Allahindlus!

Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiiv Nikonile

787.54

  • 85 mm stabilisaatoriga tele-fiksobjektiiv
  • Valgusjõuline – suure f/1.8 avaga
  • Kiire ning vaikse USD teravustamismootoriga
  • Suurepärane bokeh’ga portreeobjektiiv
  • Nikon F bajonetiga kaameratele

2 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 4960371006017 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Täpselt nii nagu maalikunstnik haarab täpselt selle õige pintsli järgi, haarab portreefotograaf just 85 mm objektiivi. 85 mm fookuskaugus on ideaalne portreefotode tegemiseks – selle perspektiiv on täiskaader kaamera ees samasugune, nagu inimene oma silmaga näeb. Siis, kui lainurkobjektiivid teevad lähedalasuvaid objekte suuremaks kui need tegelikult on ning teleobjektiivid suruvad kokku / teevad kaadri lamedamaks, siis 85 mm keskmine telefoto objektiiv on just täpselt see õige. Lisaks veel on see sobiva vaatenurgaga, jättes fotograafi subjektile piisavalt lähedale.
Tamro SP 85mm f/1.8 Di VC USD on maailma esimene integreeritud stabilisaatoriga f/1.8 avaga portreeobjektiiv. Selle unikaalne disain võimaldas objektiivi mahutada VC stabilisaatori, jättes samal ajal välised mõõtmed kompaktseks ning kaalu väikeseks. Mis veel – tänu suurele avale on pildiotsijast läbi vaatamine ning nõrkades valgusoludes töötamine mugav. Lisaks, tänu suurele avale luuakse lummav bokeh efekt ning võimaldab subjekti taustast ülilihtsalt eraldada.

Tamron SP 85 mm f/1.8 Di VC USD portreeobjektiiv sobib nii algajale, edasijõudnud harrastaja kui ka professionaalse fotograafi fotokotti – see pakub ideaalset kontrolli teravussügavuse üle, võimekat stabilisaatorit ning korralikku ilmastikukindlust. Samas selle kõige juures on jäänud domineerima kõige olulisem – kvaliteet.
Loe lähemalt Tamroni SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivi ülevaadet Digitest.ee portaalis »

Iga kaader terav tänu VC pildistabilisaatorile
Tamro SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivil on integreeritud VC pildistabilisaator ning loomulikult ka suur ava. See kombinatsioon teeb võimalikuks väga nõrkades valgusoludes pildistamise ning vähendab ohtu, et pilt tuleb udune kuna kaamera liikus. Lisaks vähendab see uuemate, ülisuure pikslitihedusega kaameratega pildistades pisikesest liikumisest tulenevat detailsuse kadu.

Teravam kujutis, parem bokeh
Selle objektiivi optiline konstruktsioon koosneb 13 elemendist 9 grupis, mille hulgas on ka madala dispersiooniga (LD Low Dispersion) ning eriti madala dispersiooniga (XLD eXtra Low Dispersion) klaaselemendid, mis hoiavad lateraalse ning teljel oleva kromaatilise aberratsiooni kontrolli all ning tagavad suurepärase pildikvaliteedi.
Sisepeegeldus ning varikujutised võivad ka kõige paremini planeeritud kaadri ära rikkuda. Seetõttu on objektiivis kombineeritud kaks erinevat vääristust – eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) vääristus on pandud BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) vääristuse peale – mis omakorda sisuliselt elimineerib nii sisepeegelduse kui ka varikujutiste tekke. Seda isegi päikeselise ilmaga vastu valgust pildistades.
Selle kõige tulemusena on fookuses olevad alad terava, selge joonisega ning kõik muu kreemja, lummava bokeh’ga.

Hoiab niiskust eemal ja tõrjub mustust
Tamroni SP seeriale kohaselt on see objektiiv niiskuskindla konstruktsiooniga. Lisaks, tänu kvaliteetsele Fluorine Coating vääristusele eesmisel elemendil tõrjutakse sellelt veepiisad, mustus ning isegi sõrmejäljed – seda ikka selleks, et saavutada maksimaalne pildikvaliteet ning parim kasutusmugavus.

Tamron TAP-in Console konsooliga ühilduv
Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiiv ühildub uue TAP-in konsooliga, võimaldades kasutajal uuendada objektiivi püsivara, teha teravustamise peenhäälestust ning palju muud – seda kõike arvutitagant lahkumata.

SP (Super Performance) seeria
Tamroni SP seeria objektiivid on optiline tippklass, kus ei ole tehtud kompromisse pildikvaliteedi osas. Objektiivid on disainitud sedasi, et need kataks ka nõudlikuma proffesionaali vajadused.

eBAND ning BBAR vääristus
Kasutades uue põlvkonna eBAND nind BBAR vääristust objektiivi elementidel vähendatakse oluliselt sisepeegeldust ning varikujutist. Niimoodi saab pildistada ka ülilainurkasendis vastu päikest ilma, et sisepeegeldused pilti rikuks.

XLD ning LD klaaselemendid
Selle objektiivi optilises disainis on kasutatud esmaklassilisi elemente. XLD (eriti madala dispersiooniga) element, mis on valmistatud spetsiaalsest klaasist ning on üliväikese refraktiivsuse indeksiga. See omakorda tähendab, et pildid on teravad ning kontrastsemad, kuna kromaatiline aberratsioon on viidud miinimumini.

Valgusjõuline, väiksema teravussügavusega
Tänu maksimaalsele f/1.8 avale on võimalik subjekti taustast natuke eraldada. Lisaks, tänu suurele avale on ka hämaras pildistamine lihtsam.

USD mootor
Tamroni USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootor tagab ülikiire, peaaegu hääletu opereerimise. Sedasi saad pildistada ka sellised loomi ning linde, kes väikseimagi heli peale kaadrist plehku panevad.

VC (Vibration Compensation) pildistabilisaator
Unusta ära udused pildid, kuna ei ole võimalik kasutada piisavalt lühikest säriaega või statiivi. Tamroni VC (Vibration Compensation) silub need väikesed liikumised, mis tulevad statiivita käest pildistades.

Lisainfo

Sobivus kaamerale

Nikon täiskaader peegelkaamerad, Nikon poolkaader peegelkaamerad

Pildistabilisaator

Jah

Suum / fiks

Fiksobjektiiv

Objektiivi tüüp

Tele

Spetsiaalobjektiiv

Portreeobjektiiv

Fookuskaugus

85 mm

Maksimaalne ava

f/1.8

Minimaalne ava

f/16

Optiline konstruktsioon

13 elementi 9 grupis

Teravustamine

Manuaalne fookus, Autofookus

Teravustamismootor

USD (Ultrasonic Silent Drive) mootor

Pideva manuaalse fookuse võimalus

Jah

Objektiivi bajonett

Nikon F

Lähim teravustamiskaugus

80 cm

Pildistabilisaatori disain

Tamron VC (Vibration Compensation)

Diafragma labade arv

9

Maksimaalne suurendus

0,14×

Läbimõõt

84,8 mm

Pikkus

91,3 mm

Kaal

700 g

Filtrikeere

67 mm

Ilmastikukindlus

Tolmukindel ja niiskuskindel

Komplekti sisu

Objektiiv, Eesmine objektiivikork, Tagumine objektiivikork, Päikesevarjuk

Sobiv päikesevarjuk

HF016

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiiv Nikonile”