-20 standardiga, mis määrab ära minimaalse kirjutuskiiruse 20 MB/s, et sobiks ka FullHD videosalvestuse jaoks. Samas fotograafidel, kes pildistavad RAW formaadis ning kasutavad sarivõtet, naudivad kirjutuskiirust kuni 85 MB/s ning hilisemalt kuni 120 MB/s lugemiskiirust, et andmed kiirelt arvutisse kopeerida.

Kuni 85 MB/s kirjutuskiirus tähendab väiksemat viivist kaadrite vahel
Tänu 85 MB/s kirjutuskiirusele on SanDisk Extreme CompactFlash mälukaart suurepärane andmekandja sinu kangema kaamera sisse. Kasutades sarivõtet ning RAW või RAW+JPEG fotode salvestust, ei jää mälukaart pudelikaelaks. Mälukaart talletab kaadrid pea momentaalselt, et kaamera saaks juba uue foto kopeerimise juurde minna. Samas 120 MB/s lugemiskiirus teeb hilisema töö mugavamaks ja kiiremaks.

Vastupidav disain
SanDisk Extreme seeria mälukaardid on loodud vastu pidama ka ekstreemsemaid töökeskkondi. Mälukaartidel on läbi viidud mitmeid teste, nagu tugev vibratsioon, surve, madal temperatuur ning põrutused. Seetõttu ei pea sina muretsema, kuidas andmekandja vastu peab, vaid saad keskenduda pildistamisele või videosalvestusele.

Lisainfo

Mälukaardi platvorm

CompactFlash

Mälukaardi tüüp

CompactFlash

Kiirusklass

800X

Toetatud standardid

VPG-20, UDMA 7

Maht

128 GB

Kirjutamiskiirus

85 MB/s

Lugemiskiirus

120 MB/s

Töötemperatuur

-25 – 85 °C

Ühilduvus

CF Type I pesaga seadmed

Mõõdud

43 × 36 × 3,3 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SanDisk mälukaart CF 128GB Extreme 120MB/s”